sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • RODE SmartLav+ Plus Mikrofon
   
  Broadcast Kalitesinde Kablolu Lavalier Mikrofon (iOS ve Android)

  Smartlav+ Film, Televizyon, Broadcast Uygulamaları veya Broadcast Kalitesinde Ses Gerektiren Her Türlü Uygulamada Kullanılabilecek Profesyonel Bir Giyilebilen Mikrofondur.
  Son Derece Kompakt Bir Tasarımı ile Gizli ve Taşınabilir Formatta, Broadcast Kalitesinde Kolaylıkla Ses Alarak Telsiz Sistemlerin Karmaşıklığından Uzak Durmak İçin Oldukça Sağlam Bir Çözümdür.

  Smartlav+ ile Kullanıcının Tek Yapması Gereken Mikrofonu Alıp Yerine Yerleştirip Akıllı Telefon veya Tabletine Bağladıktan Sonra Rode Rec Uygulaması veya Tercih Edeceği Herhangi Bir Başka Uygulama ile Kayıt Almaya Başlamaktır.

  Kullanılan Profesyonel Kalitede Omni-Directional Condenser Kapsül Sayesinde Smartlav+ Mikrofonun Her Tarafından Eşit Miktarda Ses almasını Sağlamaktadır. Böylelikle Uygulama İçin Büyük Bir Esneklik Sağlayıp Aynı Zamanda Son Derece Kullanıcı Dostu Bir Kullanım Olanağı Sağlamaktadır.

  Mikrofon ile Beraberinde Gelen Köpük Koruma ile Rüzgar Sesi Olabildiğince En Düşük Seviyeye İndirillir ve İnsan Sesinde Patlamalara Sebep Olan "p" "t" ve "ç" Gibi Seslerini Yumuşatmaktadır. Kevlar ile Güçlendirilmiş Kablosu Sayesinde Normal Kullanım Koşulları Altında Kablonun Yanlışlık ile Esneyip Kopmasının Önüne Geçilmektedir.

  Smartlav+ Headset Bağlantısından Giriş Kabul Eden Her Türlü Uygulama ile Uyumludur, Fakat iOS Ürünleri ile Kullanılan Rode'un REC Uygulaması ile Tam Bir Uyum ile Çalışmak Üzere Optimizde Edilmiştir. Rode REC Uygulamasına Sahip Olan Kullanıcının iOS Cihazını Farklı Kayıt Ortamlarına Uyacak EQ Ayarları ve Profesyonel Editing İmkanları Sunarak Tam Teşekküllü Bir Saha Kayıt Cihazına Dönüştürmektedir. Rode REC Aynı Zamanda Yapılan Kayıtları Doğrudan SoundCloud ve Dropbox'a Yollama Seçeneklerine Sahiptir.

                                       SmartLav Plus Mikrofon

  SmartLav Plus Mikrofon

  ÖZELLİKLER

  TRRS Bağlantılı, Broadcast Kalitesinde, Profesyonel Lavalier Mikrofon.
  Yüksek Kaliteli Omni-Directional Kapsül
  Son Derece Küçük 4.5 mm. Mikrofon
  iOS ve Android Cihazlar ile Uyumlu
  Kevlar ile Güçlendirilmiş Kablo
  Dayanıklı Montaj Klipsi ve Rüzgarlık ile Birlikte
  SC3 Adaptör ile Kayıt Cihazlarına ve DSLR Makinelere Bağlantı İmkanı  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Akustik Prensip Pressure Gradient
  Aktif Elektronik JFET
  Kapsül 0.1"
  Yönel Pattern Omni
  Frekans aralığı 20Hz - 20kHz
  Çıkış empedansı 0 Ohm
  Maximum SPL 189 dB SPL (@ 1kHz, 1% THD -> 1KΩ load)
  Hassasiyet -35.0dB re 1 Volt/Pascal (18.70mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
  Eşdeğer gürültü 27 dB-A
  Ağırlık 6 gr
  Boyutlar 1180mmY x 4.5mmG x 4.5mmD
  Uyumluluk iOS ve Android işletim sistemli cihazlar


                                       SmartLav Plus Mikrofon
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.