sadsad x
asdasd

Işık ve Sahne Sistemleri

urunbuton Sun
Sırala
Toplam 152 ürün görüntüleniyor.

Bir sanatçı için sahne performansları sırasındaki en önemli şeylerden biri de sahne ışıklarıdır. Tüm dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olacak profesyonel ışık sistemleri, konser ve tiyatro gibi pek çok sahne performansı sırasında kullanılabilir. Bunlar dışında, bar ve gece kulüpleri, oteller ve canlı müzik mekanları gibi yerlerde de sahne ışıkları kullanılabilir. 

Tercih etmeniz gereken sahne ışığı kullanacağınız mekan, beklediğiniz performans, tavan yüksekliği gibi pek çok farklı değişkene bağımlıdır. Bu yüzden, kendi beklentilerinizi göz önünde bulundurarak Sesçi Baba’da yer alan yüzlerce sahne ışığı arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sesçi Baba’da LED sahne ışığı, sahne robotu, ışık mikseri, spot ışık, sis makinesi, balon makinesi ve strob ışık gibi pek çok sahne ışık sistemi mevcuttur. Yüzlerce ışık ve sahne sistemleri ürünümüz arasından size en uygunu hangisi? Işığı tercih edeceğiniz mekan sahne performansı, gece kulübü ya da otel hangisi olursa olsun, en iyi ürüne ulaşmak ve maksimum performans elde etmek için hemen Sesçi Baba’da yer alan ürünleri inceleyin.

Işık ve Sahne Sistemleri Fiyatları

Sesçi Baba’da 1000 ila 30bin lira arası sahne ışık sistemi ürünleri mevcuttur. Dünyaca ünlü markaların birbirinden yüksek performanslı ve her bütçeye uygun olan sahne ışık ürünleri arasında, siz de kendinize en uygun olanı bulacaksınız. İster daha küçük çaplı bir mekan için daha uygun fiyatlı bir ürün, ister ünlü bir sanatçı performansı için oldukça iddialı bir ürün, ne aradığınız hiç önemli değil çünkü Sesçi Baba’da hepsi mevcut. 

Işık ve Sahne Sistemleri Önerileri

Sesçi Baba’da Behringer, ASF, Disan, Euroclub, SkyLight, Inter, Stoc ve Lite-Puter gibi perk çok dünyaca ünlü markanın ışık ve sahne sistemi ürünleri mevcuttur. Her bütçeye ve her beklentiye uygun olan bu markaların ürünleri arasında, siz de aradığınız ürünü rahatlıkla bulabileceksiniz. Eğer hangi ürünü istediğiniz konusunda kafanız karışıksa ve hangisini tercih etmeniz gerektiğini bilemiyorsanız, Sesçi Baba’nın “Canlı Destek” yardımından faydalanabilirsiniz. Bu sayede, size elimizden gelen en iyi şekilde yardım etmeye çalışacak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanızda size destek sağlayacağız. 

Sektördeki deneyimi ve bilgisiyle öne çıkan Sesçi Baba, ışıklandırma sistemleri konusunda da size en iyi ürünleri sunmayı hedefliyor. Sesçi Baba’da yer alan ışık ve sahne sistemleriyle tüm dikkatleri üzerinize toplamaya hazır olun. Birbirinden farklı kullanım alanları olan sahne ışık sistemlerini nerede kullanacak olursanız olun, Sesçi Baba’daki ürünleri tercih ederseniz hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Led ışık çeşitlerine göz atmak, spot ışık ve sahne robotlarını incelemek, sis makineleri hakkına bilgi edinmek ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri sipariş etmek için hiç vakit kaybetmeden Sesçi Baba’yı ziyaret edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.