sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)

Audio Technica

Sırala
Toplam 150 ürün görüntüleniyor.

Japonya merkezli olan Audio Technica, 1962 yılında kurulmuştur. Herkes için yüksek kalitede ses üretme ve yüksek kaliteli sesin herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancı ile yolan çıkan marka, özellikle profesyonel mikrofon, kulaklık ve pikap kategorilerinde sıklıkla adından bahsettiren, başarılı bir marka halini almıştır. 

Audio Technica Mikrofon

Doğru sesi yakalayabilmek ve iletebilmek için yüksek kaliteli mikrofonlara ihtiyaç duyarız. Kullanım amacına göre değişkenlik gösteren birçok mikrofon çeşidi bulunmaktadır. Özellikle yeni başlayanlar, bu çeşitlilik arasından seçim yapmakta oldukça zorlanır. Her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın unutulmamalıdır ki; iyi bir ses yakalama noktasında mikrofonlar kilit bir öneme sahiptir. Bu noktada uygun fiyat ve zengin ürün gamı ile Audio Technica mikrofonlar ön plana çıkmaktadır. Audio Technica Condenser mikrofon kategorisinde ATR2500X-USB ve AT5045 modellerini öne çıkarken; yaka mikrofonu kategorisinde ATW-11/PF ve ATW-11F modellerine göz atabilirsiniz.

Audio Technica Kulaklık

Günümüz dünyasında kulaklıklar, vazgeçilmez birer parçamız haline gelmiştir. Neredeyse günün her anında sıklıkla kullandığımız kulaklıkları satın alırken, ihtiyacımız ve bütçemiz doğrultusunda karar vermek son derece önemlidir. Her alanda olduğu gibi kulaklıklara da, her geçen gün farklı özellikler eklenmektedir. Vücudumuzun bir parçası haline gelen ve müzik keyfimizi artırmayı sağlayan kulaklıkları seçerken, çeşitliliğin fazla olmasından dolayı zorlanabiliriz. Audio Technica kulaklık tarafında da iddialı ürünler sunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve sunduğu serbestliği sevenler için sunulan bluetooth kulaklıkların yanı sıra kulak içi kulaklıklar ve referans kulaklıklar da markanın tercih edilen ürünleri arasında yer almakta.

Audio Technica Bluetooth Kulaklık

Özellikle son yıllarda fazlasıyla karşımıza çıkan bluetooth kulaklıklar, hareket alanımızı sınırlandıran kablolardan kurtulmamıza imkan sağlamaktadır. Bluetooth teknolojisi ile birlikte kablosuz ve özgür hareket alanı sunan kulaklıklar; hayatın her alanında müzik dinlemeyi daha kolay hale getirmektedir. İşte tam bu noktada Audio Technica bluetooth kulaklık kategorisi altında sunduğu zengin ürün gamı sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Audio Technica Kulak İçi Kulaklık

Kablolu veya kablosuz olarak karşımıza çıkan kulak içi kulaklıklar, özellikle son dönemlerde fazlası ile tercih edilen kulaklık çeşitleri arasında yer almaktadır. Uygun bir model seçildiğinde, dışarıdan gelen sesleri neredeyse tamamen engellemektedir. Kullanımı daha rahattır ve daha az yer kaplarlar. Kulağınızın içerisine tam oturarak, yüksek ses kalitesiyle, müzik keyfinizin artmasını sağlar. Ancak kulak içi kulaklık seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Çünkü belirli bir süre sonra, özellikle uzun süre yüksek sesle müzik dinlediğiniz zamanlarda, kulaklarınızda ağrı söz konusu olabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına silikon kulaklık pedlerine dikkat edilmelidir. Audio Technica kulak içi kulaklık modellerini tasarlarken bu ve benzeri hususlara da dikkat ederek kullanıcılarına rahat bir deneyim sunmayı da hedefliyor. Markanın öne çıkan kulak içi kulaklık modelleri arasında yer alan  ATH-SPORT7TW BK, ATH-C200BT BK ve ATH-E70 modellerine göz atabilirsiniz.

Audio Technica Referans Kulaklık

Günlük hayatımızda kullandığımız kulaklıklardan farklı olarak referans kulaklık; genel olarak yüksek duyum beklentilerimizi karşılayan ve doğru bir şekilde sesleri duymamızı sağlayan kulaklık çeşididir. Bu tarz kulaklıklar genellikle müzik ile daha profesyonel şekilde ilgilenen veya müzik dinleme zevkini artırmak isteyen kullanıcılar için uygun bir kulaklık türüdür.

Gündelik hayatta kullanım için, yukarıda belirtilen kulaklık çeşitlerine göz atmanız daha uygun olacaktır. Audio Technica referans kulaklık kategorisinde son derece başarılıdır. Söz konusu kategoride öne çıkan modeller olan; ATH-M20X, ATH-M30X, ATH-M40X ve ATH-M50X modellerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.