sadsad x
asdasd

Kulak içi Kulaklıklar

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.

Kulak İçi Kulaklıklar

Kulaklıklar kulak içi, kulak üstü, kablolu ve kablosuz gibi farklı çeşitlere sahiptir. Kulaklık çeşitleri arasında genel olarak en çok kullanılan ise kulak içi kulaklıklardır. Kulak içi kulaklıklar gürültü önlemede kulak üstü kulaklıklar kadar başarılı olmasalar da, kullanımı daha rahat ve daha ucuz olmakla birlikte, daha az yer kaplarlar. Kulak içi kulaklıklar özellikle günlük olarak işe ya da okula gidip gelen kişiler ya da sporcular tarafından taşınması oldukça rahat olduğu için tercih edilmektedir.

Her ne kadar kulak içi kulaklıklar ses yalıtımında kulak üstü kulaklıklara oranla daha az başarılı olarak görülseler de, doğru model seçildiğinde kulak içi kulaklıkların da dışarıdan gelen sesleri tamamiyle engellediği görülebilir. Böylelikle hem kullanımı rahat hem de hafif olan kulak için kulaklıklar, yüksek performans sağlayarak dış dünya ile olan iletişiminizi de kesecektir. 

Yanlış kulak içi kulaklık seçimi yaparsanız bir süre sonra kulaklarınızda ağrı hissedebilrisiniz. Bu yüzden hem performans hem de konfor olarak kendinize en uygun kulak içi kulaklığı seçmeniz oldukça önemlidir.

Kulak içi kulaklıklar hem kablolu hem de kablosuz yani bluetooth olarak bulunabilir. Bu noktada kablolu mu yoksa kablosuz mu kulaklık tercih edeceğiniz tamamen size kalmıştır. Eğer kablo ile ulaşmak istemiyor ve kulaklığınızı kullanırken varlığını unutmak istiyorsanız kablosuz, daha uygun fiyatlı seçenekler arıyor ve kulaklığınızı şarj etmekle uğraşmak istemiyorsanız kablolu kulak içi kulaklıkları tercih edebilirsiniz. 

Kulak İçi Kulaklık Önerileri

Sesçi Baba’da Audio Technica, Bowers & Wilkins, Mackie, Marshall, Sennheiser ve Shure gibi dünyaca ünlü markaların kulak içi kulaklık modellerini bulabilirsiniz. Yüksek performanslı ve kullanımı oldukça rahat olan bu ürünler arasında kendi beklentilerinize en uygun olan kulak içi kulaklığı hemen seçerek dinlediğiniz müzik, izlediğiniz video ya da filmler ve yaptığınız tüm görüşmelerde kesintisiz ve yüksek kaliteli ses elde edebilirsiniz. Satın alma sürecine dair herhangi bir sorunuz olduğunda Sesçi Baba Canlı Destek birimi her an yanınızda.

Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

Sesçi Baba’da Audio Technica, Bowers & Wilkins, Mackie, Marshall, Sennheiser ve Shure gibi müzik dünyasında öne çıkan markaların fiyatları 40 ila 11 bin lira arasında değişen kulak içi kulaklık modelleri mevcuttur. Bu ürünlerin tümü yüksek performansa sahiptir. Ürünler arasında performans ve fiyat beklentilerinize uygun olarak seçiminizi yapabilir ve hemen kulaklık keyfinizi sürmeye başlayabilirsiniz. Sesçi Baba’da yer alan kulak içi kulaklıklar piyasadaki en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Tek yapmanız gereken hemen dilediğiniz kulak içi kulaklığı Sesçi Baba’dan sipariş etmek ve müzik, film, telefon görüşmesi ve kulaklıkla yapabileceğiniz diğer tüm aktiviteleri sorunsuz ve yüksek kalitede halletmek. Sesçi Baba’nın sektördeki yeri ve bilgisiyle huzurunuza sunduğu kulak içi kulaklık modelleri arasında yaptığınız seçimden memnun kalmamanız imkansız!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.