sadsad x
asdasd

Bowers & Wilkins

Sırala
Toplam 144 ürün görüntüleniyor.

Bowers & Wilkins ya da kısa adıyla B&W, ağırlıklı olarak hoparlör üreten bir firmadır. Özellikle ev kullanıcıları için Bower & Wilkins üst düzey kalite sunmayı hedefleyen öncü firmalardandır.

Bowers & Wilkins Ürünleri

Bowers & Wilkins, 1966 yılında John Bowers tarafından ilk etapta sadece hoparlör veya ses sistemleri üreten bir firma olarak kuruldu, son yıllarda ise kulaklıkları ile öne çıkan İngiltere merkezli bir marka haline gelmeye başladı. Sunduğu yüksek kaliteli ses sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça sevilen Bowers & Wilkins kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Bowers & Wilkins Hoparlör

Bowers & Wilkins hoparlör ve ses sistemi konusunda oldukça başarılı ve üst düzey ses perfomans üretmeyi başarmış bir markadır. Evinizin yüksek kaliteli seslere ev sahipliği yapmasını istiyorsanız Bowers & Wilkins 600, Bowers & Wilkins Formation Audio, Bowers & Wilkins Formation Flex, Bowers & Wilkins Formation Bar ve Bowers & Wilkins Formation Wedge gibi ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Duvar hoparlörü kategorisinde oldukça iddialı olan Bowers & Wilkins lüks ve özel işletmelerde oldukça rağbet görmektedir. 

Bowers & Wilkins Kulaklık

Bowers & Wilkins kulaklık konusunda son yıllarda önemli bir marka haline geldi. Sunduğu yüksek performans ve geniş frekans aralığı sayesinde üst düzey bir deneyim elde etmenize olanak tanıyor. Bowers & Wilkins kulaklık modelleri kulak içi ve kulak üstü modeller olarak farklılaşıyor. Kulak üstü modeller arasından Bowers & Wilkins PX, Bowers & Wilkins PX5, Bowers & Wilkins PX7, Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition, Bowers & Wilkins P3, gibi modelleri, kulak içi modeller arasından ise Bowers & Wilkins PI3, Bowers & Wilkins PI4, Bowers & Wilkins PI5, Bowers & Wilkins PI7 gibi yüksek performanslı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bowers & Wilkins Fiyatları

Bowers & Wilkins fiyatları, genel olarak üst sınıf ürünler üreten bir firma olması sebebiyle,  yüksek performans elde etmek isteyen kullanıcılar için daha uygundur.

Bowers & Wilkins ürünlerini uygun fiyatlı olarak Sescibaba.com adresinde görüntüleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.