sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • ATH-ANC40BT Bluetooth In-Ear Kulaklık
  ATH-ANC40BT Yüksek Çevre Gürültülü Alanlarda Daha Fazla Özgürlük ve Dinleme Keyfi Sunmak İçin Audio-Technica'nın Tescilli Aktif Gürültü Önleme Teknolojisini Bluetooth® Kablosuz Teknolojisi ile Birleştirir. Kablosuz Kulaklıklar, Rahatsız Edici Arka Plan Gürültüsünü% 90'a Kadar Azaltırken, 13,5 mm'lik Sürücüler Üstün Ses Üretimi Sağlar. Hat İçi Mikrofon ve Kontrollerle Birleştirilmiş Bluetooth İşlevselliği Eller Serbest, Kablosuz Aramaları Cevaplama / Sonlandırma, Müzik Çalma İşlemini Kontrol Etme ve Bluetooth Özellikli Cihazlarda Ses Seviyesini Ayarlama İmkanı Sağlar. Kulaklıklar, Sekiz Bluetooth Özellikli Cihazla Eşleşir ve Aynı Anda Bu Cihazlardan İkisiyle Aynı Anda Bağlanabilir; Telefonunuz ve Tabletiniz, Telefon ve Dizüstü Bilgisayarınız veya Diğer Bir Bluetooth Özellikli Cihaz Çifti
  Arasında Kolayca Geçiş Yapmanıza Olanak Tanır.

  Göze Çarpanlar


  *Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi, Çevresel Gürültüyü% 90'a Kadar Azaltır

  *Dahili Mikrofon ve Aramaları Cevaplamak / Sonlandırmak, Müzik ve Video Oynatmayı Kontrol Etmek ve Bluetooth Kablosuz Cihazlarda Ses Seviyesini Ayarlamak İçin Kontrollere Sahip Güvenilir Bluetooth® Kablosuz Teknolojisi

  *13,5 mm Sürücüler, Birinci Sınıf Bir Dinleme Deneyimi Sunar

  *İki Bluetooth Kablosuz Cihazına Aynı Anda Bağlanır; Sekiz Cihaza Kadar Hatırlar

  *Bluetooth İletimi Üzerinden Mümkün Olan En İyi Ses Performansını Elde Etmek İçin Özel Olarak Oluşturulan AptX® Ses Geliştirme Teknolojisi Kullanılır

  *3,5 mm Stereo Mini Fişe Sahip Olan 1,2 m (3,9 ') Kablo, Pilin Şarjı Kaybolduğunda veya Bluetooth'suz Bölgelerde (Örneğin, Uçaklarda veya Hastanelerde) Kulaklık Kullanımında Kablolu Kullanımına İzin Verir

  *Hafif, Taşınabilir Tasarım Seyahat İçin İdealdir

  *Tam Şarjda, Dahili Batarya 8 Saate Kadar (Bluetooth Kablosuz ve Gürültü Önleyici), 13 Saate (Yalnızca Bluetooth Kablosuz), 24 Saate (Yalnızca Gürültü Engelleme) veya 100 Saate (Bekleme) Kadar Kesintisiz Kullanım Sağlar

  *Silikon Kulaklık Uçları (XS / S / M / L), 1.0 m (3.3 ') USB Şarj Kablosu, Uçak Adaptörü ve Koruyucu Bir Çanta İçerir

                       
  ATH-ANC40BT Bluetooth In-Ear Kulaklık  Teknik Özellikler


  Tip
  Aktif Gürültü Önleyici

  Sürücü Çapı
  13,5 mm

  Quietpoint® Aktif Gürültü Azaltma
  20 dB'ye kadar

  Maksimum Giriş Gücü
  10 mW

  Duyarlılık
  100 dB

  Şarj Süresi
  Yaklaşık 3 saat

  Ağırlık
  Kulak Uçları Olmadan 35 g (1,2 oz)

  Kablo
  3,5 mm Stereo Mini Fişli 1,2 m (3,9 ')

  Dahil Olan Aksesuarlar
  Kulaklık Başlıkları (XS, S, M, L), 1,0 m (3,3 ') USB şarj kablosu, uçak adaptörü, koruyucu kılıf

  Türü (Mikrofon)
  Kondansatör

  Hassasiyet (Mikrofon)
  -42 dB (1 kHz'te 1V / Pa)

  Frekans Tepkisi (Mikrofon)
  70 - 8.000 Hz

  Kutup Deseni (Mikrofon)
  Çok Yönlü

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.