sadsad x
asdasd

In-Ear Monitörler

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

In-Ear Monitör Nedir?

Özellikle müzisyenler tarafından sahnede, canlı performanslar sırasında ve stüdyoda ses kaydı yaparken sıklıkla kullanılan in-ear monitör kulaklıklar, bu performanslar sırasında dilediğiniz sesi duyabilmenize olanak sağlar. Örneğin, canlı performans sırasında ortamda çok fazla ses olacağı için, sadece kendi sesinize odaklanmak istiyorsanız in-ear monitör kullanmalısınız. Fakat in-ear monitörler sadece kendi sesinizi duymanızı değil, istediğiniz her sesi duymanızı sağlar. Örneğin, performansınız sırasında bateriyi değil de sadece kendi sesinizi ve gitarı duymak istiyorsanız, in-ear monitörler sayesinde bu mümkün. Böylelikle performansınız sırasında istediğiniz sese odaklanabilir ve istemediğiniz seslerin sizi rahatsız etmesine ya da performansınızı düşürmesine izin vermezsiniz. 

Sesçi Baba’da dünyaca ünlü markaların in-ear monitörleri mevcuttur. Bu in-ear monitör kulaklıklar arasında dilediğiniz ürünü seçmek ve anında siparişinizi oluşturmak için hemen ürünlerimize göz atmaya ne dersiniz?

In-Ear Monitör Önerileri

Sesçi Baba’da Sennheiser ve Shure gibi dünyaca ünlü müzik ürünleri markalarının in-ear monitör kulaklıkları mevcuttur. Bu ürünler arasında fiyat/performans beklentilerinize, kullanacağınız yere ve diğer pek çok değişkene bağlı olarak tercihinizi hemen yapabilir ve siparişinizi anında oluşturabilirsiniz. Satın alma sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Sesçi Baba Satış Destek birimi her zaman yanınızda. Sesçi Baba olarak hem satın alma süreci hem de satın alma sonrası süreçteki memnuniyetiniz bizim için oldukça önemli. Bu yüzden size sadece sektördeki en iyi in-ear monitörleri sunmak ile kalmıyor, aynı zamanda her türlü sorunuzda da yanınızda olmayı hedefliyoruz. 

In-Ear Monitör Fiyatları 

Sesçi Baba’da Sennheiser ve Shure gibi dünyaca ünlü müzik ürünleri markalarının fiyatları 850 ila 12 bin lira arasında değişen in-ear monitörleri bulunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi oldukça yüksek performansa sahip olsa da, kullanacağınız yer, beklediğiniz performans, bütçeniz ve diğer değişkenlere bağlı olarak onlarca in-ear monitör arasında seçiminizi yapabilir ve siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi in-ear monitörlerde de size sektördeki en iyi ürünleri sunmayı ve sizi memnun etmeyi amaçlıyor. Hemen Sesçi Baba üzerinden in-ear monitör siparişinizi oluşturun, sahne performanslarınızı en üst seviyeye taşıyın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.