sadsad x
asdasd

Oyuncu Kulaklıkları

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

Oyuncu Kulaklığı

Oyun oynarken aldığını keyfi bir üst noktaya çıkartmak için tasarlanmış olan oyuncu kulaklıkları, sağladıkları yüksek performansla sadece gamerların değil herkesin tercihi. Bilgisayar ve konsol oyunlarına olan ilginin artmasıyla oyuncu kulaklıklarına olan rağbet de her geçen gün artmaktadır. Oyun oynarken kendinizi oyunun içinde hissetmeniz için tasarlanmış oyuncu kulaklarıyla bambaşka bir evrene gitmeye hazır olun.

Aynı zamanda mikrofona da sahip olan oyuncu kulaklıkları, oyun sırasında takım arkadaşlarınızla konuşmanıza olanak sağlarken, oyuna daha fazla dahil olmanıza yardımcı olacaktır.

Tabii, oyuncu kulaklığı seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok detay vardır. Kulaklıktan beklentinize, kullanacağınız yer ve zamana göre yapmanız gereken pek çok seçim mevcuttur. İstediğiniz oyuncu kulaklık modeli ne olursa olsun, Sesçi Baba’da dilediğiniz ürünü bulabileceksiniz.

Oyuncu Kulaklığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyuncu kulaklığı için seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken etmenlerden biri kablolu mu yoksa kablosuz tercihi mi yapacağınızdır. Kablosuz oyuncu kulaklıkları daha rahat gibi görünse de, tamamen kulaklığın batarya süresine bağımlısınızdır. Ayrıca, kablosuz oyuncu kulaklıklarında kulaklığın uyumlu olduğu platformlara dikkat edilmelidir. Kulaklığın, kullanmayı düşündüğünüz platforma uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Kablolu oyuncu kulaklığında ise sadece kabloyu istediğiniz platforma takarak istediğiniz kadar oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca, kablolu kulaklıklar kablosuz kulaklara oranla daha hafiftir. Fakat, kablonun boyutu sebebiyle, kablosuz kulaklıklara oranla daha rahatsız edici olabilir. Bu noktada, tercih yaparken kendi isteklerinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Bunun dışında, kafa bandı, kulaklık süngeri ve kulaklığın materyali de oyuncu kulaklığı seçerken dikkat etmeniz gereken etkenler arasındadır. Kafa bandının ayarlanabilir olması ve kafaya baskı yapmaması oldukça önemlidir. Kulaklığın sünger kısmının materyali, şekli ve on-ear mı yoksa over-ear mı olduğuna da dikkat etmelisiniz. Örneğin, küçük kulaklılar için on-ear oyuncu kulaklıkları daha iyi olacakken, büyük kafa ve kulaklara sahip gamerlar için over-ear kulaklıklar tercih edilmelidir. Ayrıca, süngerin kumaş mı yoksa deri mi olacağı konusunda da iyi bir seçim yapmalısınız. Kumaş kulaklıklar daha iyi hava alırken, deri kulaklıklar dış sesleri bloke etmede daha iyidir. Oyuncu kulaklıkların ağırlıkları da bir o kadar önemlidir. Oyuncu kulaklıklarını büyük ihtimalle uzun saatler boyunca kullanacağınız için rahat bir kulaklık almaya özen göstermelisiniz.

Kulağı tamamen kaplayan over-ear kulaklık ya da kulağın tamamını kaplamayan on-ear kulaklıklar arasında bazı farklılıklar mevcuttur. Örneğin, on-ear kulaklıkların nefes alması daha kolaydır, böylelikle yaz aylarında ve özellikle uzun saatler boyunca oyun oynanacaksa kullanımı daha konforludur. Kulağı tamamen kaplayan over-ear kulaklıklar ise gürültü önleme konusunda daha iyidir. Böylelikle oynadığınız oyuna daha çok konsantre olabilirsiniz.

Bunlar dışında, oyuncu kulaklarında bulunan mikrofonlar dahili ya da çıkarılabilir olabilir. Eğer oyuncu kulaklıklarınızı daha farklı yerlerde de kullanmak istiyorsanız, çıkarılabilir mikrofonlu bir ürün tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Oyun zevkinizi katlayarak çok daha yüksek bir seviyeye taşıyacak olan oyuncu kulaklıkları sayesinde daha interaktif ve eğlenceli bir oyun dünyasına girmeye hazır olun. Tek yapmanız gereken, kendinize en uygun ürünü seçmek.

Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Gittikçe daha da rağbet gören oyuncu kulaklıklarının fiyatları değişmektedir. Sesçi Baba’da dünyaca ünlü markaların her bütçeye uygun en iyi oyuncu kulaklığı modelleri mevcuttur. 98 ila 6000 lira arasında değişen oyuncu kulaklıkları arasında hem performans olarak hem de fiyat olarak kendinize ve isteklerinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Oyuncu Kulaklığı Markaları

Sesçi Baba’da Adam Audio, Behringer, Focal, Hosa, Sennheiser gibi dünyaca ünlü markaların birbirinden iyi oyuncu kulaklığı modelleri mevcuttur. Yüzlerce DJ kulaklığı arasından tam aradığınız modeli bulmak hiç de zor değil. Sesçi Baba’da yer alan markalar, dünyadaki en iyi DJ kulaklıklarını sunmaktadır. Hemen göz atmaya ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.