sadsad x
asdasd

DJ Kulaklıkları

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

DJ Kulaklıkları

DJ’liğe merak saldıysanız ya da uzun yıllardır DJ’likle uğraşıyorsanız, kulaklığın bu meslekte ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. DJ kulaklıkları, DJ’likle uğraşan herkes için başlangıç noktasıdır diyebiliriz. Fakat iyi bir DJ kulaklığına sahip olmak için illa ki DJ olmak zorunda değilsiniz. Ne amaçla arıyor olursanız olun, birbirinden farklı özellik, fiyat ve markayla karşımıza çıkan DJ kulaklıklarının en iyilerini Sesçi Baba’da bulacaksınız.

DJ Kulaklığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

DJ kulaklığı seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok etmen mevcuttur. Bu kulaklık türü birbirinden farklı pek çok çeşide sahip olduğu için önceliklerinizi belirlemeli ve ona göre doğru bir tercih yapmalısınız. Örneğin, DJ kulaklıkları kablolu ve kablosuz olarak karşımıza çıkabilir. Bunun dışında, frekans aralığı da kulaklık seçimi yaparken oldukça önemlidir. Bu noktada, çalışma şeklinize ve kullanacağınız alana göre bir seçim yapmalısınız.

DJ kulaklığı seçerken emin olmanız gereken noktalardan biri de kulaklıkların rahat olmasıdır. Bu kulaklıkları büyük ihtimalle uzun saatler boyunca kullanacağınız için, rahat bir kullanıma sahip olması oldukça önemlidir. 

Aynı zamanda, özellikle gece kulübü gibi yerlerde kullanılması düşünülüyorsa, ses yüksekliği oldukça önemlidir. Bu yüzden, kulaklığın yeterince yüksek sesli olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. 

Ayrıca, DJ kulaklığının kolay taşınır olması da önem taşır. Özellikle, kulaklığınızı farklı yerlerde kullanmayı düşünüyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Bu noktada, DJ kulaklıklarının farklı çalışma alanlarında kullanılmaya dayanıklı olması da bir o kadar önemlidir.

DJ kulaklıklarının on-ear ve over-ear olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. On-ear kulaklıklar daha az baskı uyguladığı için daha rahat olsa da, over-ear kulaklıklar daha yüksek performansa sahiptir ve dışarıdan gelen sesleri engellemekte daha iyilerdir.

Tabii, DJ kulaklıklarını kullanabilmek için sadece DJ olmanıza gerek yok. İster müzikle uğraşan bi profesyonel olun, ister müzik dinlerken maksimum performans almayı bekleyen sıradan bir kullanıcı, ister oyun oynarken kendini sanki oyunun içindeymiş gibi hissetmek isteyen bir gamer… Sağladıkları yüksek performansla birlikte, DJ kulaklıkları isteyen herkes için kullanıma uygundur.

Sesçi Baba’da yer alan yüzlerce DJ kulaklığı çeşidi arasından özelliklerini inceleyip kendinize en uygun olanını bulmak size kalmış.

DJ Kulaklığı Fiyatları

DJ kulaklıkları hem düşük hem de yüksek fiyatlara bulunabilir. Eğer ilk defa kullanacaksınız, profeyonel müzik hayatına yeni giriyorsanız ya da farklı bir alanda kullanacaksanız, daha uygunfiyatlı bir DJ kulaklığı tercih etmek isteyebilirsiniz. Yıllardır müzikle uğraşan bir profesyonel olarak ya da kulaklıktan yüksek performans elde etmek isteyen biri olarak yüksek fiyatlı bir ürün arayışında da olabilirsiniz. Sesçi Baba’da dünyaca markaların 270 ila 5700 lira arası DJ kulaklıklarını bulabilirsiniz. Fiyatı ne olursa olsun yüksek performansa sahip binlerce ürünümüz arasında kendinize en uygun olanı seçmek size kalmış. 

DJ Kulaklığı Markaları

Sesçi Baba’da dünyanın en iyi DJ kulaklığına sahip markaları bulabilirsiniz. Pioneer, Numark, Shure, Neumann gibi dünyaca ünlü markaların yüksek performanslı DJ kulaklıklarını incelemeye ne dersiniz? En uygun fiyatlara sahip, en iyi performanslı binlerce DJ kulaklığı arasından istediğiniz ürünü Sesçi Baba’da bulacaksınız. Ürünleri sunması Sesçi Baba’dan, inceleyip kendinize en uygun olanı seçmesi ise sizden!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.