sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • HF-150 DJ Kulaklık


  * Katlanılabilir Bir Tasarım ile Maksimum Taşınabilirlik

  * Kulak Üstü Kulakçıklar Sayesinde Benzersiz Bir Ses İzolasyonu

  * Seyahat Eden DJ'ler ve Taşınılabilir Setup'lar İçin Son Derece İdeal

  * Kendi Etrafında Dönebilen Kulakçıklar Sayesinde El Kullanımı Gerektirmeyen Tek Kulak Monitörleme Olanağı

  * 40mm Sürücü ile Güçlü Bass Cevabı

  * 20 - 20.000 Hz Frekans Cevabı Sayesinde İnce Detayları Bile Duyabilirsiniz

  * Gürültülü Ortamlarda Kullanım İçin Agresif Ses İzolasyonu

  * 32 Ohm Empedans

  * 1/8" Stereo Bağlantılı 1.2 mt. Kablo

  * 1/8" <-> 1/4" Dönüştürücü

                                 

  HF-150


  Taşınabilir Profesyonel Peformans

  Alçak Profilli, Yüksek Derecede Taşınılabilir DJ Ekipmanlarının Artması ile Tüm Performansı Sadece Bir Sırt Çantası Dolusu Ekipman ile Gerçekleştirmek Artık Mümkün Hale Gelmiştir. Numark HF150 Bu Yeni Trende Ayak Uydurularak Tasarlanan Yepyeni Bir DJ Kulaklığıdır. Benzersiz Katlanabilir Tasarımı Sayesinde HF150 Kaliteden Ödün Vermeden Son Derece Hafif Bir Şekilde Yolculuk Etmenize Olanak Sağlar.

  Üstün Kalite

  Kapalı ve Çok Rahat Tasarımlı Kulakçıklara Sahip Olan HF150 Arka Plan Seslerini Olabildiğince Yok Ederek Mikslerinizin Tüm Detaylarını Duyabilmenizi Sağlar. Suni Deriden Yapılan Kulak Yastıkları Oldukça Konforlu Bir İzolasyon Sağlarken Kulaklığın Taşınabilir Olma Yönünü Etkilememektedirler.


  Etkileyici Mühendislik

  40 mm.lik Sürücüler Full Boyutlu Kulaklıklarda Olması Beklenen Sürücülerdir. Ancak HF150 Uzman Mühendislik Sayesinde Büyük Bir Güç Çeviricinin ( Transducer ) Güç ve Kapasitesini Şimdiye Kadar Görülmüş En Küçük Boyutlarda ve Taşınabilir Olarak Sunabilmek Mümkün Olmuştur. Sıradan Taşınabilir Kulaklıklara Oranla Çok İleride Olan HF150'ler Her Zaman ve Her Yerde En İyi Mix'i Yapabileceksiniz.

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.