sadsad x
asdasd

AKG

Sırala
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

AKG, 1947 yılında Dr. Rudolf Görike ve Ernest Plass tarafından Avusturya'da kurulmuştur. AKG, kurulduğu ilk yıllarda aslında bir akustik mühendislik ve üretim şirketi olarak yola çıkmıştır. Günümüzde ise artık Samsung Electronics'in bir yan kuruluşu olan Harman International Industries'in bir parçası olarak ürünlerini son kullanıcıya sunmaktadır. 

Günümüzde AKG markası, profesyonel ve tüketici pazarları için çoğunlukla mikrofon, kulaklık, kablosuz ses sistemleri ve ilgili aksesuarlar ile ön plana çıkmaktadır.

AKG Mikrofon Modelleri

AKG Condenser Mikrofon

İyi bir condenser mikrofon sahibi olmak her zaman daha iyi bir sonuç verecektir. Çünkü mikrofon hassasiyetine göre elde edeceğiniz tonlar farklılık gösterebilir. Bu noktada AKG mikrofon modelleri en doğru tercihler arasında yer alacaktır.

AKG mikrofonlarında kaliteli malzeme bileşenleri kullanıldığı için oldukça sağlam yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak AKG P420, AKG P120 ve AKG P220 condenser mikrofonları çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Seçeceğiniz AKG mikrofon modeli yüksek kaliteli kayıtlar alabilir, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

AKG Enstrüman Mikrofonu

AKG sadece condenser mikrofon değil değil aynı zamanda enstrüman mikrofonu modelleri konusunda da uzmanlaşmıştır. AKG enstrüman mikrofonlarından birini kullanarak sahip olduğunuz herhangi bir akustik enstrümanın sesini yüksek kalitede kaydedebilirsiniz.

AKG enstrüman mikrofon modelleri diğer markalara göre uygun fiyatlarıyla öne çıkarken, aynı zamanda sundukları yüksek performans ile tercih edilesi ürünler sunmaktadır. AKG C411 L ve AKG C411 PP gibi enstrüman mikrofonları sıklıkla tercih edilen modeller olarak öne çıkmaktadır. Yüksek kaliteli enstrüman kayıtları almak için AKG enstrüman mikrofonu modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

AKG Yaka Mikrofonu

Günümüzde özellikle sosyal medya platformlarında video içeriği üreten kişiler için yaka mikrofonu olmazsa olmaz ürünler arasındadır. İşte bu noktada AKG yaka mikrofon modelleri ile son kullanıcıların karşısında çıkmaktadır. Yaka mikrofonu sayesinde videolarınızda -kullanım alanına bağlı olarak- çok daha kaliteli sesler elde edebilirsiniz. Bu sayede daha çok izleyiciye ulaşabilir veya daha başarılı işler ortaya koyabilirsiniz.

AKG yaka mikrofon modelleri diğer markaların modellerine göre farklı olabilir. Bu farklılık bağlantı noktasının XLR yapıda olmasıyla alakalıdır. XLR yapılı bağlantı noktası sayesinde ses sinyali daha kaliteli olmakla beraber daha net bir ses akışı da sağlanmaktadır. Bu sayede ses verisi üzerinde daha çok edit yapma imkanı sunmaktadır. AKG C417 PP veya AKG C417 L yaka mikrofonu modelleri videolarında yüksek kaliteli ses sesler elde etmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

AKG Telsiz Mikrofon

AKG’nin marka olarak en öne çıktığı ürün gruplarından biri de telsiz mikrofonlardır. AKG telsiz mikrofonlar  fiyat performans odağında üst sırada bulunan ürünlerdir. Çekim mesafesi olarak oldukça tatmin eden ve yapı malzemesi olarak oldukça sağlam olan AKG telsiz mikrofon modelleri kullanıcılar tarafından güvenli tercih edilebilir.

AKG telsiz mikrofon ürünleri diğer markalara nazaran daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkan ürünlerdir. Uygun fiyatına karşın performans olarak oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. AKG DMS300, AKG DMS100, AKG WMS40MINI, AKG WMS45 gibi ürünler AKG telsiz mikrofon modelleri arasından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadırlar. Sahne ya da stüdyo ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kurulumu kolay olan ürünlerdir.

AKG Kulaklık Modelleri

AKG, marka olarak en çok kulaklık ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda Samsung’a ait olan Harman Kardon çatısı altında yer alan AKG, ürünleri ile her türden kullanıcıya hitap etmeyi başarmaktadır. Kulaklıklarında kullandığı kaliteli malzemeler sayesinde uzun saatler dinleme yapmanıza ve yıllarca kullanmanıza olanak sağlar.

AKG kulaklık ürünlerinde diğer markalara nazaran orta fiyatlı ürünler ile karşımıza çıkmaktadır. Tabii bu orta fiyat bandında dahi üst düzey performans sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yüzden AKG her türden kullanıcıya hitap edebilmektedir. AKG K52, AKG K72, AKG K92, K371 BT ve AKG K240 MKII en çok tercih edilen AKG kulaklık modelleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.