sadsad x
asdasd

Drum Machine Modelleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Drum Machine Nedir?

Drum machine, perküsyon seslerini ve davul ritimlerini yaratmaya yarayan elektronik bir müzik aletidir. Drum machine aletleri, bateri, davul ve diğer perküsyon aletlerinden çıkan sesleri taklit edebilirler. Drum machine kullanarak davul vuruşları ve ritimleri üzerinde elektronik olarak oynayabilirsiniz. Aynı zamanda drum machine kullanarak daha önce kaydettiğiniz sesleri çalabileceğiniz gibi, analog sentez sayesinde yeni sesler de oluşturabilirsiniz. Drum machine sayesinde müziğiniz üzerinde istediğiniz düzenlemeleri ve değişiklikleri yapabilirsiniz. 

Özellikle house, techno ve elektronik müzikte kullanılan drum machine, diğer müzik türlerinde de kullanılabilmektedir. İyi bir drum machine tercih ettiğinizde başka hiçbir donanıma ihtiyaç duymadan müzik üretebilirsiniz. Özellikle techno ve house müzik ile uğraşan kişiler için drum machine alırken doğru seçimi yapmak oldukça önemlidir. Sektördeki en iyi drum machine ürünleri Sesçi Baba’da yer almaktadır. Hemen ürünlerimize göz atın.

Drum Machine Önerileri

Sesçi Baba’da Arturia, Behringer, Joué, M-Audio ve Nord gibi dünyaca ünlü müzik ürünleri markalarının drum machine ürünleri yer almaktadır. Sektördeki en iyi drum machine ürünlerini huzurunuza sunan Sesçi Baba’dan sipariş edeceğiniz üründen kesinlikle pişman olmayacaksınız. Satın alma sürecinde herhangi bir problem karşılaşırsanız Sesçi Baba Satış Destek birimi her zaman yanınızda. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ulaşabileceğiniz Satış Destek birimimiz satın alma süreci sonrasında olduğu kadar, satın alma sürecinden de memnuniyet duymanız için her zaman yanınızda. 

Sesçi Baba’da yer alan diğer tüm ürünlerde olduğu gibi drum machine modellerimizde de sektördeki en iyi ve en yüksek performanslı ürünleri sizlere sunmaktayız. Bu ürünlerimiz arasında kendinize en uygun ürünü seçip, sipariş vererek ürettiğiniz müziği anında en üst noktaya taşıyabilirsiniz. 

Drum Machine Fiyatları

Sesçi Baba’da Arturia, Behringer, Joué, M-Audio ve Nord gibi dünyanın en ünlü müzik ürünü markalarının fiyatları 2400 ila 6400 arasında değişen drum machine ürünleri yer almaktadır. Sitemizde yer alan ürünlerin hepsi yüksek performansa sahip olmakla birlikte beklentilerinize ve kullanacağınız yere ve alana bağlı olarak ürünlerimiz arasında dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Sesçi Baba’dan satın alacağınız diğer tüm ürünler gibi drum machine ürünleri de sektördeki en yüksek performanslı ve en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Bu yüzden fiyat olarak kendinize en uygun drum machine’i seçtikten sonra anında siparişinizi oluşturarak ürettiğiniz müziği en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. İsminizi müzik sektöründe unutulmaz bir hale getirmek istiyorsanız ve ihtiyacınız olan tek şey bir drum machine ise hemen Sesçi Baba’daki ürünlere göz atın ve siparişinizi oluşturun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.