sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Drum 3P Multi Pad  Bir Dizi Teli Oluşturmak İçin Çoklu Sentez Türlerini Kullanan Nord Drum 3P Modelleme Vurmalı Sentezleyici, Davul Seslerini 6 Adet Dahili Pavul Padi ve Bir Adet Harici Tetikleme Girişi ile Tetiklemenizi Sağlar. Bu Modül, Her Biri Sürücü, Çalma Modu, Örnekleme Hızı Azaltma ve EQ ile Birlikte Makro Ölçeğinde Stereo Yankı ve Stereo Gecikme Özelliklerine Sahip 6 Adet Kanala Sahiptir.  Göze Çarpanlar


  * 6 Adet Entegre Pad, Kick-Pad Girişi ve MIDI.

  * Kicks, Snares, Toms ve Daha Fazlası İçin Preset 'Drum Select' Kütüphanesi.

  * Basitleştirilmiş Kullanıcı Arayüzü ve Ses Seçimi Yetenekleri.

  * Her Pad İçin Ayarlanabilir Yankı ve Gecikme Efektleri.

                       
  Drum 3P Multi Pad
  Cihaz Sesini Oluşturmak İçin 3 Ayrı Bölüm Kullanır: Ton, Gürültü ve Tıklama. Ton, Size Vibratörlerden Klasik Synth-Type Jeneratörlere Kadar Zaman Çizelgesi Sağlamak İçin Rezonans, Çıkartma ve FM Sentezi Sunar. Gürültü, Rezonans ve Kesme Kontrolleri ile Düşük Geçişli, Yüksek Geçişli ve Bant Geçişli Filtreler Kullanarak Sesi Şekillendirmenize İzin Verir. Tıklama Bölümü, Ultra Hızlı Bir Tıklama Sesini Tonunuza Karıştırmanıza Olanak Tanır ve Tıklamayı Sesin Diğer Ögeleriyle Birleştirmek İçin Yerleşik Düzey Kontrolüne Sahip Çeşitli Farklı Hızlı Tempolu Teraziler Sunar.  Teknik Özellikler


  LED ekran 4 karakterlik
  9 x tek davul sesi
  Sentez Yöntemi Rezonans modellemesi, çıkarma, halka modülasyonu, FM
  Filtreler Düşük geçişli (12/24 dB), yüksek geçişli (12/24 dB), yüksek geçişli, yüksek kesimli, bant geçişli (6/12 dB)
  Tonları tıklayın 12 tip (ayarlanabilir seviye): gürültü dalga formları, kısa darbeler, yüksek geçişli filtreli darbeler ve cıvıltılar
  Davul Pedleri Ayarlanabilir giriş eşiğine ve hassasiyete sahip 6 x lastik ped
  Harici Tetik Giriş Tekme davul ya da benzeri modül için ayarlanabilir eşik ve hassasiyet kontrolüne sahip 1 x 1/4 "giriş
  Göstergeler Kanal zirvesi ve etkinliği için
  MIDI notu aç veya kapat
  MIDI programı değiştir
  MIDI CC parametre kontrolü
  Bağlantılar 2 x 1/4" ses çıkışı
  1 x 3,5 mm kulaklık çıkışı
  1 x 5-pin DIN MIDI girişi
  1 x 5-pin DIN MIDI çıkışı
  1 x 1/4" tetik girişi
  Güç 12 VDC, 250 mA

  Boyutlar
  29,9 x 4,9 x 28,1 cm

  Ağırlık
  1,9 kg

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.