sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Maschine Jam Controller  Maschine Jam, Müzik Üretimi ve Elektronik Performans İçin Seçkin Bir Platform Oluşturmak İçin Güçlü Bir 8x8 Pad Kontrol Ünitesini Ünlü Maschine Müzik Üretim Yazılımı Eklentisiyle Birleştiriyor. Kendinden Öncekiler Gibi, Maschine Jam, DAW'ınız Dahilinde Modern Elektronik Müzik Prodüksiyonu İçin Kalıplar ve Düzenlemeler Oluşturmanıza, Sanal Enstrümanlar Çalmanıza, Örneklemler ve İhtiyacınız Olan Diğer Her Şeye İzin Verir. İçerdiği Komplete Select Yazılımı ile Native Instruments'ın Maschine Jam'i Modern Üreticiler İçin Kapsamlı ve Yaratıcı Bir Araçtır.  Göze Çarpanlar


  * Dahil Maschine Müzik Üretim Yazılımı Eklentisi ile 8x8 Pad Denetleyicisi (Bağımsız, AAX, VST, AU)

  * 8 Akıllı Şerit Kanal Sesini Kontrol Edebilir, Notlar Girebilir, Synth Parametrelerini Ayarlayabilir ve Çok Daha Fazlasını Yapabilir

  * Donanımın Yaratıcı Dolaysızlığını Bir Yazılım Üretim Ortamının Gücüyle Birleştirir

  * Çok Renkli Padler Üzerinde veya Dokunuşlu Şeritler ile Notaları ve Akorları Çalın

  * Ableton Live Gibi Popüler DAW Yazılımları İçin Güçlü Kontrol Yüzeyi

  * 11 Yazılım Enstrümanı ve 25 GB Ses Kütüphanesi İçeren Komplete Select Yazılımını İçerir

  * Masaüstü Standı Dahil

                       
  Maschine Jam Controller
  8 x 8 Renkli Çok Renkli Pad Izgarası ve 8 Adet LED Güdümlü Akıllı Şerit ile Maschine Jam, Maschine Seansınız Üzerinde Geniş Bir Kontrol Sunar. Şeritler Farklı Parametreleri Kontrol Edebilir ve Notları Sırayla Girmek İçin Bile Kullanılabilir ve Önceki Sürümlerde Olduğu Gibi, Maschine Jam de Sizi Yaratıcı Bölgenizde Tutmanıza Yardımcı Olmak İçin Desenler ve Sahneler Arasında Geçiş Yapmayı Zahmetsiz h_Hale Getiriyor.  Teknik Özellikler


  Tip: Yazılım ile Performans Pedi ve Kontrol Yüzeyi
  Padler: 64 x çok renkli pedler
  Diğer Kontrol Cihazları: 8 x dokunmatik şerit
  Sesler: 9GB örnek kitaplığı, Komplete 11 25GB ses kitaplığı, Maschine Drum Synth & Perform FX
  Sıralayıcı: Aynı anda 8'e kadar ses kullanan çok kanallı adım sıralama
  MIDI I / O: USB
  USB: 1 x B Tipi
  İşletim Sistemi Gereksinimleri - Mac: OS X 10.11 veya üstü, Intel Core i5 veya üstü, minimum 2GB RAM
  İşletim Sistemi Gereklilikleri - PC: Windows 7 SP1 veya üstü, Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 veya üstü, minimum 2GB RAM
   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.