sadsad x
asdasd

Native Instruments

Sırala
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.

Native Instruments, uzun yıllardır müzik sektöründe yer alan ve kullanıcılar için giriş, orta ve üst düzey ürünler üreten bir firmadır. 1996 yılında Daniel Haver ve Stephan Schmitt ortaklığıyla Almanya’da kurulmuştur. Native Instruments profesyonel müzisyenler, ses teknikerleri ve ev kullanıcıları için; DAW ve bu programlarla çalışabilecek enstrümanlar ve ekipmanlar üretmektedir. 

Native Instruments Ürünleri

Native Instruments ses kartı, drum Machine, DJ controller, MIDI klavye ve müzik programlarıyla öne çıkan bir markadır. Kullanıcılarına her zaman sundukları fiyatın üstünde performans sağlamaya odaklanan Native Instruments, zaman içerisinde en sevilen markalar arasına girmeyi başardı.

Native Instruments Ses Kartı

Kayıt sırasında, ister ev ister stüdyo olsun, ses kartı olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Native Instruments kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik farklı kanal sayılarına sahip ses kartı modelleri sunmaktadır. Native Instruments ses kartı modelleri sayesinde enstrüman veya mikrofonunuzdan gelen sinyali direkt olarak bilgisayarınıza aktarabilir ve Native Instruments müzik programı ile projeniz üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Native Instruments ses kartı modelleri sağlam bileşenlerden üretildiği için uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Native Instruments Komplete Kontrol 1, Native Instruments Komplete Kontrol 2 ve Native Instruments Komplete Kontrol 6 gibi modeller markanın öne çıkan ses kartları arasında yer almaktadır.

Native Instruments Drum Machine

Kayıtlarınız sırasında veya canlı performanslarınızda istediğiniz tonda ritim oluşturabilir ve bunun üzerinde projenizi geliştirebilirsiniz. Native Instruments Drum Machine modelleri profesyonel ya da amatör kullanıcılar fark etmeksizin herkesin kullanacağı tarzda ürünlerdir. Siz de projenize daha fazla renk katmak ya da istediğiniz tonlarda ritim oluşturmak isterseniz, Native Instruments Drum Machine modellerine göz atabilirsiniz.

Native Instruments Drum Maschine modelleri sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanmanız için tasarlanmıştır. Farklı fiyat aralıklarında olan bu modellerden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Native Instruments Maschine Mikro MK3, Native Instruments Maschine MK3 ve Native Instruments Maschine+ modelleri markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.

Native Instruments DJ Controller

DJ Controller ürünleri USB üzerinden bilgisayarlara bağlanıp herhangi bir müzik üzerinde kolayca oynamanıza izin veren ürünlerdir. Profesyonel veya yeni başlamış olabilirsiniz, kullanımı son derece kolay olan ve sağlam bileşenlerden üretilen Native Instruments DJ Controller modelleri sayesinde istediğiniz tarzda müzikler üzerinde remixler yapabilir ve özgün şeyler ortaya koyabilirsiniz. 

Native Instruments DJ Controller modelleri arasından; Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3 veya Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK3 gibi modelleri tercih edebilir ve kendi tarzınızı yansıtmaya hemen başlayabilirsiniz.

Native Instruments MIDI Klavye

Profesyonel veya ev kullanıcısı olabilirsiniz ve 25, 32, 49, 61 ve 88 tuşlu Native Instruments MIDI Klavye modelleri arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Native Instruments Komplete Kontrol M32, Native Instrumentes Komplete Kontrol A49, Native Instruments Komplete Kontrol S49, Native Instruments Komplete Kontrol S61 MK2 ve Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 modelleri markanın en çok tercih edilen MIDI klavye modelleri arasında yer almaktadır.

Native Instruments Fiyatları

Native Instruments fiyatları son kullanıcı gözünden bakıldığında performansına göre oldukça uygundur. Native Instruments, ürünlerinde kullanmış olduğu yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilecek ürünler üretmektedir. 

Native Instruments, giriş, orta ve üst seviye ürünleri ile kullanıcılar için geniş bir ürün yelpazesi de sunmaktadır. Native Instruments’in ürün gamında yer alan MIDI Klavye, DJ Controller, Ses Kartı veya Drum Machine gibi ürünleri tercih ederek yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.