sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Maschine Mikro MK3  MASCHINE MIKRO MK3, Bu Kombinasyon Donanım Denetleyicisi ve Entegre Yazılım, Hızınızı Artırmak ve Odağınızı Arttırmak İçin Tasarlanmış Hızlı ve Sezgisel Bir Arayüze Sahip Klasik Bir Oluklu Kutu İş Akışı Sunar. Ardışık, Örnekleyici, VST / AU Eklenti Ana Bilgisayarı ve Çoklu Efekt Birimi Olarak İşlev Yapma Kabiliyetine Sahip Olan MASCHINE MIKRO MK3, İşbirlikçi Bilgisayar Yazılımının Yararı ile Mükemmel Performans, Canlı Performans ve Daha Fazlasını Destekler.   Göze Çarpanlar


  * Filtre, EQ, Gecikme, Reverb ve Kompresör Dahil Olmak Üzere 25 Profesyonel Stüdyo ve Yaratıcı FX İçeren MASCHINE MK3 / STUDIO / JAM ile Aynı Yazılım

  * Pedler: Kolay İki Elle Davul Çalmak İçin 16 Büyük, Hıza Duyarlı Pad

  * Çift Dokunuşlu Akıllı Şerit: Parmaklarınızı Enstrümana Vurmak, Sesleri Kıvırmak, Perform FX Kullanmak ve Daha Fazlasını Yapmak İçin Kaydırın

  * Push Encoder ve Ekran: Tarama, Gezinme, Ses Seviyelerini Ayarlama ve Kaydırma ve Parametreleri Kontrol Etmek İçin

  * USB 2.0 Veri Yolu Destekli

                       
  Maschine Mikro MK3
  Hıza Duyarlı 16 Büyük, Çok Renkli, Işıklı Pad Sunan ve Aynı Zamanda Davul Desenlerini, Bas Hatlarını, Halkaları, vb. Sıralamayı Kolaylaştıran, Ekran Özelliklerini ve Boyutunu Geri Alan MASCHINE'ın Daha Taşınabilir Bir Versiyonudur. Ayrıca, Renk Kodlamasıyla Belirli Aygıtlara Belirli Renkler Atayabilirsiniz, Böylece Test Etmek Zorunda Kalmadan Ne Olduğunu Her Zaman Bilirsiniz. Ek Özellikler Arasında Kompakt Ekran, Push Kodlayıcı, Çift Dokunuşlu Akıllı Şerit ve Navigasyon, Sahne, Desen, Etkinlik Çeşitliliği İçin Özel Kontroller Bulunur.  Teknik Özellikler


  Pedler 16 x hıza duyarlı, çok renkli, ışıklandırılmış pedler
  USB USB 2.0
  Windows Sistem Gereksinimleri Windows 10 (64 bit)
  İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri
  Bellek: 4 GB RAM
  USB 2.0 bağlantı noktası

  Mac Sistem Gereksinimleri Mac OS X 10.12 veya 10.13 (en son güncelleme)
  İşlemci: Intel Core i5
  Bellek: 4 GB RAM
  USB 2.0 bağlantı noktası

  Boyutlar
   320 x 177 x 45 mm
  Ağırlık 1,1 kg

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.