sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Maschine Studio
  Native Instruments'ın Maschine Studio Modeli, Müzik Oluşturmayı Hızlı, Sezgisel ve Tamamen Doğal Yapan Yenilikçi Bir Melez Müzik Üretim Platformunun Bir Sonraki Evrimi. Maschine Studio, Yalnızca Donanımdan Artı Bir Yazılım Ortamının Olağanüstü Esnekliğinden Elde Edebileceğiniz El Kontrolü Sağlar. Donanımınızın Merkezi Olarak, Maschine Studio Şaşırtıcı Doğrusal Olmayan Müzik Yapma İş Akışını En Sevdiğiniz Sanal Enstrümanlara Ödünç Verir veya En Sevdiğiniz DAW veya Donanımına İstediğiniz Gibi Ekleyebilirsiniz. İster Elektronik Müzik Prodüksiyonunda Olun, İster Canlı Performansta Olun, Native Instruments Maschine Studio ile Çalışmayı Seveceksiniz.  Göze Çarpanlar


  * Maschine 2 Yazılımını Özel Bir Donanım Denetleyicisiyle Birleştiren Şaşırtıcı Bir Melez Müzik Üretim Sistemi

  * Bağlantısız Bir Müzik Sistemi veya Favori DAW’ınızdaki Bir Eklenti Olarak Çalışır

  * Sanal Enstrümanları Sıralayın, Davul Olukları Oluşturun, Örnekleri Kaydedin, Dilimleme Döngülerini ve Daha Fazlasını Tek Bir Kullanıcı Dostu Ortamdan Yapın

  * Etiket Tabanlı Görsel Tarayıcı ve Native Instruments Komplete ile Tam Entegrasyon, Doğru Sesi Bulmayı Kolaylaştırıyor

  * Özel Donanım Kontrol Cihazından Tüm Enstrüman Sesleri ve Efektleri Kütüphanesine Erişin

  * Stereo LED Ölçümü ve Ses Seviyesi Kontrolü, Ana Çıktınızı, Girişi, Grubu, Gönderme ve İşaret Seviyenizi İzlemenizi ve Ayarlamanızı Sağlar

  * 16 Adet Hız Seviyesi, Salıncak, Pad Bağlantısı, Nota Tekrarı, Kademe Sıralayıcı ve Eski MPC 60 / SP 1200 Örnekleme Emülasyonu Gibi Klasik Oluk Kutusu Özellikleri

  * 8 Adet Çok Renkli Düğme Hayati Geri Bildirim Sağlar ve Sınırsız Sayıda Grup Arasında Geçiş Yapmanıza İzin Verir 

  * Döngü Kontrolü ve Kaydırma İşlevine Sahip Çok Modlu Taşıma Bölümü, Elinizi Fareden Uzak Tutmanıza Olanak Sağlar

  * Çok Amaçlı Jog Tekerleği Hassas Düzenleme, Fırçalama, Göz Atma ve Diğer Faydalı Fonksiyonlar Sağlar

  * Dahili Stand, Kontrol Cihazınızın Açısını Değiştirmenizi Sağlar


                       
  Maschine Studio
  Maschine Studio ile İlgili Gerçekten Harika Olan Şey, Donanım Denetleyicisinin Yazılım Ortamıyla Bütünleşmesidir. Tüm Enstrüman Sesleri ve Efektleri Kütüphanenize Erişmenizi Sağlar ve Onları Şaşırtıcı Bir Verimlilikle Yönlendirir. Adım Adım Efektleri ya da Tamamen Orijinal Sesler Yaratıyor Olsanız Bile, İhtiyacınız Olan Tüm Kontroller Parmaklarınızın Ucunda. Yerleşik Bir Stand, Bu Donanım Denetleyicisini Her Ortam İçin İdeal Kılar ve Yerleşik MIDI Arabirimi Sayesinde, Maschine Studio, Sentetik Teçhizatınızın Doğal Merkezini Oluşturur.  Teknik Özellikler


  Sırlayıcı: Sınırsız parça, adım sıralaması
  Üretici Önayarları: 8GB ses kütüphanesi - 8,627 örnek, 445 davul seti, 388 çok örneklemli alet
  Örnekleme: Evet
  Performans Pedleri Sayısı: 16, hız ve aftertouch
  MIDI G/Ç: In / Çıkışı1 / Çıkışı2 / Out3
  USB: 1 x B Tipi 3,0
  Pedal Girişler: 2 x 1/4"
  İşletim Sistemi Gereksinimleri - Mac: Intel Core 2 Duo veya üstü, 4 GB RAM veya daha fazlası önerilir, OS X 10.9 veya üstü
  İşletim Sistemi Gereksinimleri - PC: Intel Core 2 Duo veya üstü, 4 GB RAM veya daha fazlası önerilir, Windows 7 veya üstü
   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.