sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Scarlett OctoPre Dynamic Mikrofon Preamp  Focusrite Scarlett OctoPre, Yüksek Tavan Boşluğu, Bol Miktarda Temiz Kazanç, Düşük Gürültü ve Düşük Bozulmayı Önleyen, 2. Nesil Focusrite Mikrofon/Hat Ön Amplifikatörü ile Donatılmıştır. Davulları, Gitarları, Vokalleri ve Daha Fazlasını İzlemek İçin Mükemmeldir. Doğrudan Bas veya Tuşları Almak İster Misiniz? Scarlett OctoPre, Genişletilmiş İki Boşluklu Ön Panel Enstrüman Girişi ile Bunu Kolaylaştırır. ADAT Çıkışları, ADAT Optik Girişleriyle Donatılmış Herhangi Bir Arabirime veya Dijital Sisteme Kolay Bağlantı Sağlar ve Analog Hat Çıkışları, Dijital Çıkışlarla Kayıt Yaparken Bir Analog Konsolu Beslemek İçin Mükemmeldir.  Genel Özellikler


  *ADAT Çıkışlı 8 Kanallı Mic/Line Preamp Genişlemesi

  *2. Nesil Scarlett Mikrofon/Hat Basımı

  *Mic Preamp'lardan Beslenen 8 Hat Çıkışı

  *Yüksek Çözünürlüklü Ses İçin 24Bit/192kHz AD/DA

  *ADAT Çıkışları (48kHz'e Kadar 8 Kanal, 96kHz'te 4 Kanal, 192kHz'de 2 Kanal)

  *Cömert Tavan Boşluğu ile Tasarlanmış Mikrofon Ön ve Ön Panel Gösterge Girişleri

  *5 Segmentli LED Ölçümü ve Kanal Klibi Göstergeleri

  *Tüm Girişlerde 48 Volt Fantom Gücü Mevcut 

                       

  Scarlett OctoPre Dynamic Mikrofon Preamp
  25 Yılı Aşkın Bir Süredir Focusrite Kalitesini Profesyonel Stüdyolarda Kanıtladı. Focusrite, Kayda Değer Tasarımları, Scarlett OctoPre'deki Şeffaf, Düşük Gürültülü, Düşük Bozulmalı Preamp'lara Yöneliyor. Bu, Focusrite'ın Amiral Gemisi Ürünlerinde Bulunan Teknolojiyle Aynıdır. Ne Kadar Gürültülü Olursa Olsun, Dinamik, Kondansatör ve Şerit Mikrofonlarınızı Herhangi Bir Kaynaktan Alabilmeniz İçin Mevcut Tavan Boşluğuna Gider.  Teknik Özellikler  Kanal Sayısı: 8
  Fantom Gücü: Evet
  Örnekleme Hızı: 192kHz'e kadar
  Bit Derinliği: 24 bit
  Analog Girişler: 8 x XLR-1/4" combo
  Analog Çıkışlar: 8 x 1/4"
  Dijital Çıkışlar: 2 x Optik Toslink (ADAT)
  Saat I / O: Giriş / Çıkış
  Raf Alanları: 1U
  Güç Kaynağı: Standart IEC AC kablosu

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.