Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Traktor Kontrol S2 MK3 2 Kanal Midi Controller

Ürün Kodu : NAT0016
15.485 TL
Havale Fiyatı :
15.175 TL
(1) Yorum Yap
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

Traktor Kontrol S2 MK3

2 Kanallı DJ Kontrol Cihazı 

Çalmaya Hazır 2 Kanal Dj Sistemi

•Müziğinizi her yerde taşıyabileceğiniz bir sistemde mixlemek için ihtiyacınız olan her şey

•Kulüp standardı düzeninde Mixer FX, Hotcues ve loop kontrolleri gibi profesyonel özellikler kullanın

•Entegre bir üst düzey ses arabirimi, USB gücü ve TRAKTOR PRO 3'ün tam sürümü, nerede olursanız olun, mix yapmaya hazır olduğunuz anlamına gelir

Ev-Parti Taşınabilirliği Kulüp Standardı Düzeneği

İster bas-heavy, ister steppy synth'ler, ister tarzınızı tanımlayan pik-time geri sarmalar olsun, TRAKTOR KONTROL S2, mixlerinizin gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Craft, iki deckte ayarlanır ve loop, beat senkronizasyonu ve club-grade efektleri gibi kullanımı kolay araçlarla yaratıcı hale gelir.

Dancefloor İçin Playlist

Dinlediğiniz müzikleri, çaldığınız setlerde, mix parçalarını kolaylaştıran akıcı bir arayüzle çevirin. Takın, en sevdiğiniz parçalardan birkaçını sıralayın ve nerede olursanız olun mixleyin. Beatmatching'i TRAKTOR'E bırakabilirsiniz, böylece vibe'a uygun melodileri seçmek, FX ile deneme yapmak, loop ve remix desteğini kullanmak ve kendi soundunuzu tanımlamak için daha fazla zamanınız olacaktır. Bir ev partisinde de olsanız, bir barda ya da kulüpte de olsanız, sizi harekete geçirecek mixler oluşturabilirsiniz.

Nerede İhtiyaç Duyarsanız, İhtiyacınız Olan Her Şey

Mixlerinizi süper hızlı bir şekilde alın: Bir sonraki parçanızı hazırlayın, işaret noktasını bulun, kick’i kesin ve drop öncesi bir miktar yankı getirin. Choplar, durma ve kesintisiz geçişler için etkileyici efektlere ve temel kontrollere kolayca erişin. Saniyeler içinde kafanızdaki sesi hoparlörler aracılığıyla alın.

Scratch Spin Slip

Tarzınız çok açıksa, oynamak için size çok fazla jog tekerleği verdik. Beatmatch parçaları için kullanın - senkronize bir parça elde etmek için jog tekerleği ile öne veya arkaya doğru bükün, başlangıç konumunuzu bulmak için dokunmaya duyarlı üst plakayı kullanın veya hatta yüksek enerjili rewindlar için geri döndürün. Daha büyük oldukları için, nudging, scratching ve scrolling daha da kolaydır.

S2MK3

Loop ve Samplelarla Düzenle ve Yeniden Düzenle
Söylendiği gibi, zamanlama her şeydir. Bir parçanın farklı bölümlerine, insanların ihtiyaç duyduğu şeye bağlı olarak işaret noktaları ile atlayın. Her biri, her deckteki sekiz pedden birine atanmış olduğundan, bunları birer enstrüman gibi çalabilirsiniz. Daha uzun mixler için veya yeni deneyimler için lopları kullanın. Her şey her zaman ritim ile senkronize olacak, bu yüzden çizgiyi asla kaybetmezsiniz.


Mikser Fx İle Güçlü Bir Silah Yap
Mükemmel bir playlistiniz var ancak farklılığı yaratan, şarkıların arasında olandır. Her kanalda yeni Mixer FX'in tek dokunuş kontrolüyle heyecan verici geçişler oluşturun. Mixing sırasında parçalarınızın patlaması için büyük bir yankı, bir dubby gecikmesi veya yumuşak bir filtre açın. Sekiz kulüp seviyesi efekt ve üç filtre arasından seçim yapın ve özel Mixer FX kontrolü ile bir kerede dörde kadar kullanın.

Traktor Pro 3 Dahil
Dünyanın en büyük sahnelerinde kullanılan amiral gemisi DJ yazılımımızın tam sürümüyle hemen başlayın. Stilinizi tanımlamanıza yardımcı olan sezgisel profesyonel araçları bulun.

4 Deck
Eşsiz bir ses oluşturmak için parçaları, canlı girişleri, Remix decklerini, Stem ve lopları dört kata kadar mixleyin.

Tempo Sync
Otomatik beatgrids ve beat eşleşmesi, her şeyi senkronize halde tutar ve mix'inizde daha fazla zaman elde etmenizi sağlar.
Cueıng
Molalar ve droplar arasında geçiş yapın veya tam olarak istediğiniz yere bir parça mixleyin.
Looping
Genişletilmiş mixler, parça manipülasyonu ve yeniden düzenlemeler için trigger loplar.

Flux Modu
Bir parçadaki konumunuzu kaybetmeden chop, stop ve backspins ile kendinize güveniniz tam olsun.


FX Suite
Sweep filtrelerinden dubbed-out gecikmelere: sonsuz kombinasyonlarda 40'ın üzerinde senkronize edilmiş efekt ile atmosfer oluşturun.


Mixer FX
Atanmış tek düğmeli FX ile kolayca büyük droplar, dramatik builduplar ve yumuşak geçişler yaratın.

Özel Düzenleme
Esnek bir kullanıcı arayüzü ile sadece kendi DJ stiliniz için ihtiyacınız olan araçları görün.

Daha Fazla Ped
Her deckte sekiz RGB ped ile mixinizi hızlandırırsınız.

Daha Büyük Jog Tekerlekleri
Geliştirilmiş, dokunmaya duyarlı jog jantlar, daha büyük backspinler yapmak yerine, parçalara daha doğru bir şekilde cue, stratch ve nudge olanağı sağlar. Ayrıca müziğinizle daha fazla eğlenmek anlamına da gelir.

Yeni Tasarım
Nereye giderseniz gidin tanıdık bir kulüp standardı düzeni. Parçalara göz atın, beatgrids'i ayarlayın, efektleri ve Flux Mode gibi özellikleri doğrudan TRAKTOR KONTROL S2'de kullanın. Yaratıcı mixler için ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda.

Yeni Mixer FX İle Şarkı Geçişlerinizi Artırın
Rezonanslı vuruşlar için bası EQ yerine bir filtreyle kesin veya gecikmeyle hi-hat’lar alın. Sekiz efekt ve üç filtre seçeneği, her zaman elinizin altında olması gereken doğru araçlara sahip olmanızı sağlar.

Steams ve Sample’lar İle Anında Remix
Setinizi steam ve looplarla ölçeklendirin. Mixinize yeni enerji katmak için tek vuruşlu soundları ve sampleları tetikleyin.

Stems
Stems ses formatı, davul, bas, vokal ve melodi gibi dört müzik bileşenine ayrılır, böylece onları bağımsız olarak mixleyebilirsiniz. Anı düzenleyin ve yeniden düzenleyin, daha önce yapmadığınız şarkıları oluşturmak için bildiğiniz şarkılardan gelen bas seslerini ve vokalleri mixleyin.

Remix Decks
Tek vuruşlu samplelar ve remix platformlarındaki loplar, DJ ile canlı performans arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır. Vokalleri, melodileri, atmosferik efektleri ve daha fazlasını, mix'inizin geri kalanıyla senkronize etmek ve bunları değiştirmek için bir remix deck’ine yerleştirin.

Sounds.com
Sounds.com, binlerce telifsiz hit ve lop sunmaktadır - davullardan synthlara, enstrümanlara, vokallere ve daha fazlasına ulaşın. Sample’ları BPM, tür, stil ve anahtar kelime ile arayın. Mixinize yeni bir boyut eklemek ve sonik paletini genişletmek için bunları remix decklerine sürükleyip bırakın.

traktors2mk3

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ses Girişleri
Kanallar 2 Adet
Bit Çözünürlüğü 24 bit
Sample Hızı 44.1 / 48 kHz
Mic Girişi (1/4 "/ 6,3 MM TRS)
Tam Ölçek Düzeyi -30… -10dBU @ 1 kHz
DNR (a-ağırlıklı) @ 1 kHz 89 dB
THD + N1KHz <% 0,1
Frekans Tepkisi 80Hz-20kHz, +0.0 / -1.3 dB düşük frekans kesintisidir
Ses Çıkışı (D / A)
Kanallar 4
Bit Çözünürlüğü 24 bit
Sample Hızı 44.1 / 48 kHz
Ana Çıkışlar
2 X STEREO OUT (Line ve 1/8 "/ 3.5 MM TRS) Player Plus Humbucking
Hat Çıkışları (RCA)
Maksimum Çıkış Seviyesi +1.0 dBu
DNR (a-ağırlıklı) 90 dB
THD + K <% 0,03
Frekans Tepkisi 20Hz-20kHz +/- 1.0 dB
Çapraz 1kHz -80 dB
Kulaklık Çıkış (OUTPUT)
Stereo kulaklık çıkışı (1/8 "/ 3,5 mm TRS)
Maksimum Çıkış Seviyesi 45 mW @ 33 Ohm yük
DNR (a-ağırlıklı) 98 dB
THD + K <% 0,1
Frekans Tepkisi 20Hz-20kHz +/- 1.0 dB
Çapraz 1kHz -55 dB
Genel
USB portu, iOS portu, 15V DC
Boyutlar ve Ağırlık
Boyutlar 486 mm x 265 mm x 59 mm
Ağırlık 2.36 kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.