Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

PT 01 SCRATCH Usb DJ Pikap

Ürün Kodu : NUM0035
6.113 TL
Havale Fiyatı :
5.991 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Numark Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

PT 01 SCRATCH Usb DJ Pikap


* Dahili Ayarlanabilir Scratch Slide Switch

* Kullanıcı Tarafından Değiştirilebilir Scratch Switch

* Taşıma Kolu ve Örtü

* Üç Hız Ayarlı 33 1/3, 45 ve 78 RPM, Taşınabilir Çanta Tipi Pikap

* Kendi Kendine Yetebilen Dahili Hoparlörlü Tasarım

* Çıkartılabilir Slip Mat

* Kartuş ile Beraberinde

* USB Bağlantı ve EZ Vinyl / Tape Dönüştürme Yazılımı

* 1/8" Kulaklık Çıkışı ve 1/8" Aux Giriş

* Uzun Saatler Boyunca Kullanım Sağlayan Li-Ion Dahili Batarya

* Live Seviyesi RCA Çıkışlar

                               

pt01scratch


Scratch İçin Yeni Bir Dönem

PT01 Scratch ile DJ'ler İçin Yeni bir Devir başlıyor. PT01 Scratch ile Artık Her Yerde Her Zaman Scratch Yapabilirsiniz. Numark'ın Özel Olarak Geliştirdiği Scracth Switch Aracılığı ile Favori Scratch Plağınızla İster İçeride İster Dışarıda İstediğiniz Zaman Bir Scratch Artistinin Yaptığı Her Şeyi Yapabilme Olanağına Sahipsiniz. Çarpıcı Renkleri ile PT01 Scratch Vinly Record'lara ve Turntablism'e Gönül Vermiş Tutkulu Tüm DJ'ler İçin Tasarlanmıştır.


Transform, Cut & Scratch

Evet! Ayarlanabilir Scratch Switch Size Scratch İçin En Uygun Yolu Sunmakla Kalmaz Aynı Zamanda Hem Sağ Hem Sol El ile Scratch Yapanlar İçin Ayarlanabilme İmkanına Sahiptir. Tek Yapmanız Gereken Scratch Switch'in Vidalarını Söküp Tarzınıza Uygun Bir Şekilde Tekrar Takmaktır. Numark Scratch ve Slide Düğmesi Piyasadaki Benzerlerinden Çok Daha Dayanıklı Olup ve Kullanıcı Tarafından Değiştirilebilir Özelliğe Sahiptir. PT01 Scratch Kırmızı Bir Slip Mat ile Gelmektedir. Üzerindeki 1/8" lik Ses Girişi Sayesinde Dilediğiniz Bir Arka Plan Parçasını Çalarak Üzerine Scratch Atabilirsiniz. İster Üzerindeki Hoparlörlerden İster RCA Stero Çıkışlardan Sesi Dışarıya Vererek Performansınızı Dinleyebilirsiniz.


Dijital Kayıt

USB Çıkışı ve EZ Vinyl / Tape Dönüştürücü Yazılım Sayesinde Tüm Analog Plaklarınızı Dijital Ortama Rahatlıkla Aktarabilirsiniz.


Taşınabilirlik ve Pil

PT01 Scratch İster Priz Yardımı ile Elektriğe Bağlanarak İster Dahili Doldurulabilir Pilleri ile Dilediğiniz Yerde Kullanabilirsiniz.

Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.