Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Sheeran Loopers Looper+ Loop Pedal

Ürün Kodu : 10316
11.023 TL
Havale Fiyatı :
10.803 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Sheeran Loopers Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

Sheeran Looper +, taşınabilirlik ve güç sunan iki kanallı yeni nesil bir looper pedalıdır. Ed Sheeran'ın looper kullanım tarzını temel alarak geliştirilmiştir. Dayanıklı dökme alüminyum kasası, performans bilgilerini yansıtan 1.8 inçlik renkli ekranı ve loop durumunu gösteren RGB LED halkalarıyla donatılmıştır.

Ed Sheeran ve prodüksiyon ekibi tarafından tasarlanan Looper +, sokakta, stüdyoda ve sahnede rahatlıkla kullanılabilecek sınıf-lideri ses kalitesi sunar. HeadRush® tarafından desteklenen özel bir DSP kullanılarak, giriş/çıkışlar sağlanmıştır. Yeni başlayanlar için ideal olduğu gibi, mevcut pedal board'unuzu yepyeni ve sezgisel bir looper pedalı ile güncellemek isteyen profesyonel müzisyenler için de mükemmel bir seçenektir.


İki pedal, Sonsuz İmkanlar

Looper +, Ed'in stadyum sahne looper'ındaki premium dökme alüminyum pedallarının özelliklerini taşır. Bu pedallar, optimal boyutlar ve yay basıncıyla hassas bir şekilde tasarlanmış olup, kesintisiz kullanımı kolaylaştırarak looping performansınıza odaklanmanıza yardımcı olur.

Bu ultra dayanıklı pedallar, looplarınızın kayıt, overdub, çalma ve durdurma durumunu kontrol ederken işlemlerinizi kolayca geri almanıza veya yeniden yapmanıza ve looplarınızı silmenize yardımcı olan hold işlevine sahiptir. Ayrıca, Looper + ile isteğe bağlı bir harici tek veya çiftli footswitch ve/veya MIDI denetleyici bağlayarak kanalları solo, mute etme, ters ve 1/2 hızda çalma, loopları fade-in ve out yapma gibi atanabilir özellikleri kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Looplarınızı Kolaylıkla Saklayıp Yükleyin

Sheeran Looper +, ilham geldiğinde bunu yakalamanıza, kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Looper +, toplamda 3 saatten fazla yerleşik depolama süresi ile 128 loop'u saklamanıza izin verir. Bir Mac veya PC'ye bağlandığında, Looper +, herhangi bir ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan tak ve çalıştır bir USB depolama cihazı olarak tanınır, bu da loop'ları sürükleyip bırakarak transfer etmeyi kolaylaştırır. Döngülerinizi dünyayla paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Mükemmel Bağlantılar

Looper +, dinamik mikrofonları bağlamak için bir adet mono combo XLR / 1/4" girişe, enstrümanları bağlamak için bir çift 1/4" girişe, atanabilir bir çift stereo 1/4" çıkışa, MIDI sync ve özellik kontrolleri için 1/8" MIDI girişe (5-pin adaptör ile birlikte) ve loop transferi, kayıt ve PC/Mac'e MIDI sync için bir USB porta sahiptir.
Ed Sheeran ve prodüksiyon ekibi tarafından tasarlandı, Kolay kullanımlı Sheeran Looper™ tek ve çift kanallı iş akışı sunar. 4 looping modu bulunmaktadır: Tek, Çoklu, Senkron ve Song.

Profesyonel Donanım

Bu cihaz, Ed'in stadyum sahne looper cihazında kullanılan son derece dayanıklı dökme alüminyum pedalları barındırır. Tam renkli 1.8 inç ekranı, loop durumu LED ring ve LED giriş/çıkış seviye izleme özellikleriyle birlikte gelir. HeadRush® tarafından desteklenen özel DSP ve profesyonel 32-bit ses kalitesi sunar. Undo/redo, solo, fade, reverse, 1/2 hız, solo ve mute fonksiyonları gibi özellikler bulunmaktadır.

Enstrüman ve Mikrofonlarınızı Bağlayın

Combo XLR + 1/4” (6.35mm) girişi, dinamik mikrofonlar için idealdir. Ayrıca, Stereo 1/4” (6.35mm) girişler sayesinde gitarlar, baslar, klavyeler veya diğer enstrümanları da bağlayabilirsiniz. Stereo 1/4” (6.35mm) çıkışlar stereo, mono veya split modlarında kullanılabilir.

Harici Ekipman Takın

Ek footswitch bağlamak için 1/4” (6.35mm) harici footswitch anahtarı girişi ve harici sync ve MIDI feature kontrolü için 1/8” (3.5mm) MIDI girişi mevcuttur. Standart 9V güç kaynağı, USB veya (4) AA pil ile çalışabilir. Normal kullanım sırasında 6 saatten fazla pil ömrü sunar (4 AA pil dahildir).

Kayıt ve Hafıza

Dahili hafıza alanına 3 saatten fazla ses kaydı içeren 128 adede kadar loop kaydedebilirsiniz. Loopları USB aracılığıyla içe/dışa aktarabilirsiniz. Performansınızı entegre USB ses arayüzü aracılığıyla Mac/PC'ye kaydedebilirsiniz.


Teknik Özellikler


Genel Özellikler Değerler
Ekran 1.8" Renkli Ekran
Pil Ömrü 6 Saat
Çıkış Gücü 9V DC, 500mA, Center-Negative, 2.1mm Barrel (adaptör dahil değildir)
Loop
Hafıza 4.1GB
Çıkış-Giriş Kanal Sayısı 2-2
Ağırlık 1.7 kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.