sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
Sıralama seçin
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Ekolayzer

Equalizer ya da ekolayzer belirli frekansları izole eden, yükselten ya da düşüren bir ses filtresidir. Ev ses sistemleri, araba ses sistemleri, enstrüman amplifikatörleri, gitar pedalları gibi pek çok elektronik alette bulunan ekolayzerlar ses sinyallerinin şeklini değiştirirler. Örneğin, ekolayzer kullanarak bir müzikteki tiz frekans aralığını artırarak vokalleri daha belirgin bir hale getirebileceğiniz gibi bas frekanslarını yükselterek basları daha belirgin bir hale getirebilir ve daha tok bir ses elde edebilirsiniz. Ya da ürettiğiniz müzikte istemediniz yüksek frekansa sahip vızıltı gibi sesleri çıkarmak için de ekolayzer kullanabilirsiniz. Ürettiğiniz müziğin üzerinde dilediğiniz oynamaları yapmak ve müziğinizi istediğiniz hale getirebilmek için oldukça önemli olan ekolayzer satın alırken doğru seçim yapmalısınız. 

Sesçi Baba’da sektördeki en güvenilir, en kaliteli ve en yüksek performanslı ekolayzerlar bulunmaktadır. Sitemizde yer alan onlarca ekolayzera göz atıp hiç düşünmeden anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sesçi Baba sayesinde müziğinizi en güzel hale getirmeye hazır olun.

Ekolayzer Önerileri

Sesçi Baba’da Audient, Avalon, Behringer, Crane Song, Klark Teknik, Lindell Audio, Rupert Neve, Warm Audio, dbx gibi dünyanın önde gelen ses ve müzik ürünleri markalarının ekolayzer ürünleri bulunmaktadır. Siz de sitemizde yer alan onlarca çeşit ekolayzer arasında seçiminizi yaparak anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Satın alma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda Sesçi Baba Destek birimi her zaman yanınızda. Sesçi Baba, aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlayarak hem satın alma hem de satın alma sonrası süreci sizler için daha keyifli bir hale getirmeyi amaçlıyor. Hemen Sesçi Baba üzerinden ekolayzer siparişinizi oluşturun.

Ekolayzer Fiyatları

Sesçi Baba’da Audient, Avalon, Behringer, Crane Song, Klark Teknik, Lindell Audio, Rupert Neve, Warm Audio, dbx gibi dünyanın önde gelen ses ve müzik ürünleri markalarının fiyatları 450 ila 149 bin lira arasında değişen ekolayzer ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi yüksek performansa sahip olmakla birlikte, kullanacağınız yer, bütçeniz, sektördeki yeriniz gibi değişkenlere bağlı olarak farklı fiyattaki ürünlerimiz arasında kendinize en uygun olan ürünü anında sipariş verebilirsiniz. Sesçi Baba’dan tercih edeceğiniz ekolayzer hangisi olursa olsun, ürününüzden kesinlikle memnun kalacaksınız. Sesçi Baba’dan alacağınız ekolayzer ile isminizi müzik dünyasına yazdırmaya hazır mısınız?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.