sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • K-2 Analog Synth
   
   


  Behringer K2 bir eğlence olduğunu orijinal yarı modüler Korg MS20 ve özenle birçok dünyaya öylesine tarafından kullanılmış oluyor ikonik sesi yaratmak için transistor ve JFETs orijinal VCO, VCF kullanılarak tasarlanmış ve VCA saf analog devreleriyle tasarlayan ve eşleştirildi - Aphex Twin, Arcade Fire, BBC Radyofonik Atölyesi, Daft Pun, Depeche Mode, Martılar Sürüsü, Gorillaz, Karanlıkta Orkestra Manevraları, Snarky Puppy ve bir dizi başka ünlü sanatçı.Yarı modüler mimari, 80'li ve 90'lı yıllardan esinlenen seslere kolayca girerek, süper yağ bas ve kurşun tonları, ayrıca özel efektler ve diğer dünyalar ile ilerici kaya, dalga, EDM ve synth-pop için çok uygundur. sesler. Hızlı ve kolay gezinme ve keşif için mantıksal olarak düzenlenmiş 36 kontrol vardır. Ses üretmek için yama kablosu gerekmez, ancak 34 yama noktası ile K2, vahşi ses efektleri ve filtreler, modülasyon ve daha fazlası aracılığıyla harici ses işleme için daha fazla araştırılabilir ve manipüle edilebilir.                                       LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi

  LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi
  Genel Özellikler

  Çok yönlü 24 dB / oktav filtresi, mükemmel sesi aramak için yüksek ve düşük geçişli kesme frekansları ve ilgili pik (rezonans) ayarlarıyla özgürce deney yapmanıza olanak tanır. Yüksek geçiren filtre, temel ve düşük dereceli harmonik seviyelerini etkili bir şekilde azaltarak kesme frekansının altındaki sinyal seviyesini ayarlar. Alçak geçiren filtre, yüksek seviyeli harmonik içeriği azaltan kesimin üzerindeki sinyallerin seviyesini kontrol eder. Modülasyon için, K2 iki ayrı zarf üreticisi sunmaktadır. Zarf 1, gecikme, saldırı ve bırakma süresi kontrolleri aracılığıyla frekans modülasyonunu etkilerken, jeneratör 2, kesme frekans modülasyonunu ve VCA'nın genlik modülasyonunu ayarlar. Bu jeneratör için kadranlar, dikkate değer zarf şekillendirme kontrolü için tutma, bozulma, saldırı, sürdürme ve bırakmayı içerir. Modülasyon bölümünün yuvarlanması, 0.1 ila 22 Hz arasında kaydırılabilir bir frekans aralığına sahip seçilebilir bir Dalga Biçimi (ters testere dişi, üçgen, testere dişi) bulunan LFO veya Modülasyon Jeneratörüdür. Behringer K2 bir güç kaynağı içerir.  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Profesyonel müzik oluşturmak için çift VCO tasarımlı analog synthesizer

  Eşleşen transistörler ve JFET'lerle orijinal MS20 devresinin otantik üretimi

  Otantik VCO, VCF ve VCA tasarımlarına dayanan saf analog sinyal yolu

  Varsayılan yönlendirmelere sahip yarı modüler mimari, anında performans için yama gerektirmez

  Birinci ve ikinci nesil filtre tasarımı (tepe / rezonans ile yüksek geçiş / düşük geçiş)

  Mükemmel sesler için değişken darbe genişliklerine ve halka modülasyonuna sahip dört değişken osilatör şekli

  Özel ve tamamen analog üçgen / kare dalga LFO

  VCF ve VCA modülasyonu için iki analog zarf üreticisi

  16 sesli poli zincir, 16 ses polifonisi için birden fazla sentezleyicinin birleştirilmesine izin verir

  Eksiksiz Eurorack çözümü — ana modül standart bir Eurorack kasasına aktarılabilir

  36 kontrol, tüm önemli parametrelere doğrudan ve gerçek zamanlı erişim sağlar

  Harici ses kaynaklarını işlemek için harici ses girişi

  MIDI kanalı ve Ses Önceliği seçimi ile kapsamlı USB / MIDI uygulaması

   
        
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.