sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • KH 420 G 10'' Aktif Referans Monitör  Dijital Giriş Modülü DIM 1, Esnek Elektronik Sinyal Bağlantıları İçin Hoparlör Elektroniklerini Dijital XLR Girişi, Dijital BNC Girişi ve Dijital BNC Çıkışı (192 kHz/24 Bit) ile Genişletir. DIM 1'in Gecikme Fonksiyonu ile Görsel İşitsel Senkronizasyonu Sağlamak İçin Ses Sinyali Geciktirilebilir. Ek Olarak, Gecikmelerin Yüksek Çözünürlüğü İlerleme Gecikmelerinin Eşitlenmesini Sağlar. Gecikme, Her İki Girişe de Eklenebilir (dijital ve analog). KH 420 bir DIM 1 ile Donatılabilir.                       
  Studio 68c Yeni Nesil USB ses kartı
  KH 420 Ayrıca, Hoparlörleri İzlemek İçin Neumann Felsefesine Sadık Kalınarak Geliştirilmiştir. Her Bileşen, Her Şekil, Her Sinyal ve Her Dalga Hareketi Bu Felsefenin Bir Sonucudur. Sebepsiz Hiçbir Form veya Bileşen Yoktur. KH 420’de Yerleşik Olarak Tamamen Saf ve Nötr Bir Ses İçin Geçerli Olan Yüzlerce Somut Sebep Var. Bunlar, Örneğin Kenar Kırınımını Azaltan Mahfazanın Eğrilerini İçerir. Ayrıca, En Yüksek Ses Tepe Noktalarında Bile Harmonik Bozulmalara Neden Olmayan Bas Sürücünün Pistonik Çıkışı da Dahil Edilmiştir. Bu Nedenlerden Bazıları KH 420’de Açıktır. Diğerleri Neumann Kendine Bağlı Kalmayı Tercih Eder. Fakat Birlikte, Her Biri Duyulabilir Dünyanın Her Yanındaki İrili Ufaklı Stüdyolardaki Ses Uzmanları Bunu Kanıtlayabilir.  Teknik Özellikler


  * Serbest alan frekans tepkisi ± 6 dB 25 Hz… 22 kHz

  * 100 Hz ve 10 kHz arasında serbest alan frekansı doğrusallık sapması ± 1,2 dB

  * 10 cm'de kendi kendine oluşturulan gürültü (giriş kazancı 0 dBu için 100 dB SPL'ye ayarlanmış) <20 dB (A) SPL

  * Maksimum SPL hesap. 1m'de% 3 THD'de yarım alanda (ortalama 100 Hz ve 6 kHz arasında) 116.4 dB SPL

  * Bas özelliği: Maks. Yarım uzayda SPL, 1 m'de% 3 THD'de (ortalama 50 Hz ve 100 Hz arasında) 109.9 dB SPL

  * Maksimum Tipik dinleme koşullarında (çift / tam aralık) 2,3 metrede müzik materyalli kısa süreli SPL 103 dB (C) SPL

  * Maksimum tipik dinleme koşullarında (tek / çift tam aralık), 2,3 m'de pembe gürültü ile uzun vadeli SPL 90/96 dB (C) SPL

  * Analog giriş XLR: elektronik olarak dengeli analog

  * Maksimum giriş seviyesi +24 dBu (analog gecikmeli için DIM 1: 18 dBu)

  * Ortak mod reddetme oranı (CMRR) > 56 dB @ 15kHz

  * Çıkış seviyesi kontrolü: 94; 100; 108; 114 dB SPL

  * Geçiş frekansı: 570 Hz ve 2.0 kHz

  * Eşitleme: Bas 0; -2.5; -5; -7,5 dB

  * Denkleştirme: Tiz + 1; 0; 1; -2 dB

  * Denkleştirme: Parametrik EQ: Frekans Bypass, 25 ... 80 Hz; 50 ... 160 Hz; 100 ... 320 Hz

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.