sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • HD 300 PRO
   
     HD 300 PRO'daki Yeni Geliştirilen Akustik Sistem Nötr, Hassas Ses Üretimi Sağlar. Kullanım Rahatlığı ve Verimli Ortam Gürültüsünü Azaltma, Konsantrasyonunuzu Hiçbir Şeyin Olumsuz Yönde Etkilememesini Sağlar.

  GENEL ÖZELLİKLER

  Doğru ve Lineer Ses Üretimi Sayesinde En Yüksek Çözünürlük
  Konforlu Dolgu Tasarımı Sayesinde Uzun Kullanım Sürelerinde Bile Uzun Süre Kullanım Sağlar
  Kapalı Pasif Kulaklık Yapısı Sayesinde Yüksek Ortamlarda Üstün Ortam Gürültüsü Azaltma
  Uzun Ömürlü Malzemeler ve Sennheiser'ın Yerleşik Sistem Konektörüyle Değiştirilebilen Kablolar Sayesinde Günlük İşlerinizde Mükemmel Bir Arkadaştır

                                       NEUTRON Yarı Modüler Synthesizer

  NEUTRON Yarı Modüler Synthesizer

  Senin Kadar Titiz
  Yeni Geliştirilen HD 300 PRO, Nötr, Yüksek Çözünürlüklü Bir Çalışma Sesi Sunar. Büyük Ayrıntı Derinliği En Gürültülü Ortamlarda Bile Geçer. Müzik Düzenliyor, Çalıyor veya Besteleniyor Olmanıza Bakılmaksızın ve Bateri Kitinin Arkasında, Mikser Masasında, Canlı Bir Ortamda mı Yoksa Stüdyoda mı Olduğunuzdan Bağımsız Olarak, HD 300 PRO, İhtiyacınız Olan Ayrıntıları Sağlar.

  Gerçeği Ölçmek
  HD 300 PRO, Üretiminize Uyguladığınız Hassasiyetle Aynı Seviyede Çalışır. Bunu Mümkün Kılmak İçin Akustik Özelliklerini Fiziğin Sınırlarına Zorladık ve Yeniden Hesapladık. İlk Olarak, Lineer Frekans Cevabı. İyi Kararlar İçin Temel Olan Yorumlamadı, Aksine Tarafsız Bir Şeffaflık Sağlıyor.
  İkincisi, Bozulmayı, Yalpalama Hareketlerini ve Diyaframın Kısmi Titreşimlerini Minimuma İndirdik. Yüksek Hassasiyete Sahip Transdüserler ile Birlikte, Bu Yapı, Yüksek Ses Basınç Seviyelerinde Bile Güçlü ve Bozulmadan Üremeyi Garanti Eder. Kulağın Önündeki Yeniden Hesaplanan Hava Hacminden Bahsetmiyorum Bile. HD 300 PRO, Sese Olağanüstü Doğal, 3 Boyutlu Bir Kalite Berir.

  Sadece Ses Ağırlık Taşır
  HD 300 PRO'nun Tasarımı, Kullanım Rahatlığı ve Ortam Gürültüsünü Azaltmanın Akıllı Bir Kombinasyonunu Temsil Eder. Sirkumaural, Viskoelastik Kulak Pedleri Birkaç Saat Sonra Bile Zor Hissedilir. Ayrıca, Çok Yüksek Ortam Gürültüsüne Karşı Bile Güvenilir Koruma Sağlarlar. Bunu Başarmak İçin, Akustik Üniteyi Bir İzleme Setinden Daha İzole Olacak Şekilde Tasarladık. Birkaç Saat Süren Seanslardan Sonra Bile, Sadece Sesini Tespit Edeceksiniz Ağırlığını Değil.  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Empedans: 64 ohm
  Frekans Tepkisi (Kulaklıklar): 6 Hz - 25kHz
  Maksimum Ses Basınç Seviyesi: 123 dB SPL @ 1 kHz
  Temas Basıncı: 6,0 N ± 0,75 N
  Kulak Kaplin: Dairesel
  Güç Tüketimi: 500mW
  Çalışma Sıcaklığı: -15 ° C ila +55 ° C
  Çarpıtma: ‹% 0.1 @ 1 kHz, 100 dB SPL
  Duyarlılık: 108 ± 3 dB SPL / 1 V rms / 1 kHz
  Dönüştürücü prensibi (kulaklık): Dinamik, Kapalı
  Ağırlık: 297 Gr.
  Gürültü İptali: Maksimum 32 dB (pasif)                            NEUTRON Yarı Modüler Synthesizer         
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.