sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • HD200 PRO Stereo Kulaklık
   

  Sennheiser Oldukça Verimli Olan Ortam Gürültü Azaltma Özelliği Sayesinde Her İzleme Görev İçin Güçlü ve Son Derece Ayrıntılı Ses Kalitesi Sunan Kapalı, Kulak Çevresisi Saran Bir Tasarımı Vardır. Evde, Stüdyonuzda veya Canlı Etkinlikler Sırasında ve Daha Fazlasında Yaptığınız Mikslere Odaklanmak İçin Kullanılabilirler.

  20Hz ile 20kHz Frekans Tepkisine Sahiptir ve Doğru Ses Üretimi Sağlar. Kulaklıklar, Rahatlıkla Oturması İçin Yumuşak Kulak Yastıkları ile Üretilmiştir ve Uzun Süre Boyunca Rahatsızlık Vermeden Giyilebilir. Üründe Kullanılan Materyaller Son Derece Özenle Seçildi.

                                       HD 200 PRO Stereo Kulaklık

  HD 200 PRO Stereo Kulaklık


  Stüdyo Ses Evinize Getirin
  Bu Kulaklıklar, Müziğiniz İçin Derinlemesine Bir İzleme Aracı Olarak Tasarlanmıştır. Herhangi Bir Ortam Gürültüsünün Sizi Rahatsız Etmesini Önlerken (Evde, Stüdyoda veya Sahnede) Ayrıntılı ve Son Derece Güçlü Bir Ses Sunar

  Üstün, Güçlü Ses Üretimi
  Sesi Kalitesini Oldukça Yüksek Bir Çözünürlükte Yeniden Oluştururlar Ayrıca Bütün Ayrıntıyı ve Değiştirdiğiniz Her Ağırlığı Sunarlar. Çalışmanızı, Karışımınızı veya Akorlarınızı Doğrulamanız Gerekiyorsa, Bunlar Sizin İçin Bir Araçtır. Kulaklıklar Dizüstü Bilgisayarınız, Miks Konsolunuz veya Elektrikli Piyano ile Çalışır ve Akustik Çalışma Alanınızı Geliştirir

  Uzun Seanslar İçin Üstün Uyum ve Konfor
  Bu Kulaklıkları Uzun Saatler Boyunca Rahatlıkla Takabilirsiniz. HD200 Pro Son Derece Hafifliği Sayesinde Uzun Saatler Boyunca Kullanımdan Oluşan Ağrılar Olmayacak Çünkü 70 Yıldan Fazla Bir Süre Deneyime Sahip Olarak Tasarlandılar. Kafa Bandında Daha Az Gerginlikle Üretilirler ve Doğrudan Temas Halinde Olan Materyallerle Seçilirler. Sonuç Olarak Her Kulağı Mükemmel Bir Şekilde Kaplıyor.
  TEKNİK ÖZELLİKLER


  Kulaklık
  Sürücü Tipi: Dinamik

  Genel
  Frekans Tepkisi: 20Hz-20kHz
  Empedans: 32Ohm
  Maksimum Ses Basıncı Seviyesi (SPL): 108dB
  Maksimum Güç Kullanımı: 500mW
  Toplam Harmonik Bozulma (THD): % 0.1

  Bağlantı
  Ses Konektörü: 1/8" / 3,5mm
  Adaptör: 1/4" TRS

  Fiziksel
  Ağırlık: 184Gr. 


                                       HD 200 PRO Stereo Kulaklık
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.