sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • TLM 102 bk Studio Set Large Diyafram Condenser Mikrofon

  KÜÇÜK MİKROFON! DEV SES!
  Oldukça Küçük ve Oldukça Kompakt. TLM 102’yi İlk Gördüğünüzde, Küçümseyebilirsiniz. Ancak, Sesini İlk Defa Duyduğunuzda Şaşıracaksınız! Çünkü Teknolojisi ile En Küçük Ürünümüz Büyük Bir Oyuncu Haline Geliyor.

  TLM 102 HAKKINDA DAHA FAZLASI
  TLM 102’yi Vokal ve Entrümantal Kayıtlar İçin Evrensel Bir Yetenek Olarak Geliştirdik. İnce Ayarlanmış Ses İmzası, İnsan Sesleri İçin Çok Önemli Olan 8-12 Kilohertz Aralığında Belirgindir. Kayıtlar, Geniş Diyaframlı Mikrofonların Tipik Özelliklerinde Olduğu Gibi İpeksi Bir Zarafet Kazanmakta, Ses ise Miks Sırasında Asil Bir Görünüm Almaktadır. Örneğin, Vokal ve Akustik Gitarınız Arasında Doğal ve Organik Bir Ayrım Hemen Göze Çarpacaktır. Bununla Birlikte, TLM 102’nin Kullanımı Kolay Olup, Kritik Ünsüzler veya Islıklı Seslerle Ustalıkla Başa Çıkar. Entegre Bir Gürültü Filtresi Bulunur.  GENEL ÖZELLİKLER


  Enstrüman ve Vokal Kayıtlarında Kolay Kullanım

  En Yüksek Ses Basınç Seviyelerinde Bile Distortionsuz Ses

  İpeksi Vokaller İçin Tiz Boost (Müzik Türü Gözetmeksizin)

  Dahili Pop Filtre

                       
  TLM 102 bk Studio Set Large Diyafram Condenser Mikrofon
  Yüksek Ses İçin Doğru Adres!
  TLM 102 Ayrıca Aşırı Ses Hacmini İşler ve Dinamikleri Çarpıtmadan Atlar. Bu, Yüksek Sesli Amfileri ve Davulları Mikrofonlamak İçin Mükemmel Bir Seçimdir. Açık ve Detaylı, Güçlü Bas ve Zarif Tiz ile 144dB (Örneğin 10 cm'lik Bir Mesafede Çok Yüksek Trompet) Ses Basınç Düzeyleri Üretir.

  TLM: Temiz Ses, Güçlü Bas
  TLM Serisi, Transformatörsüz Bir Çıkış Katı ile Çalışır. Bu Şu Anlama Gelir: Akustik Kaynağa Çok Yakın Temiz ve Doğrudan Bir Ses ve En Düşük Frekanslara Kadar Güçlü Bir Bas İletimi. Transformatörsüz Çıkış Kademesi Aynı Zamanda Mikrofonu Elektromanyetik Alanlara Karşı Dayanıklı Hale Getirir ve İletim Kayıplarını En Aza İndirir.  Teknik Özellikler


  Ölçülmüş Yüklü Empedans: 1 kohm
  Eşdeğer Gürültü Seviyesi, CCIR1): 21 dB
  Sinyal Gürültü Oranı, A-ağırlıklı (rel. 94 dB SPL): 82 dB
  Maksimum çıkış voltajı: 13 dBu
  Tüketim (P48, IEC 61938): 3.5 mA
  Eşlenmiş bağlantı: XLR3F
  Ağırlık: yaklaşık. 210 g
  Çap: 52 mm
  Uzunluk: 116 mm
  EA-4 shock mount ile birlikte
  Tipi : Kondensör
  Kutupsal Şekil : Kardioid
  Frekans Cevabı : 20Hz - 20kHz
  Max SPL : ≥144dB
  Hassasiyet : 11mV/Pa
  Çıkış Empedansı : 50 Ohms
  S/N Oranı: : 73dB
  Eşdeğer Gürültü Seviyesi : 12dB (A-Ağırlıklı)
  Akustik çalışma prensibi : Basınç gradyan düşürücü

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.