sadsad x
asdasd

Paket Ses Sistemleri

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Stüdyonuzda yer alan ses sistemini yenilemek, yeni bir stüdyo kurmak, evinizde sinema yaratmak ya da çok daha fazla sebepten dolayı yeni bir paket sistemine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Sesçi Baba’da yer alan paket ses sistemleri sayesinde müzik stüdyonuzu yepyeni ve yüksek performanslı bir ortama dönüştürebilir, hayallerinizdeki ev sinemasını kurabilir ya da yeni paket ses sisteminizi nerede istiyorsanız orada kullanabilirsiniz.

Sesçi Baba’da, power mikser, hoparlör, çivi kablo, hoparlör standı içeren paket ses sistemleri bulunduğu gibi hoparlör ve mikrofondan oluşan ses sistemleri de bulunmaktadır. Onlarca ses sistemi seti arasından dilediğiniz ürünü seçebilir ve ürününüzü dilediğiniz yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, taşınabilir hoparlör içeren paket ses sistemlerini tercih ederek ses sisteminizi gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Hemen Sesçi Baba’daki paket ses sistemlerine göz atın ve siparişinizi oluşturun. 

Paket Ses Sistemi Önerileri

Sesçi Baba’da Behringer, Bose, Rcf gibi dünyaca ünlü müzik ürünleri markalarının paket ses sistemleri yer almaktadır. Bu ses sistemi setleri arasında içerik olarak kendi beklentilerinize uygun olan bir ürünü seçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Eğer daha geniş çaplı bir ürün istiyorsanız, hoparlör, hoparlör standı, power mikser, çivi kablo ve mikrofon içeren paket ses sistemlerine göz atabileceğiniz gibi, daha küçük çaplı bir ses sistemi arıyorsanız sadece taşınabilir hoparlör ve mikrofondan oluşan paket ses sistemlerini inceleyebilirsiniz. Sesçi Baba’dan yapacağınız satın alma işlemleri sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda Sesçi Baba Canlı Destek birimi her zaman yardımcı olmak için yanınızda. Hemen paket ses sistemleri arasında kendinize en uygun olan ürünü seçin ve siparişinizi oluşturun.

Paket Ses Sistemi Fiyatları

Sesçi Baba’da Behringer, Bose, Rcf gibi dünyaca ünlü müzik ürünleri markalarının fiyatları 1400 ila 67 bin lira arasında değişen paket ses sistemleri mevcuttur. Ürünlerimizin hepsi sektördeki en yüksek performanslı ve kaliteli ürünler olsalar da, aradığınız paket büyüklüğü, kullanacağınız yer ve paket ses sisteminden beklentilerinize bağlı olarak farklı ürünlerimiz arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sesçi Baba’dan sipariş vereceğiniz yeni paket ses sisteminiz sayesinde stüdyonuz, ev sinemanız ya da sisteminizi kullanmak istediğiniz diğer her yer çok daha farklı bir havaya bürünecek. Artık yaptığınız müziği, izlediğiniz filmi ve oynadığınız oyunu en derinlerine kadar hissedeceksiniz. Hemen siparişinizi oluşturmaya ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.