sadsad x
asdasd
Behringer

ZMX8210 V2 Uzaktan Kumandalı ve Link Portlu Profesyonel 8 Kanallı Mikser

Ürün Kodu : BEH0036-OTV
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • ZMX8210 V2 Uzaktan Kumandalı ve Link Portlu Profesyonel 8 Kanallı Mikser
   
     Özel Olarak Sabit Kurulumlar İçin Tasarlanmış 8 Kanallı Profesyonel Bir Ses Karıştırıcısı Olan ve Rafa Monte Edilebilir ULTRAZONE ZMX8210, Müzik Programlamanızı ve Duyurularınızı Üç Bölgeye Dağıtabilir. Tipik Uygulamalar Arasında Restoranlar, Ofis Alanları, Sağlık Kulüpleri ve Abadethaneler Sayılabilir.
  ZMX8210’u Ayrıca Duyurular Sırasında Belirli Bölgelerde Program Müziğinin Ses Seviyesini Otomatik Olarak Düşürecek Şekilde Ayarlayabilirsiniz. “Eğilme” Olarak Adlandırılan Bu Özellik, Sesli Mesajın, Müziği Tamamen Kapatmadan, Müzikal Programdan Öncelikli Olmasını Sağlar. Bu, Seçilen Bölgelerde En Yumuşak Sesin Bile Duyulabilmesini Sağlar. Ek Bir Avantaj Olarak, Daha Fazla Kontrol Gerektiren Alanlarda Uzaktan Ses Kontrolleri Kurulabilir.
  Dahili Fantom Gücü Sayesinde, Profesyonel Sınıf Kondenser Mikrofonları da Dahil Olmak Üzere, ZMX8210 ile Herhangi Bir Mikrofonu Kullanabilirsiniz.    

                                       LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi

  LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi
  Genel Özellikler

  Ticari Ses Sistemleri ve Sabit Kurulum Uygulamaları İçin Uzaktan Kumanda Portlarına Sahip Ultra Esnek ve Kullanımı Kolay Bölge Mikseri;
  Kazanç Kontrolü, -20dB Pad, Seviye/Klips Göstergesi, +48V Fantom Gücü ve Veri Yolu Atanması Anahtarları ile 6 Ultra Düşük Gürültü Mic/Line Girişi;
  Mono/Stereo Anahtarlı 2 Seçilebilir Yüksek Boşluklu Stereo giriş;
  Kanal 1, Duyurular, vb. İçin Otomatik Veri Yolu Sesini Etkinleştirmek İçin Değişken Eşik Sağlar;
  Bireysel Master Kontrolleri ve 5 Segmentli LED Sayaçları ile 3 Atanabilir Çıkış (Sol, Sağ ve Aux);
  Birden Fazla Ünite Bağlamak İçin Master / Slave Anahtarı Dahil Olmak Üzere Sol, Sağ, Aux ve Sessiz Veri Yolu Bağlantıları Bulunur;
  Üst Düzey Esneklik İçin Uzaktan Kumanda Master Sol / Sağ Seviye Kontrol Portu;
  Yönlendirme Mikrofon Veri Yolu Sonrası Uzaktan Kumanda İçin Anahtarı Seçin;
  Öncelikli Seçim ile Entegre Kanal Kısma Sistemi;
  Euroblock ve RCA Konnektörlerinde Giriş ve Çıkışlar.

           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.