Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

OP-Z Taşınabilir 16-Track Multimedia Synthesizer ve Sequencer

Ürün Kodu : TEE0003
28.717 TL
Havale Fiyatı :
28.143 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Teenage Engineering Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

OP-Z 
Taşınabilir / Portable 16-Track Multimedia Synthesizer ve Sequencer
 
 


OP–Z'nin temel kavramlarından biri, her parçayı birbirinden tamamen bağımsız olarak çalıştırma yeteneğidir. Parçalar çeşitli hızlarda çalışabilir, farklı uzunluklara ve döngü noktalarına sahip olabilir. Ayrı parçalar, isterseniz düzensiz ve rastgele ileri geri zıplayabilir. Bunu kullanarak, bestenizde her tekrarlandığında kısa bir sekans sesinin az çok farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bir beste parçalara bölünür ve her parça sıralayıcı adımlarından oluşturulur - tıpkı alıştığınız gibi, ancak bunun üzerine gerçekten benzersiz bir şey ekledik, adım bileşenleri olarak adlandırdığımız ve her adım için ekstra bir talimat boyutu ekleyen adım bileşenleri. Bu yeni araç, bir parça oluşturmayı çok daha dinamik, derin ve zengin hale getiriyor - geleneksel sıralamaya uzun süredir ihtiyaç duyulan bir ek.
OP–Z üzerindeki izler polimetriktir. Yani her iz, 1 ila 144 adım arasında dinamik iz uzunluğuna sahiptir. Yüksek veya düşük iz çözünürlüğünde çalışmayı mümkün kılar. Tamamen şebekeden ayrılmayı veya %100 nicelleştirilmiş kalmayı seçebilirsiniz. OP–Z gerçek zamanlı melodik analiz sayesinde, tüm dizileri altı oktav boyunca farklı ölçeklerde otomatik olarak transpoze edebilirsiniz.

OP–Z, her biri 24 sample içeren 16 sample paketi ile gelir.

Temel olarak kick, snare, perküsyon ve efektlere ayrılmıştır ve kendi sample'larınızı kolayca ekleyebilirsiniz.

OP–Z, 12 sentez tabanlı ses motoruyla birlikte gelir. Sürekli olarak daha fazla ses motoru piyasaya sürülecek ve OP–Z uygulamasındaki yapılandırıcı aracılığıyla kullanıma sunulacaktır.OP–Z, tüm enstrüman kanallarında paylaşılan iki ayrı fx veriyoluna sahiptir.

Dahili fxler delay, reverb, bit-crush ve distortion’dur.
Gelecekteki aygıt yazılımı yükseltmeleri, OP–Z'yi daha da fazla fx ile genişletecektir.                                     ma_1000ds

ma_1000ds

OP–Z'yi kablosuz olarak bir mobil cihaza bağlayın. Son derece enerji tasarrufu sağlayan BLE teknolojisi sayesinde OP–Z'niz, üniteyi şarj etmenize gerek kalmadan saatlerce çalışır ve ekranınızla senkronize olur.
OP–Z uygulamasıyla, oluşturduğunuz müziğin arkasındaki sayıları ve grafikleri gerçek zamanlı olarak görürsünüz. Bir bakışta enstrümanlarınızın mikserde nasıl dengelendiğini veya her enstrümana ne kadar efekt uygulandığını bilirsiniz.

Ekran, OP–Z ile etkileşiminize başka bir boyut katar. Çoklu dokunma özelliklerinin kilidini açarak, aynı anda birden çok mikser faderını ayarlayabilir veya efektleri veya filtreleri ayarlamak için yumuşak dokunmatik yüzeyi kullanabilirsiniz. Canlı performans sırasında mükemmel!
P–Z'nizin arkasında proje, mikser, tempo ve ekran düğmelerini bulacaksınız. Bu düğmelerden birini basılı tutarken OP–Z ana işlevlerinden bazılarına erişirsiniz.
Proje düğmesi, şarkılarınız üzerinde çalıştığınız 10 projeden birini seçmenizi sağlar. Her proje 16 pattern içerir ve her pattern 8 enstrüman kanalı içerir.

Mikser, mevcut parçanızın dengesine ince ayar yaptığınız bir canlı miksere erişmenizi sağlar. Bir-iki-üç-dört – tempoyu değiştirmek için basılı tutun, parçanıza bir click veya sayma sesi ekleyin. Bağlı bir ekranınız varsa, ekran düğmesi ana menüyü açar. Kırmızı kadranı kullanarak menü öğesini seçin. Ekran düğmesi ayrıca mikrofonu da etkinleştirir.

Temiz ses geçişi veya iki gerçek zamanlı OP–Z fx veri yolu arasında geçiş yapmak için mikser düğmesine basın.


Teknik Özellikler

• Gelişmiş çok hızlı 16 kanallı sequencer.
• 16 bağımlı ve bağımsız synthesis, sampler ve kontrol track’i.
• Kullanıcı tarafından programlanabilir 160 pattern ve pattern chain.
• Yükseltilebilir modüler efekt mimarisi. Dahil efektler: Delay, filter, reverb, tremolo vb.
• Gelişmiş step sequencing için 14 çok programlı step component.
• 6 eksenli hareket sensörü.
• 6 saat pil ömrü
• Bluetooth 5.0 LE
• Entegre mems mikrofonu.

      
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.