sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • OP-Z Starter Set (OP-Z + M1)
   
   


  OP–Z'nin temel kavramlarından biri, her parçayı birbirinden tamamen bağımsız olarak çalıştırma yeteneğidir. Parçalar çeşitli hızlarda çalışabilir, farklı uzunluklara ve döngü noktalarına sahip olabilir. Ayrı parçalar, isterseniz düzensiz ve rastgele ileri geri zıplayabilir. Bunu kullanarak, bestenizde her tekrarlandığında kısa bir sekans sesinin az çok farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bir beste parçalara bölünür ve her parça sıralayıcı adımlarından oluşturulur - tıpkı alıştığınız gibi, ancak bunun üzerine gerçekten benzersiz bir şey ekledik, adım bileşenleri olarak adlandırdığımız ve her adım için ekstra bir talimat boyutu ekleyen adım bileşenleri. Bu yeni araç, bir parça oluşturmayı çok daha dinamik, derin ve zengin hale getiriyor - geleneksel sıralamaya uzun süredir ihtiyaç duyulan bir ek.
  OP–Z üzerindeki izler polimetriktir. Yani her iz, 1 ila 144 adım arasında dinamik iz uzunluğuna sahiptir. Yüksek veya düşük iz çözünürlüğünde çalışmayı mümkün kılar. Tamamen şebekeden ayrılmayı veya %100 nicelleştirilmiş kalmayı seçebilirsiniz. OP–Z gerçek zamanlı melodik analiz sayesinde, tüm dizileri altı oktav boyunca farklı ölçeklerde otomatik olarak transpoze edebilirsiniz.

  OP–Z, her biri 24 sample içeren 16 sample paketi ile gelir.

  Temel olarak kick, snare, perküsyon ve efektlere ayrılmıştır ve kendi sample'larınızı kolayca ekleyebilirsiniz.

  OP–Z, 12 sentez tabanlı ses motoruyla birlikte gelir. Sürekli olarak daha fazla ses motoru piyasaya sürülecek ve OP–Z uygulamasındaki yapılandırıcı aracılığıyla kullanıma sunulacaktır.OP–Z, tüm enstrüman kanallarında paylaşılan iki ayrı fx veriyoluna sahiptir.

  Dahili fxler delay, reverb, bit-crush ve distortion’dur.
  Gelecekteki aygıt yazılımı yükseltmeleri, OP–Z'yi daha da fazla fx ile genişletecektir.                                       ma_1000ds

  ma_1000ds

  OP–Z'yi kablosuz olarak bir mobil cihaza bağlayın. Son derece enerji tasarrufu sağlayan BLE teknolojisi sayesinde OP–Z'niz, üniteyi şarj etmenize gerek kalmadan saatlerce çalışır ve ekranınızla senkronize olur.
  OP–Z uygulamasıyla, oluşturduğunuz müziğin arkasındaki sayıları ve grafikleri gerçek zamanlı olarak görürsünüz. Bir bakışta enstrümanlarınızın mikserde nasıl dengelendiğini veya her enstrümana ne kadar efekt uygulandığını bilirsiniz.

  Ekran, OP–Z ile etkileşiminize başka bir boyut katar. Çoklu dokunma özelliklerinin kilidini açarak, aynı anda birden çok mikser faderını ayarlayabilir veya efektleri veya filtreleri ayarlamak için yumuşak dokunmatik yüzeyi kullanabilirsiniz. Canlı performans sırasında mükemmel!
  P–Z'nizin arkasında proje, mikser, tempo ve ekran düğmelerini bulacaksınız. Bu düğmelerden birini basılı tutarken OP–Z ana işlevlerinden bazılarına erişirsiniz.
  Proje düğmesi, şarkılarınız üzerinde çalıştığınız 10 projeden birini seçmenizi sağlar. Her proje 16 pattern içerir ve her pattern 8 enstrüman kanalı içerir.

  Mikser, mevcut parçanızın dengesine ince ayar yaptığınız bir canlı miksere erişmenizi sağlar. Bir-iki-üç-dört – tempoyu değiştirmek için basılı tutun, parçanıza bir click veya sayma sesi ekleyin. Bağlı bir ekranınız varsa, ekran düğmesi ana menüyü açar. Kırmızı kadranı kullanarak menü öğesini seçin. Ekran düğmesi ayrıca mikrofonu da etkinleştirir.

  Temiz ses geçişi veya iki gerçek zamanlı OP–Z fx veri yolu arasında geçiş yapmak için mikser düğmesine basın.


  Teknik Özellikler

  • Gelişmiş çok hızlı 16 kanallı sequencer.
  • 16 bağımlı ve bağımsız synthesis, sampler ve kontrol track’i.
  • Kullanıcı tarafından programlanabilir 160 pattern ve pattern chain.
  • Yükseltilebilir modüler efekt mimarisi. Dahil efektler: Delay, filter, reverb, tremolo vb.
  • Gelişmiş step sequencing için 14 çok programlı step component.
  • 6 eksenli hareket sensörü.
  • 6 saat pil ömrü
  • Bluetooth 5.0 LE
  • Entegre mems mikrofonu.

        
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.