sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • SX3040 V2 Stereo Ses İşlemcisi
     Kayıt Stüdyosunda Ses Önemli Olan Tek Şeydir ve Doğru Olması Gerekiyor!
  SX3040, İster Tek Bir Parça Üzerinde Çalışıyor Olun, İster Dağıtım veya Çoğaltma İçin Tamamlanmış Projenize Hakim Olun, Mükemmel Bir Kayıt Oturumunda İnce Ayar Yapın.
  Özel Drive, Tune ve Mix Kontrolleriyle Bas İşlemci, Canlı Ses veya Kayıt Uygulamaları İçin Mükemmel Alt Ucu Çevirmenizi Sağlar. Sürücü Düğmesini Çevirmek, Yüksek Bas Sinyali Yüksek Olduğunda Yeşil LED Düzenli Olarak Yandığında Ayarlanan Bas Yoğunluğunu Ayarlar. LED Ne Kadar Uzun Yanarsa, Bas Sinyalinin Tepe Seviyelerdeki (Sustain) Süresi O Kadar Uzun ve Daha Fazla Ses Veren Baslara Yol Açar. Ayar Düğmesi, 50 Hz - 160 Hz Arasındaki Üst Kesme Frekansını Seçerken, Miks Kontrolü, İşlenen Bas Sinyalinin Orijinal ile Harmanlandığını Belirler.
  SX3040'ın Sonic Exciter Bölümü, Müziğinize Harmonik İçerik Eklemek, Müziğe Açıklık, Canlılık Kazandıran Doğal Tonlama Amplifikatörler ve Enstrümanlar Mikken Sıkça Kaybedilen Harmonikler. Tune, Kesme Frekansını 1,3 kHz - 10 kHz Aralığında Ayarlarken, Harmonikler Kontrolü Sinyale Eklenen Harmoniklerin Miktarını Belirler ve Sesin Detay Üretimi ve Kalitesi Üzerinde Doğrudan Bir Etkiye Sahiptir. Mix, İşlenen Sesin Ne Kadarının Orijinal Sinyal ile Karıştırıldığını Ayarlar.

                                       NEUTRON Yarı Modüler Synthesizer

  NEUTRON Yarı Modüler Synthesizer

  GENEL ÖZELLİKLER

  *Netlik, Boyut ve Derinlik Ekleyerek Sesinizi Önemli Ölçüde İyileştirir

  *Harmonik Geliştirme ve Daha Yüksek Bas Özelliği ile Ayrıca Faz Telafisi Sayesinde Daha Doğal Parlaklık Sağlar

  *Profesyonel ve Ev kayıt Stüdyosu Parçalarınızın Tam Ses Spektrumunu, Miksleme ve Masteringini Yapar

  *5.1 ve Hi-Fi Kurulumları İçin DVD'ler Şaşırtıcı Derecede Gerçekçi Hale Gelir ve Ses Sisteminizin Uzamsal Boyutu Çarpıcı Biçimde Artar

  *Sonic Exciter Bölümündeki Kanal Başına Özel Ayar, Harmonikler ve Karışım Kontrolleri

  *Bass İşlemci Bölümündeki Kanal Başına Özel Sürücü, Ayar ve Karışım Kontrolleri

  *Servo Dengeli Girişler ve Çıkışlar ¼" TRS ve Altın Kaplamalı XLR Konnektörlerle   
         
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.