sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • DW 20BR Yüksek Performanslı Stereo Ses Yayını için Bluetooth Stereo Alıcı  AIR LINK DW 20BR Bluetooth Kablosuz Stereo Alıcısı, Kurulu veya Taşınabilir Herhangi Bir Ses Sistemine Yüksek Performanslı Ses Akışı Kolaylığı Sağlayarak, Konukseverlik ve Etkinlik Alanları, Ayrıca Perakende Satış, Ev Ses Sistemi ve Daha Fazlası İçin İdealdir. Maksimum 30 Metre Kablosuz Menzil Sunan DW 20BR'nin Kullanımı Kolaydır ve Çok Çeşitli Ses Uygulamalarını Kapsayacak Şekilde Birinci Sınıf Neutrik Dengeli XLR ve Dengesiz 1/4" TRS Konektörlerden Yararlanır.
  Harici Bir Mafsallı Antenin Yardımıyla, DW 20BR 30 Metreye Kadar Şaşırtıcı Bir Aralıkta Güvenilir Bir Alım Sağlamak İçin Tasarlanmıştır. Her DW 20BR, Bir Seferde Yalnızca Bir Bluetooth Akış Cihazı ile Eşleştirildiği Sürece, Her Bir Bölgedeki Eşzamanlı Olarak Benzersiz İçeriklerin Yayınlanmasına Olanak Tanıyan, Hedeflenen Bölge Yayınını Sağlamak İçin Birden Fazla Alıcı Konuşlandırılabilir.
  Harici Bir Mafsallı Antenin Yardımıyla, DW 20BR, 30 Metreye Kadar Şaşırtıcı Bir Aralıkta Güvenilir Bir Alım Sağlamak İçin Tasarlanmıştır. Her DW 20BR, Bir Seferde Yalnızca Bir Bluetooth Akış Cihazı ile Eşleştirildiği Sürece, Her Bir Bölgedeki Eşzamanlı Olarak Benzersiz İçeriklerin Yayınlanmasına Olanak Tanıyan, Hedeflenen Bölge Yayınını Sağlamak İçin Birden Fazla Alıcı Konuşlandırılabilir.                       
  DW 20BR Yüksek Performanslı Stereo Ses Yayını için Bluetooth Stereo Alıcı  GENEL ÖZELLİKLER


  *Bluetooth'u Herhangi Bir Ses Sistemine Kablosuz Olarak Aktarmak İçin Stereo Alıcı

  *Konukseverlik ve Etkinlik Alanları, Perakende ve Ev Ses Sistemleri vb. İçin Mükemmel

  *Yüksek Tavan Boşluğu Tasarımı Üstün Ses Kalitesi Sunar

  *Maksimum Kablosuz Menzil 30 Metre

  *Dış, Mafsallı Anten, Optimum İletim ve Alım Sağlar

  *Koruyucu Kauçuk Köşeli Alüminyum Ekstrüzyon Gövde

  *Sabit Kurulum İçin Zemin ve Duvara Montaj Braketleri (Kutu İçerisine Dahil)

  *Yüksek Kaliteli Neutrik XLR ve 1/4” TRS Konnektörler

  *Oldukça Kompakt ve Dayanıklılığı Yüksek Bir Tasarım

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.