sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • PARTYMIX Midi DJ Controller


  * Parti DJ Kontrol Sistemi

  * Parti Atmosferi Yaratan Dahili Işık Show'u

  * Basit PlugNplay

  * Hoparlör İçin Ses Çıkışı, Cue ( Preview ) İçin Kulaklık Çıkışı Bulunur

  * Serato DJ Lite Yazılım

  * Efektler ve Looping İmkanı

  * Sync Düğmeleri ile Kolay Mix İmkanı

  * 1/8" Kulaklık Çıkışı ile Preview ve Cue İmkanı

                                       

  partymix  Partiyi Başlasın!
  Deneyiminiz Ne Seviyede Olursa Olsun PartyMix ile Partiyi Başlatabilirsiniz. Partymix Laptop veya Bilgisayarınıza USB Üzerinden Bağlanarak Tüm Ses ve Video Dosyalarınızı Bereberinde Gelen DJ Yazılımı ile Çalabilen Benzersiz Bir DJ Controller'dır. İki Kanallı Bu Kontroller ile Dilediğiniz Şelikde Miks ve Geçişler Yapıp, Kulaklıktan Bir Sonraki Parçayı Dinleyip Crossfade İçin Hazırlık Yapabilirsiniz. Partymix Hem Manuel Sync Hem de Auto Sync'i Desteklemektedir.


  Profesyoneller Gibi DJ'lik Yapın
  Her deck'te 4 Adet Cue Pad'i ve Efekt Pad'i Mevcuttur. Pad'ler Üzerinden Auto Loop Fonksiyonlarına Ulaşıp 8, 4, 2 veya 1 Barlık Looplar Oluşturulabilir. Tiz, Bas ve Kanal Kazançları ile Oynayıp Sound'unuzu Dilediğiniz Şekilde Özelleştirebilirsiniz. PartyMix ile Anında Profesyonel Sonuçlar Almanız İçin Gereken Her Şey Elinizin Altındadır. Dahili Ses Sistemi Sayesinde Miksinizi Hoparlörlere Yollarken Sonraki Parçayı Kulaklığınızdan Dinleyebilirsiniz.


  Işıklar!
  PartyMix'in Arkasındaki 3 Adet LED Miksinize Senkronize Olarak Performansınıza Bir Işık Show'u Katmaktadır. Bu LED'ler İstendiğinde Açılıp İstendiğinde Kapatılabilirler. Çalınan Parçanın Beat'leri ile Hareket Eden Bu Işıklar Performansınıza Derinlik Katarak Partiler İçin Mükemmel Ortamı Sağlarlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.