sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Elite
   
     Reloop ELITE, uluslararası pikap sanatçıları ile yakın iş birliği içinde geliştirilen, Serato DJ Pro için profesyonel bir DVS mikseridir. Performans odaklı bir düzen ve güçlü özelliklerin birleşimi sayesinde ELITE, DJ potansiyelinizi tam olarak gerçekleştirmenizi sağlar. DVS Genişletme Paketi de dahil olmak üzere Serato DJ Pro'nun tam sürümü tak ve çalıştır olarak sağlanır. Ayrıca ELITE, NoiseMap™ teknolojisine sahip iki Serato kontrol kaydı ile birlikte gelir.

  ELITE, 24 bit çözünürlükte olağanüstü ses özellikleri sunan güçlü bir DUAL 10 Giriş/Çıkış USB 2.0 Ses Arabirimi ile donatılmıştır. Her iki USB portu üzerinden aynı anda iki bilgisayar bağlanabilir. Bu şekilde performans sırasında bir DJ'den diğerine sorunsuz geçiş mümkün olduğunca kolay hale gelir. Mixerin merkezinde, tek elle verimli kontrol sağlayan ve Focus bilgisayar kontrolü aracılığıyla kaynak seçiminden (USB A veya B) bağımsız olarak değiştirilebilen, ergonomik olarak tasarlanmış göz atma bölümünü bulacaksınız.

                                       buddy

  buddy

  İki OLED ekran, efektler, BPM, vuruş parametreleri ve kurulum menüsü ile ilgili gerçek zamanlı bilgileri gösterir. Her deckte, manuel loop işlevine de sahip olan push kodlayıcı sayesinde sezgisel olarak kontrol edilebilen ayrı bir loop bölümü vardır. LED çubuğu aracılığıyla seçilen loop uzunluğu doğrudan görülebilir.

  RP-8000 MK2 ile birlikte, çeşitli cihazlarda pad modlarını ayrı ayrı ve aynı anda kontrol etmek ilk kez mümkündür. 

  MIDI denetleyicileri, depolama ortamı veya akıllı telefonlar gibi harici cihazlar, iki akıllı bağlantı USB bağlantı noktası aracılığıyla bağlanabilir ve yüklenebilir. RP-8000 MK2 turntable’ları bağlarken, bunlar ilgili decki (1 veya 2) otomatik olarak tanıyacaktır. ELITE'in tüm kontrol elemanları MIDI uyumludur ve herhangi bir uyumlu yazılımı kontrol etmek için kullanılabilir.

  Metalin sağlam yapısı ve vidalı metal potansiyometreler gibi yüksek kaliteli kontrol elemanları sayesinde, ELITE zorlu günlük yaşam için hazırdır. İki yüksek tutma özellikli USB bağlantı noktası, güvenli bir bağlantıyı garanti eder ve istenmeyen sinyal kaybına karşı koruma sağlar. Yüzey, özellikle çizilmelere karşı dayanıklı ve zamansız derin metalik siyahla kaplanmış, dayanıklı bir kaplama ile işlenmiştir.


  Teknik Özellikler
  • Frekans yanıtı: 20 Hz - 20 kHz
  • Girişler: 2 adet phono RCA, 2 adet hat RCA, AUX RCA, mikrofon/hat TRS, 2 adet Smart - Link USB bağlantı noktası (A tipi), 2 adet USB bağlantı noktası (B tipi)
  • Çıkışlar: Ana XLR (dengeli), ana RCA (dengesiz), kabin TRS (dengeli), rec RCA (dengesiz), kulaklıklar 6,3/3,5 mm stereo jak
  • 70 Hz, 1 kHz, 13 kHz'de EQ aralığı: -∞ dB (toplam öldürme)/+9 dB
  • EQ aralığı 100 Hz, 10 kHz'de Mikrofon: -12 dB/+12 dB
  • Boyutlar: 290 (g) x 414 (d) x 107,5 (y) mm (potansiyometre: 18,5 mm)
  • Ağırlık: 6 kg
  • Yazılım gereksinimleri: Serato DJ Pro 2.1.2
        
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.