sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MC6000 MKII DJ Controller


  *4 kanal, 4 deck, 8 kaynaklı premium dijital mixer

  *Full versiyon Serato DJ (Download)

  *Virtual Dj Pro, Trakto Pro2 ve OtsAv ile uyumlu

  *Serato NoiseMap'e hazır

  *2 giriş/çıkış USB ses kartı

  *Yüksek hassasiyetli 105 mm dokunmaya duyarlı Jog Wheel

  *14-bit hassasiyetl, 60 mm Pitch Slider

  *45 mm kanal ve cross fader'leri

  *3 band EQ

  *İki mikrofon girişi (XLR ve 1/4" TRS)

  *Mic 1 ve 2 için 3 band EQ, Mic ducking ve Echo

  *Izotope tarafından güçlendirilmiş yeni FX,Single ve Multi FX modları

  *MIDI mapping

  *Slip modu

  *Quantize modu

  *SP-6 ile Sync/Simple ve advanced modları

  *8 adete kadar çıkabilen ve adlandırılabilen Cue noktası

  *8 adet saved loop slotu barındıran manuel loop özelliği, auto loop ve loop roll

  *Kayıt alabilme /ses kartı özelliği

  *Beatgrid algılaması ve Beatgrid editörü

  *Serato Remote & Remote Mini uyumluluğu, Whitelabel.net track desteği

  *Sınıfında öncü 24 bit ses kartı ,stand alone ve yazılım destekli kullanım şekli

  *Ekstra yönlendirme için USB audio giriş desteği

  *PC’ye Line ½ modu ile beraber Mac ve PC’ye dijital kayıt imkanı

  *Ergonomik tasarım

  *MAC OS X 10.6 ve üstü, Windows XP/Vista/Win7/Win8

                                       

  MC6000


  Denon DJ MC 6000 MK2 Profesyonel mikser ve kontrol arabirimi seyahat eden DJ’ler ve canlı performans uygulamaları için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten kasası, 24 bit örnekleme derinliğine sahip ses kartı özelliği, 4 kanal gerçek zamanlı matrix, ve daha sonra içerisinden çıkan kupon ile beraber full sürüm Serato DJ’ye yükseltebileceğiniz Serato Intro sürümü ile beraber gelmektedir. Tamamen MIDI kontrol desteği sunan MC 6000 MK2 Virtual DJ, MixVibes Cross ve Native Instruments Traktor’ü MIDI mapping sayesinde kolaylıkla kontrol edebilmektedir. Serato’nun DVS genişleme paketini de destekleyen kontrol arabirimi, arayüzünü kullanarak Serato NoiseMap sinyallerini de gönderebilmektedir. Performans için kontrol arabiriminde 2 dahili deck ,bank selector tuşları ile 4+4 kulaklık/sampler tuşu, otomatik/manuel loop, pich bend kontrolleri ve turntable, CDJ vs. ile bağlayabilme opsiyonunun yanında 4 deckli işlemler için aux girişleri bulunmaktadır. USB girişleri sayesinde ekstra yönlendirme yapabilmek oldukça kolaydır. Panelin üst kısmımda transport, EQ, pitch, loop, hot-cue / sample , navigasyon ve FX kontrolleri vardır. Kontrol arabirimini ayrıca ekstra Serato Video plug-in sayesinde görsellere program, miks, stracth ve FX’ler ekleyebileceğiniz bir video mikser gibi de kullanabilmektsiniz. Bilgisayara kayıt ve playback gün geçtikçe daha da önem kazanmakatdır. MC6000MKII kayıt işlemini Line 3/4 thru PC mode özelliği ile gerçekleşirmektedir. Gittikçe popülerleşen klasik "vinyl" emülasyonu da unutulmamıştır. FX tap, FX mode, veefektleri kontol edebilmek için 8 bağımsız tuş barındıran cihaz, vokal için ise 2 adet bağımsız FX ve EQ’ya sahip balanslı mikrofon girişi de barındırmaktadır.
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.