sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • DEQ2496 Prossesör  DEQ2496, Sofistike Canlı Ses Sorun Giderme veya Audiophile Mastering İçin İdeal Olan Yüksek Hassasiyetli Dijital 24 Bit/96 kHz EQ/RTA Mastering İşlemcisidir. Son Dokunuşları Kayıtlı Malzemeye Koyarken ya da Çok Yönlü Bir PA İçin En Uygun Canlı Sesi Oluştururken, DEQ2496 Titiz Bir Kontrol Sağlamak İçin Üretilmiştir.
  Dinamik EQ (DEQ), Ses Seviyesine Bağlı Olarak Belirli Bir Frekans Aralığını Otomatik Olarak Yükseltir veya Düşürür. Kelimenin Tam Anlamıyla Bir EQ ve Bir Dinamik İşlemcinin Birleşimidir. DEQ, Hem Yaratıcı Mastering Hem de PA Problem Çözme Olasılıklarının Dünyasını Açar. Bant Geçişi Modu da Dahil Olmak Üzere Birden Fazla Filtre Türüyle Size Tam Kontrol Sağlar. Ayrıca, DEQ Ayarlarını İstediğiniz Zaman Manuel Olarak veya MIDI Üzerinden Kaydedebilirsiniz.                       
  DEQ2496 Prossesör  GENEL ÖZELLİKLER


  *113 dB Dinamik Aralık Sunan Audiophile 24Bit /96 kHz A/D  ve D/A Dönüştürücüler

  *4 Eşzamanlı Seçilebilir EQ Modülü 

  *Oda ve Hoparlör Eşitleme İçin Ek Otomatik EQ İşlevine Sahip Ultra Yüksek Çözünürlüklü 61 Bantlı Gerçek Zamanlı FFT Analizörü

  *Benzersiz VPQ Seçeneği, Grafik EQ'ların Parametrik Kontrolünü Sağlar

  *Stereo Kanal Başına Tepe Sınırlayıcıya Sahip Son Teknoloji Kompresör / Genişletici, Ek Stereo Görüntüleme ve Gecikme Hattı Uygulamaları İçin Stereo Gecikme

  *Çok İşlevli Seviye Ölçer 

  *Eksiksiz Kurulumlar veya Bireysel Modül Konfigürasyonları İçin 64 Kullanıcı Kafızası

  *RTA ve Auto-EQ Uygulamaları İçin Fantom Gücüyle Ayrı Mikrofon Girişi

  *Altın Kaplama XLR Konnektörleri, Stereo Aux Çıkışı, AES / EBU ve S / PDIF Girişleri ve Çıkışları (XLR ve optik) ile Dengeli Girişler ve Servo Dengeli Çıkışlar

  *Tam Uzaktan Kumanda, Önceden Ayarlanmış Dökümler ve Sistem Güncellemeleri İçin Profesyonel Wordclock Girişi ve MIDI Bağlantıları

  *MIDI Üzerinden Gelecekteki Yazılım Güncellemelerine İzin Veren Açık Mimari

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.