sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • M101 2 Kanal Usb DJ Mikseri  * USB Özellikli 2 Kanallı Rack Mount Mixer

  * Bilgisayara Kayıt ve Playback İçin USB Audio Özelliği

  * İki Çift Phono ve Line Giriş

  * Hızlı ve Kolay Ayarlar İçin 2 Band EQ

  * Voice Over ve Duyurular İçin 1/4" Mikrofon Giriş

  * Stereo RCA Çıkış

  *Mac OS X, iOS ve Windows İşletim Sistemleri İçin Sürücü Gerektirmeyen Class Compliant Tasarım

                                       

  M101 2 Kanal Usb DJ Mikseri  2 Kanallı Çok Amaçlı, USB Bağlantılı Mixer
  DJ'ler Her Zaman Güvenilir Bir Mixer Arzu Ederler. M101USB Tamda Bu Özelliğe Sahip Olan ve Her Türlü Kullanım Tarzına Uygun bir DJ Mixeridir. İster Bilgisayar, İster Pikap İsterde CD Player Kullanıyor Olun M101USB Hemen Çalmaya Başlamanızı Sağlayacak Pratikliğe Sahiptir. M101USB Kulüpler, Partiler, Düğünler vb. Gibi Her Türlü Mekanda Kullanıma Uygundur.

  Müziğinizi İstediğiniz Gibi Mixleyin
  İster Yeni Başlayan Olsun İster Tecrübeli Bir DJ, M101USB USB'li ve Dayanıklı İki Kanal Mixer Arayan Herkes İçin İdeal bir Çözümdür. İki Kanal M101 Üzerine Eklenen USB Arabirim Aracılığı ile Klasik Analog Giriş ve Çıkış Yanında Bilgisayar'da Mix'e Entegre Edilmiştir.  Ayarlar

  Basit mix Yanında M101USB'nin Üzerindeki EQ ile Mix'inize Dilediğiniz Şekilde İnce Ayar Yapabilirsiniz. 1/4" Mikrofon Girişi ile birlikte İki Çift Seçilebilir Phono ve Line Giriş Bulunmaktadır. Stereo RCA Çıkış ile M101USB Her Türlü Amplifikatör, Aktif Monitör ve Başka Mixerlere Kolaylıkla bağlanabilir. M101USB İstenildiği Takdirde Rack Mount Alarakta Monte Edilebilir.

  Kolay Bağlantı
  M101USB'i Bilgisayara Bağlamak Son Derece Kolaydır. Basit Bir USB Kablosu ile Bağlandıktan Sonra Bilgisayarınızı Bir Ses Kaynağı Olarak Kullanabilir veya Mix'inizi Bilgisayara Kayıt Edebilirsiniz. Eğer Hareket Halinde Bir DJ iseniz ve Güvenilir Ayrıca Dayanıklı Bir Perfomans Mixeri Arıyorsanız Eğer M101USB Tam Sizin Aradığınız Bir Üründür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.