Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

X1800 Prime 4 Kanal Profesyonel DJ Mikseri

Ürün Kodu : DEN0079
47.319 TL
Havale Fiyatı :
46.372 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Denon DJ Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

X1800 Prime 4 Kanal Profesyonel DJ Mikseri


*Serato DJ ile Uyumlu

*4 Phono / Line Girişli 4 Kanal Dijital DJ Mixer

*Frekans Kontollü "Band-Isolation" Özellikli BPM FX Katı

*Yazılım ve Ses Cihazları İçin İki Adet USB Ses Bağlantısı

*Ayrı BPM FX ve Sweep Düğmeleri - Her Kanal İçin Tek Düğme ile Yüksek Kaliteli Efektler

*Etkileyici EQ - Ayarlanabilir Filtre Rezonans Kontrollü Klasik veya Isolation Mod Seçenekli

*Beatgrid Kilitli FX İçin 'Engine Connect' Protokolü

*Denon DJ 'Flex-Fader' Crossfader'i

*MIDI Bağlantı İmkanı

*Kaliteden Ödün Vermeyen 24Bit / 96kHz Dijital Ses Olanağı

*Menü Tabanlı İşlemler İçin Kusursuz OLED Ekran

*Yüksek Çözünürlüklü Ses Maiksi İçin 4 Dijital Giriş

*Dört Adet Çalıcı veya Aksesuar İçin LAN Bağlantı

*Sağlam Metal Şase

                                     

X1800DJ Kalp Atışları
Denon DJ'in Prime Serisi Ürünlerinin Kalbi Olan X1800, Görüntü Olarak Yabancılık Çektirmeyen Ancak Performanslarınızı Oldukça Yüksek Seviyeye Çıkaracak Özelliklere Sahip 4 Kanallı Profesyonel Bir DJ Mikseridir. X1800 Prime Üzerinde Özel sweep ve BPM FX Kontrolleri Mevcuttur. Böylelikle Her Kanala Çoklu Efektler Uygulama İmkanı Vererek Çok Daha Fazla Performans Opsiyonu Sunar. X1800 Size DJ Kabininde EQ Uygulama Konusunda Yepyeni Bir Boyut Kazandırmaktadır. X1800'de Bulunan Klasik veya Isolation Tipi EQ'ları Devreye Alıp Frekans Kontrollü BandIsolation ile Sonik Yaratıcılığınızı Ateşleyin.


Sahneye Hükmedin
X1800'ün Kusursuz OLED Ekranı Sayesinde DJ Setlerinizde Daha da Fazla Yaratıcılık Katmanızı Sağlayacaktır. Çalışma Şeklinizi Kişiselleştirin ve 12 Ek Denon DJ Efektini Kullanmaya Başlayın Effect Quanization Dokunmatik Şeridini Devreye Alarak Perfomansınıza Mükemmel Ritim Tabanlı Düzenlemeler Yapın. X1800 ile Hepsi Elinizin Altında Olacaktır. X1800 Aynı Zamanda Denon DJ'in 'Flex-Fader' Crossfader'ini de Deteklemektedir.


Sound'unuzu Dilediğiniz Gibi Şekillendirin
X1800 Prime'da Bulunan 4 Phono / Line Kanalı, Harici Sinyal Girişi ve Send / Return Opsiyonları ile Ses Kaynaklarınız Kolaylıkla Yönlendirilebilirler. Bunlara Arka Panelde Bulunan 4 Dijital Giriş, DVS İmkanı ve USB Girişlere Geçiş İmkanı Eklendiğinde Miksleriniz İçin Her Türlü İmkan Sağlanmış Olmaktadır. Performansınızı İki Bağımsız Mikrofon Girişi ile Kişiselleştirebilir, 1/4" veya 1/8" Kulaklık Çıkışları Üzerinden Cue / Split / Master Mikslerinizi Monitör Edebilirsiniz Ayrıca Tabiki X1800 Efsanevi Denon DJ 24Bit / 96 Khz Ses Kalitesini Sunmaktadır.


Tak Çalıştır.
LAN Network Bağlantısı Üzerinden Denon DJ SC5000 Çalıcılara 'Engine Connect' Protokolü Üzerinden Bağlanan X1800, Tempo Tabanlı FX'leri Çok Daha Büyük Bir Hassasiyet ile Oturtmaktadır. X1800'de Aynı Zamanda 2 USB Ses Kartı Arabirimi Bulunmaktadır. Böylelikle Bilgisayar Tabanlı DJ Yazılımları da Mikslerinize Dahil Edebilmekle Kalmaz, DJ Değişimlerini de Çok Hızlı ve Kolay Biçimde Yapabilmenizi Sağlar. X1800'de Bulunan MIDI Çıkışı Sayesinde Harici Drum Makineleri, Enstrümanlar ve Efekt Cihazlarını da Aynı Anda Kullanabilirsiniz. X1800 ile Tek Sınır Sadece Hayal Gücünüz Olacaktır!

Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.