sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • A800 Profesiyonel 800-Watt Referans Amplifikatör
   
     A800, Ev ve Profesyonel Kayıt Stüdyoları, Post Prodüksiyon veya Audiophile Dereceli Performans İsteyen Herkes İçin Son Derece İdeal Bir Seçimdir! Profesyonel 800 Watt'lık Bir Ultra Lineer Güç Amplifikatörü Olan A800, Rakip Ürünlerin Çoğunda En Ufak Bir Bozulma veya Yapay Renklenme İpucu Olmadan Şaşırtıcı Derecede Hassas Ses Üretimi Sağlar. Zekice Tasarlanmış Servo Kontrollü Tasarımı ve Kullanılan Üst Düzey Bileşenleri Sayesinde, A800 Dikkat Çekici Özellikleri ve Rakipsiz Ses Performansı Sunuyor.
  Dünyanın Dört Bir Yanındaki Profesyonel Ses Mühendisleri, A800'ün Performansından Etkilendi ve Karşılanabilirliği ile Şaşırttı. Köprülü Mono Modda 2 x 400 Watt (4 Ohm) ve 800 Watt 8 Ohm Sunma Kabiliyetine Sahip A800, En Üst Düzeyde Bozulmamış Ses Üretimi İçin Muazzam Tavan Boşluğu Sergiler. A800'ün Gelişmiş Konveksiyon Soğutma Teknolojisi Sağlam, Gürültüsüz Çalışmayı Garanti Eder  Servo Kontrollü Tasarım Neredeyse Tüm Pasif Hoparlör Sistemlerini Sürmesine İzin Verir.
  Doğru Performans İzlemesi İçin Giriş Klipsi ve Kanal Koruma LED'leri ile Birlikte Hassas Bir Seviye Ölçer. Giriş Bağlantıları, Dengeli XLR ve 1/4" TRS Konnektörleri ve RCA Soketleri Şeklinde Sağlanmakta ve Birçok Giriş Seçeneğine Sahip Olmanızı Sağlamaktadır. Ayrıca, Hoparlör Çıkışları Size Profesyonel Çevirmeli Kilitleme ve Ciltleme Direği Arasında Bir Seçenek Sunar.
  Yüksek Yoğunluklu D Sınıfı Amplifikatör Teknolojisi Sayesinde, Kullanımı Kolay, Oldukça Taşınabilir ve Hafif Bir Pakette Size Muazzam Güç ve İnanılmaz Ses Performansı Sunarız. D Sınıfı Amplifikasyon, Enerji Verimliliğinde En Üst Seviyeye Çıkan ve Ağır Güç Kaynaklarına ve Büyük Isı Alıcılarına Olan İhtiyacı Ortadan Kaldıran Fark Yaratacaktır. Bu Şaşırtıcı Teknoloji, Daha Az Enerji Kullanırken ve Çevreyi Korurken, Geleneksel Emsallerinden Önemli Ölçüde Daha Hafif Olan Son Derece Güçlü Ürünler Tasarlamayı ve Oluşturmayı Mümkün Kılar.
   

                                       LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi

  LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi
  Genel Özellikler

  Kayıt Stüdyoları, Post Prodüksiyon, Canlı Ses ve HiFi Uygulaması İçin Ultra Lineer Güç Amplifikatörü;
  Köprülü Mono İşleminde 4 Ohm'a 2 x 400 Watt, 8 Ohm'a 800 Watt;
  Ultra Düşük Empedanslı Tasarım, Stüdyo Monitörleri vb. Gibi Neredeyse Tüm Pasif Hoparlörleri Kullanabilir;
  Tamamen Gürültüsüz ve Kararlı Çalışma İçin Gelişmiş Konveksiyon Soğutma;
  Doğru Performans İzlemesi İçin Hassas Seviye Ölçer ve Klips Göstergeleri;
  Dengeli XLR, 1/4'' TRS ve RCA Konnektörlerde Giriş Bağlantıları;
  Bağımsız DC, LF ve Her Kanaldaki Termal Aşırı Yük Koruması, Amplifikatörü ve Hoparlörleri Otomatik Olarak Korur.

           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.