sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Axiom AIR Mini 32 Midi Klavye
   


  *32 seçilebilir dokunmatik eğrileri ile hız algılama mini tuşları

  *8 Dinamik Drum Pad, 2 banks ile ek çok yönlülük için

  *Drum Pad Learn özelliği, tetik pedlerine yamaları atamanızı kolaylaştırır

  *İnteraktif HyperControl® zahmetsiz denetleyici haritalama sağlar

  *Ön panel programlama ile atanabilir kontroller

  *8 düğme, 3 özel taşıma kontrolü, 5 navigasyon düğmesi özel ayarlarınızı kaydetmek için on bellek konumu

  *Ignite müzik oluşturma yazılımı içerir

  *Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X ile uyumlu sınıf

  *Türkiye Distribütör Güvencesi

                                       Axiom

  Zahmetsiz entegrasyon, gelişmiş iş akışı
  HyperControl teknolojisi, kontrol yüzeyini anında kayıt yazılımınızla kusursuz bir şekilde haritalamaktır, bu nedenle kurulum işi gerekmemektedir. kurulumunuzu klavyeden doğrudan kişiselleştirin, düzenleme yazılımı gerekmez. Anında tekrar çağırmak için sık kullanılanlarınızı 10 bellek konumuna kaydedin. Sınıfının en iyileri için bu özel taşıma ve parça seçme düğmelerin ekelyin. Ignite ile artık profesyonel sonuçlara fikirlerinizi hızlı bir şekilde yakalayabilirsiniz. Bireysel müzik fikirlleri, basitçe klip olarak kaydedilir. Birden fazla klip birlikte çalışabilir veya daha karmaşık cümleler ve şarkı bölümleri oluşturmak için gruplandırılabilir. Ignite, mevcut M-Audio klavye denetleyicisiyle sorunsuz entegrasyon sağlar. Bilgisayarınıza bağlandıktan sonr, anahtar parametreleri ön panel kontrol cihazlarına otomatik olarak atanır veya eşleştirilir. Bı sıkı entegrasyon, gerçekleştirilecek hiçbir kurulum işi olmadan, basit bir şekilde çalışabilen, kutudan çıkmayan bir çözüm sunar. Ignite ile birlikte AIR Music Technology tarafından geliştirilen 275'in üzerinde dikkat çekici enstrüman sesleri bulunmaktadır. Çok yönlü bir arpejleme aracına ek olarak, Smart MIDI teknolojisi hem Chord Player hem de üretiminizi geliştirmek için yeni müzik parçaları tanıtan bir Phrase Player (hatta davul modeli) sunar. Fikirlerinizi grubun geri kalanına gönderin. müziksel fikirlerinizi ve şarkılarınızı soundcloud aracılığıyla diğer müzisyenlerle paylaşın; hepsi de Ignite'tan hiç ayrılmadan. Artı, WAV ve MIDI dosyalarını dışa aktarabilir ve daha sonra bunları Pro Tools da dahil olmak üzere herhangi bir DAW kayıt yazılımına içe aktarabilirsiniz.  Teknik Özellikler

  Tuş Sayısı :
  32

  Tuş Tipi :
  Mini

  Ücretsiz Yazılım :
  Eleven Lite, Pro Tools First, Touch Loops′tan 2GB (500+ Ses), Ableton Live Lite

  Pitch Bend & Modulation :
  Var

  Sustain Pedal Bağlantısı :
  Yok

  Dahili Ekran :
  Yok

  Güç Kaynağı :
  USB Power

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.