sadsad x
asdasd
60.049 TL
55.846 TL
%7
Havale ile 54.729 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • BiG SiX 18 Kanallı Mikser
   


  BiG SiX, ikonik SSL stüdyo konsollarından üretim araçlarını en yeni hibrit iş akışıyla birleştirir. Ünlü "Auto Release" özelliğine sahip G-Serisi Bus Kompresörü, E-Serisi EQ, kanal işleme özellikli muhteşem sesli mikrofon preamp ve gelişmiş monitörleme ve yönlendirme, tümü SuperAnalogueTM temeli üzerinde tasarlanmış ve tam USB entegrasyonu ile bir araya getirilmiştir. BiG SiX, sürecin herhangi bir aşamasında üretim yeteneklerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır. SSL konsol sınıfı fader'lardan gelişmiş monitörleme bölümüne ve mikste 18 kanala kadar analog summing imkanına BiG SiX'te bulunan titizlikle seçilmiş özellik seti, geniş formatlı SSL konsollarından masanıza neredeyse sınırsız yaratıcı seçenekler ve mühendislik yetkisi getiriyor.                                       SSL_BiG_SiX

  SSL_BİG_SİX_2

  USB arabirimi
  BiG SiX, bir PC veya MAC'a bağlanmak için bir USB 96 Khz / 24 bit arayüzü içerir. Arayüz, BiG SiX'te SuperAnalogueTM sinyal zincirine bağlı 16 yüksek kaliteli A/D ve D/A dönüştürücü ile eşleştirilmiştir. İlk 12 kanal, ilk 12 giriş/çıkış arasında bölünür ve fader öncesi/sonrası değiştirilebilir. USB kanalları 13-16, Harici girişlere ve Ana veri yollarına/bulardan yönlendirilir. Alternatif olarak, 9/10 ve 11/12 gönderimleri stereo işaret buslarından beslenebilir. Ek ITB işleme için mükemmel.

  Preamp'lar
  Hızlı, ayrıntılı ve çok, çok vurucu. BiG SiX'in SuperAnalogueTM preamp'ları, süper geniş kazanç aralığı sayesinde çok çeşitli mikrofonları (şerit dahil) rahatça kullanabilir. Hi-Z, 48V, High Pass filtresi ve polarite switchi ile özel bir hat girişine sahiptirler ve yeni ve eski enstrümanlarınızdan ve line seviyesi kaynaklarınızdan mutlak en iyiyi elde edeceklerdir.

  Kanal kompresörü
  Klasik SSL kanal kompresörü ile pürüzsüz, hassas hale getirin ve karakter ekleyin. Kompresör programa bağlı attack süresi (8ms – 30ms), yaklaşık 300ms release süresi ve nazik 2:1 oranı, kompresörün çok çeşitli içerik üzerinde çalışmasına izin verir ve BiG SiX'in sunduğu üç kompresör çeşidinden birini oluşturur.

  3 bant SSL EQ
  BiG SiX üzerindeki EQ kanalının kökleri SSL'nin klasik E serisindedir ve EQ eğrilerini en geniş ayarda eşleştirir. 3.5 kHz ve 60 Hz'de yüksek ve düşük raf filtreleri, +15 dB ile -15 dB arasında ayarlanabilen ve 700 Hz'de sabit bir Orta Frekans kontrolü ile geniş zamanlı üç bantlı bir tasarımdır. HF ve LF bantları, shelf ve bell eğrileri arasında bağımsız olarak değiştirilebilir ve BiG SiX'in her kanalında bulunabilir.  Ana Özellikler
  Dört SuperAnalogueTM Mic / line / Hi-Z / 48V / HPF ve polarite anahtarı
  Çift mono anahtarlamalı dört SuperAnalogueTM stereo hat seviyesi girişi
  Gelişmiş yönlendirme ile dahili 16 kanal 96 Khz / 24-bit USB arabirimi
  'Auto Release' özelliğine sahip G-Comp Bus Compressor'ın temel sürümü
  Her kanalda 3 Bant SSL LF/MF/HF EQ
  Klasik SSL kanal dinamiği işleme
  Mikrofon Kompresörü Dinle
  Kaynak matrisli çift bağımsız kulaklık çıkışı
  100 mm konsol sınıfı fader'ler
  Profesyonel ölçüm
  Kapsamlı izleme bölümü
  İki stereo işaret beslemesi
  Otobüs B / Sessiz anahtarlama
  İki tam dengeli stereo harici giriş
  Mixdown'da 18 girişe kadar
  Ek SiX/BiG SiX'i basamaklandırmak için Mix Bus enjeksiyonu


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.