sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • EP2000 2000 Watt Stereo Güç Amplifikatörü  EP2000, Sektördeki En Çok Satan Güç Amplifikatörlerinden Biri Haline Geldi. Özel Hızlandırılmış Geçici Tepki (ATR) Teknolojimiz, EP2000'e, Kitlenizi Ayağına Getirecek Daha Doğal Bir Ses Kalitesine Çeviren ve Onları Orada Tutacak Daha Doğal Bir Ses Kalitesine Dönüşen Büyük Güç Rezervleri Verir. İnanılmaz Bir 2.000 Watt Çıkış Gücü ile EP2000, Orta Ölçekli Kulüp Konserleri İçin Mükemmel Bir Amplifikatördür.
  Bir Woofer Konisini Bir Bas Ritmine Uyacak Kadar Hızlı İtmek İçin Devasa Enerji Darbeleri Gerekir. Son Derece Yüksek Dönüş Hızlarına Sahip Transistörleri Dikkatlice Seçerek ve Devrimizin Diğer Özel Parçalarını Optimize Ederek, amp'lerimiz En Zorlu Bas Darbelerine Bile Anında Tepki Verir. PA Sisteminizdeki Woofer'lar Yetişebiliyorsa, İzleyicileriniz Daha Sıkı, Daha Net ve Daha Doğal Bir Ses Duyar.
   2000 Watt'lık İnanılmaz Bir Çıkış Gücüne Sahip Olan EP2000, En Zorlu Ses Uygulamaları Yelpazesi İçin Mükemmel Bir Yükselticidir. Bugün Bir Tanesini Deneyin ve EUROPOWER EP2000'in Neden Sadece Performans ve Dayanıklılık İçin Değil, Aynı Zamanda Şaşırtıcı Derecede Uygun Fiyat Etiketi İçin Profesyoneller Tarafından da Beğenildiğini Öğrenin.                       
  Studio 68c Yeni Nesil USB ses kartı  GENEL ÖZELLİKLER


  *Nihai Zımba ve Netlik İçin ATR (Hızlandırılmış Geçici Tepki) Teknolojisi

  *Değiştirilebilir Sınırlayıcılar Güvenilir Aşırı Yük Koruması ile Maksimum Çıkış Seviyesi Sunar

  *Hassas ayar ve Hassas Eşleşme İçin Algılanan Kazanç Kontrolleri

  *Herhangi Bir Kaynakla Uyumluluk İçin XLR ve 1/4" TRS Giriş Konnektörleri

  *Profesyonel Hoparlör Konektörleri ve "Dokunmaya Duyarlı" Ciltleme Direkleri Çoğu Hoparlör Kablolama Sistemini Destekler

  *Seçilebilir Düşük Frekanslı Filtreler, Zarar Veren Kızılötesi Frekansları Ortadan Kaldırır

  *Her Kanaldaki Bağımsız DC ve Termal Aşırı Yük Koruması, Amplifikatörü ve Hoparlörleri Otomatik Olarak Korur

  *Güvenilir Çalışma İçin Hava Filtresi İçeren "Arkadan Öne" Havalandırma Sistemi

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.