sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • PARTYMIX PRO


  * Dahili Olarak Sese Duyarlı Işık Gösterisi ile Parti Atmosferi Yaratma

  * DJ Kontrol Sistemi ile Parça Miksleme ve Efekt Yaratma İmkanı

  * 12 Saate Kadar Dayanabilen Şarj Edilebilir Piller

  * Loop ve Sample Playback İçin 8 Adet Pad

  * Bilgisayar veya iOS ( Haricen Satılan USB Camera Adapter'e İhtiyaç Duyar ) ile Kullanabilme

  * Ürün ile Birlikte Gelen DJ Player Pro Yazılımı ile Performans Yapabilme

  * Bluetooth veya Aux Kablo ile Müzik Çalıcıları Bağlayabilme

  * Track Cue Edebilmek İçin Kulaklık Çıkışı

  * Ek Hoparlörlere Bağlantı İçin Link Çıkışı

  * Tekerlekli Yapısı Sayesinde Kolay Taşıma

  * Mikrofon Girişi

                                       

  partymixpro  Partiyi Başlasın!
  PArtyMix Pro ile Eğlence Hiç Bir Zaman Bitmiyor! İster Evde Olsun İster Arka Bahçenizde vaya Sahilde Olun Hiç Farketmez, PartMix Pro ile Hayalini Kurduğunuz Superstar DJ Olabilirsiniz. PartyMix Pro Sese Duyarlı Reaktif Işıkları ve Güçlü Hoparlörü ile Mükemmel Bir Parti Sistemidir. Tek Yapmanız Gereken Sadece Dilediğiniz Cihazı Bağlayıp ( iPhone, iPad, iPaf Touch veya Bir Laptop ) Yazılımı Kurmaktır. İçindeki Uzun Ömürlü Şarj Edilebilir Aküsü ile Dilediğiniz Yerde Çalmaya Başlayabilirsiniz.


  Profesyoneller Gibi DJ'lik Yapın
  2 Deck'li, Pitch Kontrollü, Play / Pause / Sync / Cue Düğmeli, Crossfaderli, 2 Band Kanal EQ / Monitör / Kazanç Kontrollü ve 8 Perfomans Pad'e Sahip Full DJ Kontrol Sistemi
  Gözalıcı Işık Gösterisi. 16 Farklı Işık Gösterisi İçinden Dilediğinizi Seçip Işıkların Çaldığınız Parçalar ile Uyumlu Olarak Hareketini Seyredin.
  Bluetooth Özellikli Tüm Cihazlarınızdan Bağlanabilirsiniz, Bluethooth Yok Mu ? Hiç Problem Değil 3.5mm Aux Giriş Sayesinde Her Türlü Çalıcınızı Bağlayabilirsiniz. Bu Giriş Aynı Zamanda Mikrofon Girişi veya Kulaklık Çıkışı İçin de Kullanılabilir.
  Uzun Ömürlü Pile Sahip Güçlü Hoparlör. 8" Bas ve 3" lik Tiz Sürücüye Sahip 80 Watt Güçlü Hoparlör Sistemi ile Güçlü Ses. Şerj Edilebilir Piller ile 12 Saate Kadar Varan Kesintisiz Çalışma İmkanı Sunmaktadır
  Ürün ile Beraberinde Gelen Virtual DJ Yazıılımı ile Mac veya Windows Laptopunuzdan veya iOS Cihazınızdan Müziğinizi Açabilirsiniz.
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.