sadsad x
asdasd
Havale ile 8.256 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • QX1832USB 18 Kanal Efektli Mikser
     Zengin Özelliklere Sahip XENYX QX1832USB Mikser, Sıcak ve Müzikal Ses İçin Yarı Parametrik Orta Bantlı, 6'lı Stüdyo Sınıfı XENYX Mic Preamp'leri ve Tamamen Müzikal Bir Deneyim İçin Tasarlanan Kanal EQ'ları Sayesinde Üstün Kalitede Ses Elde Etmenizi Sağlar. Kullanımı Kolay “Tek Düğmeli” Kompresörlerimiz, Her Nota Harcadığınız Tüm Güç ve Duyguya Saygı Duyurken, En Üst Düzey Baskı ve Netlik İçin Tam Dinamik Kontrol Sağlar.
  XENYX QX1832USB Sadece Canlı Gösterilerinizi Gerçekleştirmek İçin Tasarlanmamıştır Aynı Zamanda Çarpıcı, Profesyonel Kalitede Kayıtlar Yapmak İçin İhtiyaç Duyduğunuz En Gelişmiş Araçları Sağlar. Dahili USB Ses Arabirimi ile Birlikte, XENYX QX1832USB, Bilgisayar Sisteminizi Kendi Kişisel, Yüksek Performanslı Ev Kayıt Stüdyosuna Dönüştürmek İçin Gereken Tüm Kayıt ve Düzenleme Yazılımıyla Birlikte Gelir.                                       QX1832USB 18 Kanal Efektli Mikser

  QX1832USB 18 Kanal Efektli Mikser  Stüdyo Dereceli Kompresörümüz 70'lerin Klasik ve Ünlü Stüdyo Ekipmanlarına Dayanmaktadır. Bu Tamamen Saydam ve Müzikal Kompresör Tasarımı, Tam Dinamik Aralığınızın, Sinyaliniz Oldukça Görünür Durum LED'i ile Gösterilen Sıkıştırma Eşiğine Ulaşana Kadar Parlamasını Sağlar. Kompresör Sürekliliği Arttırır ve Sinyal Tepe Noktalarını Hassas Bir Şekilde Pürüzsüzleştirir. Sonuçta Ortaya Çıkan Çıktı Seviyesi Sayesinde Karışımın İçinde Olmanız Gereken Yerde Otururken Güçlü ve Darbeye Dayanıklı Bas Çizgilerini Ortaya Çıkarmanıza İzin Verir!
  Kutudan Çıkar Çıkmaz PC veya Mac Bilgisayarlarınızla Canlı Yayın Yapmaya Hazır Olacaksınız! Ayrıca 150'den Fazla Sanal Enstrüman ve FX Eklentisinin Ücretsiz İndirilmesini Sağladık. Bilgisayarınızı Giriş Çıkıştan Güçlü Bir Ev Tabanlı veya Mobil Kayıt Stüdyosuna Dönüştürün.
  GENEL ÖZELLİKLER

  * Üstün Ultra Düşük Gürültü

  * Stand-Alone Butik Preamplarla Karşılaştırılabilir En Son Teknolojiye Sahip, Hayalet Destekli XENYX Mic Preamp

  * Profesyonel Ses ve Enstrümantal Ses İçin Süper Kolay "Tek Düğmeli" İşlevsellik ve Kontrol LED'li 6 Stüdyo Sınıfı Kompresör

  * LCD Ekranlı, Çift Parametreli, Tap İşlevli ve Depolanabilir Kullanıcı Parametre Ayarlarına Sahip Ultra Yüksek Kaliteli FX İşlemci

  * 9 Bant Stereo Grafik EQ Monitör veya Ana Karışımların Hassas Frekans Düzeltmesini Sağlar

  * Canlılık ve Gelişmiş Stereo Görüntü İçin Nefes Kesen XPQ 3D Stereo Surround Efekti

  * Kullanımı Kolay Şarkı Söyleme Uygulamaları İçin Voice Canceller İşlevi

  * Dıştan Takma Ekipmanın Esnek Bağlantısı İçin Her Mono Kanal İçin Ekstra Kanal Girişleri

  * Altın kaplamalı XLR Konnektörlü Sayesinde Kulaklık veya Kontrol Odası Çıkışı ve Stereo Kayıt Çıkışlı Dengeli Ana Karışım Çıkışı
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.