sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • RMX-1000 Remix Efekt Cihazı
  RMX-1000 Remix İstasyonu Size Eğlenceli, Orijinal ve Heyecan Verici Remixler Oluşturmak İçin İhtiyacınız Olan Araçları Sunar. Bu Tamamen Yüklü Efektler İş İstasyonu ve Örnek Manipülasyon Sistemi, Sağlam Birikimler, Bozulmalar, Yuvarlamalar ve Geçişler Oluşturmayı Basit ve Sezgisel Hale Getirir. Canlı, RMX-1000'inizi Ritimle Otomatik Olarak Senkronize Edebilirsiniz, Böylece Tempoya Kilitli Kalarak Kusursuz Bir Şekilde Nicelenmiş Efektler Oluşturabilirsiniz. 

  RMX-1000 Remix İstasyonunu Canlı Teçhizatınıza Rahatça Sığdırmak İçin İnşa Etti ve Anında Etkili Efekt Motoru Haline Getirdi, Ancak Gelişmiş USB Bağlantısı, Bu Güç İşlemci İşlemcisini Stüdyoya Götürürken Daha Fazla Esneklik Sunar. Bunun Nedeni, Pioneer Pro DJ'in Favori DAW'ınıza Kolayca Entegre Etmenizi Sağlayan Özel Bir VST / AU Eklentisi Geliştirmesidir. 

                                       HDJ-CUE1 DJ Kulaklık

  HDJ-CUE1 DJ Kulaklık

  GENEL ÖZELLİKLER

  * Benzersiz Remiksler Oluşturmayı Kolaylaştıran Eksiksiz Bir Bağımsız Efektli İş İstasyonu
  * Hem Canlı Hem de Stüdyoda Kullanım İçin Mükemmel
  * Otomatik Vuruş Tespiti, Efektlerinizi Tempoya Kilitler
  * ISOLATE FX Bölümü, Karıştırıcı 3 Bantlı Bir EQ'nun Esnekliğini Dört Heyecan Verici Çalışma Moduyla Birleştirir (ISOLATOR, CUT / ADD, TRANS / ROLL, GATE / DRIVE)
  * X-PAD FX Bölümü, Müziğinize Orijinal Örnekler ve Ritmik Öğeler Eklemenin Yaratıcı Yollarını Sunar
  * Dahil Edilen Remixbox Editör Yazılımı, Efektleriniz ve Diğer Parametreler İçin Özel Ayarlar Oluşturmanıza Olanak Sağlar
  * SD Kart Ortamı, Özel Ayarlarınızı Kaydedip Hatırlamanıza ve Orijinal Örnekleri Yüklemenize Olanak Tanır (SD kart dahil değildir)
  * VST / AU Eklenti Yazılımı, Ayarları Geri Çağırma ve Parametre Otomasyonu Dahil Olmak Üzere Favori DAW'ınızla Gelişmiş Entegrasyon Sağlar
  * 24bit/48kHz Çözünürlük Dijital Ses, Profesyonel Stüdyo Standardında Ses Kalitesi Sağlar
  * Son Derece Portatif, Kompakt Tasarım Toplama ve Kolaylık Sağlar
  * USB Üzerinden MIDI, Mevcut Uygulamalı Kontrollerinizle Diğer Yazılım Parametrelerini Değiştirmenize Olanak Sağlar  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Genişlik: 334 mm
  Yükseklik: 57 mm
  Derinlik: 157 mm
  Ağırlık: 1.3 kg
  Frekans Aralığı: 20 - 20000 Hz
  Sinyal GüCÜ Oranı:102 dB
  Çarpıtma: <0,005%
  A / D, D/ A Dönüştürücü: 24 bit
  Kafa Boşluğu: 20 dB
  Girişler: 1 Line (1/4 inç jack), 1 Line (RCA)
  USB: 1 USB B bağlantı noktası   

   


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.