Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

StudioLive 16.0.2 USB 16 kanal digital mikser - USB Ses Kartı

Ürün Kodu : PRE0153
37.757 TL
Havale Fiyatı :
37.002 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Presonus Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

StudioLive 16.0.2 USB 16 kanal digital mikser - USB Ses Kartı
 Küçük Boyutlu Olmasına Rağmen Büyük İmkanlar Sağlar
Sadece ve Sadece 0.19 m2 Yer Kaplayan 16 Kanallı StudioLive 16.0.2, 12 Adet XMAX Class A Solid State Mikrofon Preamp ile 8 Adet Mono ve 4 Adet Stereo Giriş Olanağına Sahiptir. Fakat Bu Oldukça Küçük Olan Boyutları Sizi Kandırmasına Asla İzin Vermeyin. 16.0.2'nin İçinde Tıpkı Üst Modellerde Olduğu Gibi Yüksek Hassasiyetli, Geniş Dinamik Alanlı Dijital Dönüştürücüler ve İnanılmaz Bir İşlem Gücüne Sahiptir. StudioLive'ı Bir Kez Kullandıktan Sonra Bir Daha Kesinlikle Eski Analog Mixerleri Kullanmak İstemeyeceksiniz. Her Kanalda İnanılmaz Yüksek İşlem Kapasitesi, Tüm Ayarların Kolayca Saklanıp Yüklenebilmesi ve Her Şeyin Sadece Bir Mouse Tıklaması ile Kayıt Edilebilmesi Sizi Kolaylıkla Büyüleyebilir. Ürün ile Birlikte Gelen Kolay Kullanımlı, Mükemmel Sounda Sahip Dört Dörtlük Yazılımlar Sayesinde İster Canlı İster Stüdyo Ortamında Olsun Her Türlü Koşulda Maximum Verim Alabilmenizi Sağlar. StudioLive Yalnızca Bir Mixer Değildir Aynı Zamanda Canlı ve Stüdyo Kayıtlarında İhtiyacınız Olan Her Şeyi Sunabilen, Mükemmel Sounda Sahip, En Son Teknolojiyi Bünyesinde Barındıran Yazılım ve Donanım Entegrasyonuna Sahip Kayıt ve Mix Sistemlerinin Bir Üyesidir

Entegre Bir Sistem
StudioLive 16.0.2'de 18x16'lık Bir USB 2.0 Olanağına Sahip Bir Ses Arabirimi Bulunmaktadır. Capture ile Studio One Artist Kayıt ve Prodüksiyon Yazılımları Sayesinde 16.0.2'yi Uzaktan Kontrol Edebilmenizi Sağlayan Virtual Studio Live Sistem ile Birlikte Gelmektedir.

Racklerce Efekt
StudioLive Profesyonel Canlı Sound Üretimi ile İlgili İhtiyaç Duyabileceğiniz Her Şeye Fazlasıyla Sahiptir: 22 Adet High Pass Filtre (Her Kanal ve Aux İçin), 12 Phase Reverse, 24 Adet Gate, Compressor, Limiter, 3 Band Parametric EQ (Her Kanal, Aux Çıkış, FX Bus ve Main). Yaptığınız İşlerde Seste Son Derece Performansın ve Gelişmiş Bir Müzikalitenin Elde Edilebilmesi İçin Bütün StudioLive Dijital Efektleri 32Bit Olarak Çalışmaktadır.

Fat Channel (Her Kanalda EQ, Kompresör, Limiter, Gate)
StudioLive'ın En Önemli Özelliği "Fat Channel" Özelliğidir, Bu Özellik ile Birlikte Herhangi Bir Seçim Butonuna Basılarak Her Kanal Girişine, Her Aux Çıkışına ve Ana Çıkışlara Uygulanabilecek Kapsamlı Bir EQ'ya ve Dinamiklere Sahiptir. High Pass Filtreler ve Üç Bant Parametrik EQ Algoritmaları, Presonus'un Son Derece Özel Olarak Tasarlanmış Dijital EyeQTM EQ'su Baz Alınarak Müzikal Sonuçlar Elde Edebilmek İçin Yaratılmışlardır. Fat Channel'ın Aynı Zamanda İçerdiği Kompresörler, Limiterlar ve Gateler, PreSonus'un Ödül Kazanmış ACP88'ini Takiben, Gelişmiş Dinamik Kontroller Sunabilmek Amacıyla Yeniden Tasarlanmıştır.

DSP Efektleri
StudioLive İki Adet Programlanabilir 32Bit Stereo DSP Efekt Motoru ile Donatılmıştır. Oldukça Çeşitli Sayıda Reverb, Delay ve Zaman Bazlı Efektlerin Kullanımı, Kolay Kullanıma Sahip Parametreler, Tap Tempo, Store, Recall ve Scene Seçimi Gibi Özellikler ile Birleştirilerek Özgürlüğü ve Dolayısıyla Yaratıcılığı Kısıtlayacak Bütün Engellerin Önüne Geçilmiştir.                                     VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)
MIDI Kontrol

16.0.2'yi iPad ve İphone Üzerinden Kontrol Etmek Gerçekten Son Derece Güzel Bir Seçenek Ancak Elleriniz Bir Enstüman Çalmak ile Meşgulse ? Örnek Vermek Gerekirse Geniş Bir Reverb'den Küçük Bir Delay'e Geçiş Yapmak İstiyorsanız? veya P.A. den Daha Fazla Ses Vermek Gerekiyorsa veya Bir Solo Mix'i Değiştirmek İstiyorsanız ? 16.0.2'nin Arka Paneline Baktığının Anda Diğer İki Üst Modelinde Olmayan Bir Şey ile Karşılaşırsınız: MIDI Giriş ve Çıkış. Bu Portlar Sayesinde Bir MIDI Footpedal ile:

*Main Volume Seviyesi

*Efekt A ve B Çıkış Seviyesi

*Efekt A ve B Ayarı

*Efekt A ve B Main Assign

*Parçalar Arasında Efekt Mute

*Scene Geçiş


Ayarlarınızı Kaydedin ve Geri Çağırın
StudioLive Size Dijital Ayarlarınızı Kaydetme ve Geri Çağırma Olanağı Tanır. “Sahneleri” (bütün ayarları); LED Pozisyonlarıyla Eşleşen Fader Seviyeleri, Channel Stripleri (Fat Channel) ve Her Bir DSP Efekti de İçerecek Şekilde Kaydedin ve Son Derece Mükemmel Kontrol ile Oldukça Hızlı Bir Erişimin Kolaylığını Yaşayın.

Profesyonel Ses Kalitesi
İş Sesin Kalitesine Geldiğinde StudioLive'da En Ufak Bir Masraftan Dahi Kaçınılmamıştır. Bütün Dijital Miks İşlemleri, Optimum Sonik Performans Sağlanması Amacıyla, Çok Yüksek Headroom Sağlayan 32Bit Çözünürlüğünde İşlenmektedir. Analog Girişler ve Çıkışlar Sayesinde Etkileyici Sonik Sonuçlar ve Eşsiz Müzikalite Elde Edilmesi İçin +118dB Dinamik Alan Sağlayan Son Derece Yüksek Kalitede Dijital Dönüştürücüler ile Dönüştürülürler.
Çok Kanallı Kayıt Yazılımı – CAPTURE
StudioLive 16.0.2, Çok Kanallı Kayıt Yazılımı CAPTURE ile Beraber Gelmektedir, Bu Sayede Tüm Performanslarınızı StudioLive’ı Kutusundan Çıkartır Çıkarmaz Hemen Kaydedebileceksiniz. CAPTURE Yazılımı StudioLive 16.0.2 İçin Mükemmel Bir Arayüz Olacak Şekilde Tasarlanmıştır ve Böylelikle Ayarların ve Kayıtların Kolaylıkla Yapılması Son Derece Kolaylaşmıştır. Endüstri Standardı Dijital Çok Kanallı Hard Disk (HDD) Kaydedicilerin Görüntüsünde Olan ve Bunların Hissini Veren CAPTURE Yazılımı Bütün Müzisyenler ve Mühendisler İçin Oldukça Tanıdık Bir Arayüzdür. StudioLive HDR Yazılımı Tam Bir Edit İmkanı Sağlamanın Yanı Sıra ProTools, Cubase, Nuendo, Logic, Sonar ve Diğer Tüm Kayıt ve Müzik Prodüksiyon Yazılımlarıyla Uyumlu Olacak Şekilde Kayıtları wav. Formatında Çıkartabilir. Alternatif Olarak FireWire Aracılığıyla Önceden Kaydedilmiş Kayıtlarınızı StudioLive 16.0.2 İçerisinden Çaldırabilir ve Parçalarınızı StudioLive 16.0.2’nin Miks Yetenekleri ve Gücü ile Miksleyebilirsiniz, Ardından Miksin Son Halini CAPTURE ile Kaydedersiniz!

XMAX A Sınıfı Pre Amfiler
StudioLive 12 Adet Özel Olarak Tasarlanmış Yüksek Voltajlı, Birbirinden Bağımsız, A Sınıfı XMAX Mikrofon Pre Amfisine Sahiptir. Presonus, Pre Amfinin Kalitesinin İyi Bir Ses Kaydı İçin Ne Kadar Kilit Bir Rol Oynadığının Son Derece Farkındadır. Mikrofon Pre Amfisinin Görevi Sinyalin Analogtan Dijitale Çevrilebilmesi İçin Mikrofon Sinyali Seviyesini Line Sinyal Seviyesine Yükseltmektir. Mikrofonu Line Seviyesine Yükseltme İşleminde, Sinyal Dijitale Çevrilmeden Önce Mikrofon Voltajı Yaklaşık 400 Kat Artırılır. Ucuz Bir Pre Amfinin Sağlayacağı Yetersiz Dönüşüm Neticesinde Elde Edeceğiniz Cılız, Gürültülü ve Sert Bir Sestir. StudioLive Yüksek Kaliteli Pre Amfileriyle Aradığınız Temiz ve Sıcak Sesleri Size Sağlar.
Yüksek Voltaj - XMAX Pre Amfileri 30V Üzerinden Beslenirler. Sıradan Amfi Tasarımları Genellikle 10V ila 18V Arasında Besleme Alırlar. Yüksek Voltaj Daha Fazla Headroom, Daha Güçlü Alt Frekanslar ve Temiz Üst Frekanslar Anlamına Gelir. Sonuç Olarak Elde Edeceğimiz Sound Çok Daha Dolgun ve Tatmin Edici Olmaktadır. Discrete - Ayrık Devreli Pp Amp Kullanılmayan Tasarım. Op Amp'lar Sinyale Gürültü, Renklendirme ve Sertlik Ekler. Discrete Tasarımlar ise Çok Düşük Gürültü Seviyesi ve Şeffaflık Sağlar. Class A - Bir Devre A Sınıfında Çalışırken Optimum Voltaj Seviyesindeki Bölgede Devamlı Olarak "Açık" Şekilde Çalışır. Class A Tasarımları "0" Crossover Distorsiyonuna Sahiptirler ve AB Sınıfı Op Amp Kullanılan Pre Amfilere Oranla Daha Temiz, Daha Saf ve Daha Müzikal Bir Sound Sunarlar. XMAX Tasarımının Net Sonucu Yüksek Headroom, Düşük Gürültü, Geniş Dinamik Saha & Frekans Genişliği ve En Önemlisi Müzikalite ile Şeffaflıktır.

GENEL ÖZELLİKLER

*8 Mono Mic / Line Giriş:
High-headroom Class A XMAX™ mic preamp
XLR mic ve balanced ¼" line giriş
60 mm hassas fader

*4 Stereo Line Giriş:
High-headroom Class A XMAX™ mic preamp (9, 11, 13, ve 15 kanal)
XLR mic giriş (9, 11, 13, ve 15 kanal)
Balanced ¼" line giriş (9-16 kanal)
Balanssız RCA line giriş (13-16 kanal)
60 mm hassas fader (4 stereo)

*4 Auxiliary Bus (Pre / Post Fader Send )

*2 Internal FX Bus

*Düzenlenebilir Reverb ve Delay Efektli 2 Stereo 32Bit Digital Efekt İşlemcisi

*Her Kanalda ve Buss'ta Fat Channel Sinyal İşleme:
3 Band yarı-parametric EQ her band için ayrı on/off)
Full compressor
Standard downward expander
Limiter
Faz çevirme (12 mic preamp)
Müstakil 15-LED displayli Pan
Giriş kanalları ve aux'lar için Stereo link
High-pass filter

*Bir Adet 31 Band Stereo Graphic EQ ( Main Çıkışlar İçin )

*18 In / 16 Out USB2.0 Ses Kartı ( 24 Bit / 44.1 kHz ve 48 kHz ):
Tüm Popüler Yazılımlar İçin Uyumlu (ASIO, Windows Audio, Core Audio)

*Scene Store ve Recall

*Ayarlar Kanallar ve Bus'lar Arasında Kopyalanabilir

*Mac® ve Windows® için Beraberinde Gelen Yazılımlar:
PreSonus Studio One Artist™ digital audio workstation
PreSonus Capture™ live-recording software
PreSonus Universal Control with Virtual StudioLive™ bidirectional mixer-control software

*Lockout Mode Sayesinde Yanlış Ayarların Bozulması Önlenmektedir

*MIDI Control Mode ile Gerçekleştirilebilen Kontroller:
Scene ve FX Preset recall
Main Volume, FXA, ve FXB çıkış seviyeleri
Main'lere FXA ve FXB assign/unassign

TEKNİK ÖZELLİKLER

Uzunluk :
397 mm

Genişlik (sadece şase) :
106 mm

Max Yükseklik :
140 mm

Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.