sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
Presonus

StudioLive 16.0.2 USB 16 kanal digital mikser - USB Ses Kartı

Ürün Kodu : PRE0067
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • StudioLive 16.0.2 USB 16 kanal digital mikser - USB Ses Kartı
     Küçük Boyutlu Olmasına Rağmen Büyük İmkanlar Sağlar
  Sadece ve Sadece 0.19 m2 Yer Kaplayan 16 Kanallı StudioLive 16.0.2, 12 Adet XMAX Class A Solid State Mikrofon Preamp ile 8 Adet Mono ve 4 Adet Stereo Giriş Olanağına Sahiptir. Fakat Bu Oldukça Küçük Olan Boyutları Sizi Kandırmasına Asla İzin Vermeyin. 16.0.2'nin İçinde Tıpkı Üst Modellerde Olduğu Gibi Yüksek Hassasiyetli, Geniş Dinamik Alanlı Dijital Dönüştürücüler ve İnanılmaz Bir İşlem Gücüne Sahiptir. StudioLive'ı Bir Kez Kullandıktan Sonra Bir Daha Kesinlikle Eski Analog Mixerleri Kullanmak İstemeyeceksiniz. Her Kanalda İnanılmaz Yüksek İşlem Kapasitesi, Tüm Ayarların Kolayca Saklanıp Yüklenebilmesi ve Her Şeyin Sadece Bir Mouse Tıklaması ile Kayıt Edilebilmesi Sizi Kolaylıkla Büyüleyebilir. Ürün ile Birlikte Gelen Kolay Kullanımlı, Mükemmel Sounda Sahip Dört Dörtlük Yazılımlar Sayesinde İster Canlı İster Stüdyo Ortamında Olsun Her Türlü Koşulda Maximum Verim Alabilmenizi Sağlar. StudioLive Yalnızca Bir Mixer Değildir Aynı Zamanda Canlı ve Stüdyo Kayıtlarında İhtiyacınız Olan Her Şeyi Sunabilen, Mükemmel Sounda Sahip, En Son Teknolojiyi Bünyesinde Barındıran Yazılım ve Donanım Entegrasyonuna Sahip Kayıt ve Mix Sistemlerinin Bir Üyesidir

  Entegre Bir Sistem
  StudioLive 16.0.2'de 18x16'lık Bir USB 2.0 Olanağına Sahip Bir Ses Arabirimi Bulunmaktadır. Capture ile Studio One Artist Kayıt ve Prodüksiyon Yazılımları Sayesinde 16.0.2'yi Uzaktan Kontrol Edebilmenizi Sağlayan Virtual Studio Live Sistem ile Birlikte Gelmektedir.

  Racklerce Efekt
  StudioLive Profesyonel Canlı Sound Üretimi ile İlgili İhtiyaç Duyabileceğiniz Her Şeye Fazlasıyla Sahiptir: 22 Adet High Pass Filtre (Her Kanal ve Aux İçin), 12 Phase Reverse, 24 Adet Gate, Compressor, Limiter, 3 Band Parametric EQ (Her Kanal, Aux Çıkış, FX Bus ve Main). Yaptığınız İşlerde Seste Son Derece Performansın ve Gelişmiş Bir Müzikalitenin Elde Edilebilmesi İçin Bütün StudioLive Dijital Efektleri 32Bit Olarak Çalışmaktadır.

  Fat Channel (Her Kanalda EQ, Kompresör, Limiter, Gate)
  StudioLive'ın En Önemli Özelliği "Fat Channel" Özelliğidir, Bu Özellik ile Birlikte Herhangi Bir Seçim Butonuna Basılarak Her Kanal Girişine, Her Aux Çıkışına ve Ana Çıkışlara Uygulanabilecek Kapsamlı Bir EQ'ya ve Dinamiklere Sahiptir. High Pass Filtreler ve Üç Bant Parametrik EQ Algoritmaları, Presonus'un Son Derece Özel Olarak Tasarlanmış Dijital EyeQTM EQ'su Baz Alınarak Müzikal Sonuçlar Elde Edebilmek İçin Yaratılmışlardır. Fat Channel'ın Aynı Zamanda İçerdiği Kompresörler, Limiterlar ve Gateler, PreSonus'un Ödül Kazanmış ACP88'ini Takiben, Gelişmiş Dinamik Kontroller Sunabilmek Amacıyla Yeniden Tasarlanmıştır.

  DSP Efektleri
  StudioLive İki Adet Programlanabilir 32Bit Stereo DSP Efekt Motoru ile Donatılmıştır. Oldukça Çeşitli Sayıda Reverb, Delay ve Zaman Bazlı Efektlerin Kullanımı, Kolay Kullanıma Sahip Parametreler, Tap Tempo, Store, Recall ve Scene Seçimi Gibi Özellikler ile Birleştirilerek Özgürlüğü ve Dolayısıyla Yaratıcılığı Kısıtlayacak Bütün Engellerin Önüne Geçilmiştir.                                       VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)
  MIDI Kontrol

  16.0.2'yi iPad ve İphone Üzerinden Kontrol Etmek Gerçekten Son Derece Güzel Bir Seçenek Ancak Elleriniz Bir Enstüman Çalmak ile Meşgulse ? Örnek Vermek Gerekirse Geniş Bir Reverb'den Küçük Bir Delay'e Geçiş Yapmak İstiyorsanız? veya P.A. den Daha Fazla Ses Vermek Gerekiyorsa veya Bir Solo Mix'i Değiştirmek İstiyorsanız ? 16.0.2'nin Arka Paneline Baktığının Anda Diğer İki Üst Modelinde Olmayan Bir Şey ile Karşılaşırsınız: MIDI Giriş ve Çıkış. Bu Portlar Sayesinde Bir MIDI Footpedal ile:

  *Main Volume Seviyesi

  *Efekt A ve B Çıkış Seviyesi

  *Efekt A ve B Ayarı

  *Efekt A ve B Main Assign

  *Parçalar Arasında Efekt Mute

  *Scene Geçiş


  Ayarlarınızı Kaydedin ve Geri Çağırın
  StudioLive Size Dijital Ayarlarınızı Kaydetme ve Geri Çağırma Olanağı Tanır. “Sahneleri” (bütün ayarları); LED Pozisyonlarıyla Eşleşen Fader Seviyeleri, Channel Stripleri (Fat Channel) ve Her Bir DSP Efekti de İçerecek Şekilde Kaydedin ve Son Derece Mükemmel Kontrol ile Oldukça Hızlı Bir Erişimin Kolaylığını Yaşayın.

  Profesyonel Ses Kalitesi
  İş Sesin Kalitesine Geldiğinde StudioLive'da En Ufak Bir Masraftan Dahi Kaçınılmamıştır. Bütün Dijital Miks İşlemleri, Optimum Sonik Performans Sağlanması Amacıyla, Çok Yüksek Headroom Sağlayan 32Bit Çözünürlüğünde İşlenmektedir. Analog Girişler ve Çıkışlar Sayesinde Etkileyici Sonik Sonuçlar ve Eşsiz Müzikalite Elde Edilmesi İçin +118dB Dinamik Alan Sağlayan Son Derece Yüksek Kalitede Dijital Dönüştürücüler ile Dönüştürülürler.
  Çok Kanallı Kayıt Yazılımı – CAPTURE
  StudioLive 16.0.2, Çok Kanallı Kayıt Yazılımı CAPTURE ile Beraber Gelmektedir, Bu Sayede Tüm Performanslarınızı StudioLive’ı Kutusundan Çıkartır Çıkarmaz Hemen Kaydedebileceksiniz. CAPTURE Yazılımı StudioLive 16.0.2 İçin Mükemmel Bir Arayüz Olacak Şekilde Tasarlanmıştır ve Böylelikle Ayarların ve Kayıtların Kolaylıkla Yapılması Son Derece Kolaylaşmıştır. Endüstri Standardı Dijital Çok Kanallı Hard Disk (HDD) Kaydedicilerin Görüntüsünde Olan ve Bunların Hissini Veren CAPTURE Yazılımı Bütün Müzisyenler ve Mühendisler İçin Oldukça Tanıdık Bir Arayüzdür. StudioLive HDR Yazılımı Tam Bir Edit İmkanı Sağlamanın Yanı Sıra ProTools, Cubase, Nuendo, Logic, Sonar ve Diğer Tüm Kayıt ve Müzik Prodüksiyon Yazılımlarıyla Uyumlu Olacak Şekilde Kayıtları wav. Formatında Çıkartabilir. Alternatif Olarak FireWire Aracılığıyla Önceden Kaydedilmiş Kayıtlarınızı StudioLive 16.0.2 İçerisinden Çaldırabilir ve Parçalarınızı StudioLive 16.0.2’nin Miks Yetenekleri ve Gücü ile Miksleyebilirsiniz, Ardından Miksin Son Halini CAPTURE ile Kaydedersiniz!

  XMAX A Sınıfı Pre Amfiler
  StudioLive 12 Adet Özel Olarak Tasarlanmış Yüksek Voltajlı, Birbirinden Bağımsız, A Sınıfı XMAX Mikrofon Pre Amfisine Sahiptir. Presonus, Pre Amfinin Kalitesinin İyi Bir Ses Kaydı İçin Ne Kadar Kilit Bir Rol Oynadığının Son Derece Farkındadır. Mikrofon Pre Amfisinin Görevi Sinyalin Analogtan Dijitale Çevrilebilmesi İçin Mikrofon Sinyali Seviyesini Line Sinyal Seviyesine Yükseltmektir. Mikrofonu Line Seviyesine Yükseltme İşleminde, Sinyal Dijitale Çevrilmeden Önce Mikrofon Voltajı Yaklaşık 400 Kat Artırılır. Ucuz Bir Pre Amfinin Sağlayacağı Yetersiz Dönüşüm Neticesinde Elde Edeceğiniz Cılız, Gürültülü ve Sert Bir Sestir. StudioLive Yüksek Kaliteli Pre Amfileriyle Aradığınız Temiz ve Sıcak Sesleri Size Sağlar.
  Yüksek Voltaj - XMAX Pre Amfileri 30V Üzerinden Beslenirler. Sıradan Amfi Tasarımları Genellikle 10V ila 18V Arasında Besleme Alırlar. Yüksek Voltaj Daha Fazla Headroom, Daha Güçlü Alt Frekanslar ve Temiz Üst Frekanslar Anlamına Gelir. Sonuç Olarak Elde Edeceğimiz Sound Çok Daha Dolgun ve Tatmin Edici Olmaktadır. Discrete - Ayrık Devreli Pp Amp Kullanılmayan Tasarım. Op Amp'lar Sinyale Gürültü, Renklendirme ve Sertlik Ekler. Discrete Tasarımlar ise Çok Düşük Gürültü Seviyesi ve Şeffaflık Sağlar. Class A - Bir Devre A Sınıfında Çalışırken Optimum Voltaj Seviyesindeki Bölgede Devamlı Olarak "Açık" Şekilde Çalışır. Class A Tasarımları "0" Crossover Distorsiyonuna Sahiptirler ve AB Sınıfı Op Amp Kullanılan Pre Amfilere Oranla Daha Temiz, Daha Saf ve Daha Müzikal Bir Sound Sunarlar. XMAX Tasarımının Net Sonucu Yüksek Headroom, Düşük Gürültü, Geniş Dinamik Saha & Frekans Genişliği ve En Önemlisi Müzikalite ile Şeffaflıktır.

  GENEL ÖZELLİKLER

  *8 Mono Mic / Line Giriş:
  High-headroom Class A XMAX™ mic preamp
  XLR mic ve balanced ¼" line giriş
  60 mm hassas fader

  *4 Stereo Line Giriş:
  High-headroom Class A XMAX™ mic preamp (9, 11, 13, ve 15 kanal)
  XLR mic giriş (9, 11, 13, ve 15 kanal)
  Balanced ¼" line giriş (9-16 kanal)
  Balanssız RCA line giriş (13-16 kanal)
  60 mm hassas fader (4 stereo)

  *4 Auxiliary Bus (Pre / Post Fader Send )

  *2 Internal FX Bus

  *Düzenlenebilir Reverb ve Delay Efektli 2 Stereo 32Bit Digital Efekt İşlemcisi

  *Her Kanalda ve Buss'ta Fat Channel Sinyal İşleme:
  3 Band yarı-parametric EQ her band için ayrı on/off)
  Full compressor
  Standard downward expander
  Limiter
  Faz çevirme (12 mic preamp)
  Müstakil 15-LED displayli Pan
  Giriş kanalları ve aux'lar için Stereo link
  High-pass filter

  *Bir Adet 31 Band Stereo Graphic EQ ( Main Çıkışlar İçin )

  *18 In / 16 Out USB2.0 Ses Kartı ( 24 Bit / 44.1 kHz ve 48 kHz ):
  Tüm Popüler Yazılımlar İçin Uyumlu (ASIO, Windows Audio, Core Audio)

  *Scene Store ve Recall

  *Ayarlar Kanallar ve Bus'lar Arasında Kopyalanabilir

  *Mac® ve Windows® için Beraberinde Gelen Yazılımlar:
  PreSonus Studio One Artist™ digital audio workstation
  PreSonus Capture™ live-recording software
  PreSonus Universal Control with Virtual StudioLive™ bidirectional mixer-control software

  *Lockout Mode Sayesinde Yanlış Ayarların Bozulması Önlenmektedir

  *MIDI Control Mode ile Gerçekleştirilebilen Kontroller:
  Scene ve FX Preset recall
  Main Volume, FXA, ve FXB çıkış seviyeleri
  Main'lere FXA ve FXB assign/unassign

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Uzunluk :
  397 mm

  Genişlik (sadece şase) :
  106 mm

  Max Yükseklik :
  140 mm

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.