sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • StudioLive AR 12 USB 12 Kanal Hibrit mixer
   


  Müzisyenler İçin, Müzisyenler Tarafından Tasarlandı
  14 Kanallı StudioLive AR12 USB Hibrit Mikseri Canlı Showları, Stüdyo Prodüksiyonlarını, Provaları, Podcast'leri Kayıt ve Miks Etmeyi Çok Kolaylaştırmaktadır. StudioLive AR12 Tam Bir Müzisyen Mikseridir: Hafif, Kullanışlı, Çok Özellikli, Bir Çok Analog ve Dijital Bağlantya Sahip Olmakla Birlikte Kullanımı da Bir O Kadar Basittir. Presonus'un Dünyaca Ünlü Class A Preampleri ve 3 Band EQ'arı ile Miks Yapabilirsiniz. 24Bit 96 kHz, USB 2.0 Arabirimi ile Çok Kanallı Kayıt Alın. Ürünün İçerisinde Dahili SD Card Kayıt İmkanı Sayesinde Stereo Record veya Playback Yapın. Onboard Bluetooth ile Kablosuz Olarak Müzik Yollayın. Oldukça Kompakt ve Son Derece Dayanıklı StudioLive AR Serisi Mikserler Size Performanslarınızı Miks ve Kayıt Edebilmeniz İçin Tümüyle Bir Çözüm Sunmaktadırlar.

   


  İhtiyacınız Olan Tüm Bağlantılar ve Kontroller
  StudioLive AR12 USB Mikserleri Canlı, Stüdyo veya Prova Sırasında Miks ve Kayıt Yapmanızı Sağlayacak Bütün Kontrol ve Bağlantıya Sahiptir. 4 Adet Mono ve 4 Adet Stereo Kanalda 60 mm'lik Fader'lar ile Seviye Kontrol Ayarı, Mikrofon Kazanç Ayarı, 3 Band EQ ve Fazlasına Sahiptirler. Ana Çıkış Yanında Kulaklık Amp veya Sahneye Yönlendirilebilecek 2 Monitor Miks Çıkışı Bulunmaktadır. StudioLive AR8 USB Aynı Zamanda Bir Stüdyo Mikseri Olması Sebebiyle ile Dinleme Monitörlerinizi Sürecek Seviye Kontrollü Bir Control Odası Çıkışına da Sahiptir.


   
                                       VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  Super Channel
  Benzersiz Super Channel (Stereo Kanal 13 / 14) Aynı Anda 4 Adet Analog ve Dijital Kaynağı Bağlamanıza Olanak Tanır. Balanssız RCA ve 1/8" Stereo Girişlere Media Player'inizin Çıkışını bağlayabilir, Dahili SD Recorder veya USB Üzerinden Bağlı Olan Bilgisayarınızdan Stereo Çalabilirsiniz. Hatta Dahili Blutooth 4.1 Özelliği Sayesinde Telefonunuzu Eşleyip Tüm Müzik Kütüphanenizi StudioLive AR Üzerinden Çalma İmkanına Sahip Olursunuz.

  Backing Track Çalmak Artık Çok Daha Kolay
  Entegre USB Ses Kartı Arabirimi ve SD Recorder Sadece Kayıt İşlevi Dışında da İşlevlere Sahiptirler. Sadece Bir İki Vacking Track ile Performansınız Çok Daha Canlı ve Geniş Duyulabilir. Bu Yüzden Entegre USB Ses Kartını İki Stereo Kanalı Çalabilecek Şekilde Tasarladık. SD Kayıt Arabirimi ise 32 GB'lık Herhangi Bir MP3 veya wav Dosyasını Çalabilmektedir. Tabi Bu Arada Mikser Üzerindeki Bluetooth Arabirimini Unutmayalım, Bluetooth Üzerinden de Telefonunuzdaki Her Parçayı Çaldırma İmkanına Sahipsiniz.

  Entegre Yazılım ile Kayıt Artık Çok Kolay
  PreSonus StudioLive AR Mikserleri Yaratıcı Vizyonunuzu Gerçekleştirmeye Yardımcı Olacak Benzersiz Yazılımlar ile Çok Sıkı Bir Şekilde Entegre Edilmiştir. Presonus'un "Capture" Canlı Performans Kayıt Yazılımı ile Kayıt Alıp, Ödüllü Studio One Artist Yazılımı ile Dilediğiniz Şekilde Edit ve Miks Yapabilirsiniz. Her İki Program da Mikser ile Birlikte Ücretsiz Olarak Verilmektedir.  ÖZELLİKLER

  14 Kanal Mikser
  4 Mono ve 4 Stereo Kanal, Her Birinde
  60 mm. Level Fader
  Pan
  Mute
  PFL Solo
  1 Stereo Super Channel (Ch. 7/8)
  2 Monitor Bus - PFL Solo Özellikli
  1 Stereo Effects Bus
  1 Stereo Effects, Her Birinde
  60 mm Master Fader
  Monitör Send (Yollama)
  Efekt Bypass İçin Footswitch Jack
  Sinyal İşleme
  Her Kanalda Yüksek Geçirgen Filtre
  Mono Kanallar: 3 Band Yarı Parametrik EQ (Sweep Özellikli Mid)
  Stereo kanallar: 3 Band Yarı Parametrik EQ
  16 Presetli Stereo Efekt Prosesör
  Giriş ve Çıkışlar
  2 Enstrüman Giriş
  12 Balanslı Line Giriş
  8 Balanslı Mikrofon Giriş, Her Birinde
  Class A Mikrofon Preamp
  Global 48V Phantom Power
  Stereo Super Channel:
  Stereo RCA Giriş
  1/8'' Stereo Giriş
  Seçilebilir SD / USB Stereo Playback
  Bluetooth 4.1
  L / R  XLR Main Çıkışlar
  2 Balanslı TRS Monitor Çıkış
  1 Balanslı TRS Efekt Çıkışı
  L / R Control Room Çıkış - Seviye Kontrollü
  Kulaklık Çıkışı - Seviye Kontrollü
  Kayıt İmkanları
  8x4 24Bit / 96 kHz, USB 2.0 Ses Arabirimi
  Main Miks ve Her Kanalı Kayıt Edebilme
  2x2 SD Kayıtçı
  Main Miks Kayıt İmkanı
  SD ve SDHD Formatlarında 32 GB'a Kadar Kayıt Tapabilme


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.