sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X2222USB 22 Kanallı Efektli Mikser
   
     Kullanımı Kolay “Tek Düğmeli” Kompresörlerimiz, Her Nota Harcadığınız Tüm Güç ve Duyguya Saygı Duyurken, En Üst Düzey Baskı ve Netlik İçin Tam Dinamik Kontrol Sağlar. Buna Ek Olarak, Yankı, Koro, Gecikme, Adım Değiştirme ve Çoklu Efektler Dahil 16 Düzenlenebilir, Profesyonel Kalitede Ön Ayarlı 24Bit, Çift Motorlu Multi FX İşlemcimiz ve X2222USB Cihazınız İçin Çok Yönlü Bir Mikser Haline Gelir Canlı Performanslar.
  Stüdyo Dereceli Kompresörümüz 70'lerin Klasik ve Ünlü Stüdyo Ekipmanlarına Dayanmaktadır. Bu Tamamen Saydam ve Müzikal Kompresör Tasarımı, Tam Dinamik Aralığınızın, Sinyaliniz Oldukça Görünür Durum LED'i ile Gösterilen Sıkıştırma Eşiğine Ulaşana Kadar Parlamasını Sağlar. Sonuç Olarak Ortaya Çıkan Çıktı Seviyesi, Karışımın İçinde Olmanız Gereken Yerde Otururken Güçlü ve Darbeye Dayanıklı Bas Çizgilerini Ortaya Çıkarmanıza İzin Verir!


                                       X2222USB 22 Kanallı Efektli Mikser

  X2222USB 22 Kanallı Efektli Mikser

  Kayıt İşleminin Çok Sayıda ve Çok Pahalı Teçhizata İhtiyaç Duyduğu Bir Zaman Vardı, Bu da Ortalama Müzisyenin Bir Kayıt Stüdyosunda Zaman Kazanması Gerektiği Anlamına Geliyordu ve Bu Zaman Gerçekten de Pahalıydı. Ancak Modern Teknoloji, Kişisel Kayıtları Bir Bilgisayara Erişimi Olan Neredeyse Herkesin Ulaşabileceği Bir Noktaya Getirmiştir. Dahili, Çift Yönlü Stereo USB Ses Arabirimi Sayesinde, X2222USB'nizi Doğrudan PC veya Mac Bilgisayarınıza Tek Bir USB Kablosuyla Bağlayabilirsiniz. Artık Miksere Bağladığınız Herhangi Bir Sinyal Kaynağı Doğrudan Sabit Sürücünüze Kaydedilebilir.
  XENYX X2222USB'nin Kayıt ve Podcasting Potansiyelinden Tam Olarak Yararlanmak İsteyeceğiniz İçin, Ses Kaydı, Düzenleme ve Hatta Podcasting İçin İhtiyaç Duyacağınız Tüm Yazılımı Dahil Ettik.  GENEL ÖZELLİKLER
  Son Derece Düşük Gürültü, Yüksek Boşluklu Analog Mikser
  Stand Alone Butik Preamplarla Karşılaştırılabilecek En Son Teknoloji Ürünü 8 Hayali XENYX Mic Preamp
  Profesyonel Ses ve Enstrümantal Ses İçin Süper Kolay "Tek Düğmeli" İşlevsellik ve Kontrol LED'li 8 Stüdyo Sınıfı Kompresör
  Sıcak ve Müzikal Sesler İçin Yarı Parametrik Orta Bantlı Neo Klasik "İngiliz" 3 Bant EQ
  Doğrudan Bilgisayarınıza Bağlanmak İçin Yerleşik Stereo USB/Ses Arabirimi.
  Daha Fazla Yönlendirme Esnekliği İçin Ayrı Çıkışlara Sahip 2 Alt Grup, Esnek Yönlendirme Özellikli 3 Adet Çok Fonksiyonlu Stereo Aux Cihazı
  Uzun Süre Dayanan 60 mm Logaritmik Konik Solukluklar ve Sızdırmaz Döner Kumandalar
  Üstün Esneklik İçin Raf Montaj Dirsekleri Dahil
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.