Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

XD80USB Dijital Bateri

Ürün Kodu : BEH0257
15.977 TL
Havale Fiyatı :
15.658 TL
(1) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

XD80USB Dijital Bateri
 
 XD80USB 8 Parçalı Elektronik Davul Seti
Tambur Rafının Montajı Kolaydır ve Tüm Montaj Donanımlarıyla Birlikte Gelir Ayrıca Çok Pinli Kablo, Tüm Pedlerinizi İnanılmaz HDS240USB Ses Modülüne Bağlamak İçin Hızlı Çalışmayı Sağlar. XD80USB'nize Her Oturduğunuzda 15 Davul Seti ve 175 Ses Arasından Seçim Yaparak Yaratıcılığınız Anında Ortaya Çıkacak!
Davulların “Hissetme” Yöntemi, Özellikle Pratikte Elektronik Davul Kullanan ve Daha Sonra Canlı Performans İçin Bir Akustik Kite Geri Dönen Davulcular İçin En Önemli Faktörlerden Biridir. Bu Yüzden Yastıklarımıza Gerçek Derilerin Hissini Taklit Eden ve Yanlış Tetiklemeyi En Aza İndiren Doğal Bir Kauçuk Yüzeyle Kaplandı. XD80USB, Tambur ve Zil Pedleri İçin Sağlam Bir Temel Sağlayan Sağlam, Kalıptan Çekilmiş Bir Alüminyum Çerçeveye Sahiptir. Tamamen Eğik Bir Şekilde Sallanırken Bu Kararlılığı Gerçekten Takdir Edeceksiniz.


                                     XD80USB Dijital Bateri

XD80USB Dijital Bateri

HDS (High Definition Sampling) Teknolojisi Sayesinde, En Gelişmiş Performansınız İçin Hıza Duyarlı Olan Birinci Sınıf Stüdyo Davul, Vurmalı ve Zil Sesleri Elde Edersiniz. Fabrikada Önceden Ayarlanmış Kitler ve Sesler, Size Çok Yönlülük İçin İnanılmaz Bir Profesyonel Kalitede Ses Serisi Sunacak Şekilde Programlanmıştır, Ancak Harici MIDI Ses Modülleri Üzerinden Özel Bir Kütüphane Oluşturmak İçin Her Zaman XD80USB'nin MIDI Özelliğini Kullanabilirsiniz. Ayrıca Anında Geri Çağırmak İçin Kendi Kitlerinizi Programlayabilir ve Saklayabilirsiniz.
XD80USB, Davulcular İçin Tasarlanan Harika Bir Sondaj Elektronik Davul Kitidir Davulcular İçin! Sağlam Yapı, Stüdyo Kalitesinde Davul, Vurmalı ve Zil Sesleri, Ayrıca Davul Çalma Deneyiminizi Geliştirecek Profesyonel Özellikler ve Sizi Bir Sonraki Seviyeye Çıkaracak!GENEL ÖZELLİKLER


HDS240USB Ses Modülüne Sahip 8 Parçalı Elektronik Davul Seti
Hemen Başlamak İçin İhtiyacınız Olan Her Şeyle Birlikte 
10 Fabrika Ön Ayarı ve 5 Kullanıcı Tarafından Programlanabilen Davul Seti
Kolay Kullanım İçin Geniş LCD ve İkon Odaklı Kullanıcı Arayüzü
Herhangi Bir Sanal Enstrüman ve Drum Yazılımıyla Bağlantı Kurmak İçin USB ve MIDI Arayüzleri (Ürün İçerisine Dahil Değildir)
HDS (Yüksek Çözünürlüklü Örnekleme) Teknolojisi, Gerçek Bir Davul Deneyimi Sağlar
İPod, iPhone, iPad veya MP3 Çalarınızla Birlikte Çalmak İçin Ses Girişi
         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.