sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • XD80USB Dijital Bateri
   
     XD80USB 8 Parçalı Elektronik Davul Seti
  Tambur Rafının Montajı Kolaydır ve Tüm Montaj Donanımlarıyla Birlikte Gelir Ayrıca Çok Pinli Kablo, Tüm Pedlerinizi İnanılmaz HDS240USB Ses Modülüne Bağlamak İçin Hızlı Çalışmayı Sağlar. XD80USB'nize Her Oturduğunuzda 15 Davul Seti ve 175 Ses Arasından Seçim Yaparak Yaratıcılığınız Anında Ortaya Çıkacak!
  Davulların “Hissetme” Yöntemi, Özellikle Pratikte Elektronik Davul Kullanan ve Daha Sonra Canlı Performans İçin Bir Akustik Kite Geri Dönen Davulcular İçin En Önemli Faktörlerden Biridir. Bu Yüzden Yastıklarımıza Gerçek Derilerin Hissini Taklit Eden ve Yanlış Tetiklemeyi En Aza İndiren Doğal Bir Kauçuk Yüzeyle Kaplandı. XD80USB, Tambur ve Zil Pedleri İçin Sağlam Bir Temel Sağlayan Sağlam, Kalıptan Çekilmiş Bir Alüminyum Çerçeveye Sahiptir. Tamamen Eğik Bir Şekilde Sallanırken Bu Kararlılığı Gerçekten Takdir Edeceksiniz.


                                       XD80USB Dijital Bateri

  XD80USB Dijital Bateri

  HDS (High Definition Sampling) Teknolojisi Sayesinde, En Gelişmiş Performansınız İçin Hıza Duyarlı Olan Birinci Sınıf Stüdyo Davul, Vurmalı ve Zil Sesleri Elde Edersiniz. Fabrikada Önceden Ayarlanmış Kitler ve Sesler, Size Çok Yönlülük İçin İnanılmaz Bir Profesyonel Kalitede Ses Serisi Sunacak Şekilde Programlanmıştır, Ancak Harici MIDI Ses Modülleri Üzerinden Özel Bir Kütüphane Oluşturmak İçin Her Zaman XD80USB'nin MIDI Özelliğini Kullanabilirsiniz. Ayrıca Anında Geri Çağırmak İçin Kendi Kitlerinizi Programlayabilir ve Saklayabilirsiniz.
  XD80USB, Davulcular İçin Tasarlanan Harika Bir Sondaj Elektronik Davul Kitidir Davulcular İçin! Sağlam Yapı, Stüdyo Kalitesinde Davul, Vurmalı ve Zil Sesleri, Ayrıca Davul Çalma Deneyiminizi Geliştirecek Profesyonel Özellikler ve Sizi Bir Sonraki Seviyeye Çıkaracak!  GENEL ÖZELLİKLER


  HDS240USB Ses Modülüne Sahip 8 Parçalı Elektronik Davul Seti
  Hemen Başlamak İçin İhtiyacınız Olan Her Şeyle Birlikte 
  10 Fabrika Ön Ayarı ve 5 Kullanıcı Tarafından Programlanabilen Davul Seti
  Kolay Kullanım İçin Geniş LCD ve İkon Odaklı Kullanıcı Arayüzü
  Herhangi Bir Sanal Enstrüman ve Drum Yazılımıyla Bağlantı Kurmak İçin USB ve MIDI Arayüzleri (Ürün İçerisine Dahil Değildir)
  HDS (Yüksek Çözünürlüklü Örnekleme) Teknolojisi, Gerçek Bir Davul Deneyimi Sağlar
  İPod, iPhone, iPad veya MP3 Çalarınızla Birlikte Çalmak İçin Ses Girişi
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.