sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • ZMX2600 2 Kanallı Zone Mikser
    


  X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

  Sabit Kurulumlar İçin Özel Olarak Tasarlanmış Profesyonel Bir Çift Girişli Stereo Bölge Mikseri Olan Rafa Monte Edilebilir ULTRAZONE ZMX2600, Müzik Programlamanızı ve Duyurularınızı Altı Bölgeye (odalara) Dağıtabilir.
  ZMX2600, 2 Adede Kadar Stereo Giriş Sinyali Almanıza ve Bunları 6 Hedeften Herhangi Birine veya Tümüne Yönlendirmenize Olanak Tanır. Belki de Ofis Kompleksin Lobisinde Bekleyen Müşteriler İçin Stereo Müzik Çalmak ve Çalışma Alanındaki İnsanları Dinlemek İstersiniz. Diğer Bir Örnek, Fuayede Yumuşak Müzik Çalmak İsteyen, Kilisede Vaizi Dinleyen, Ardından Vaaz ve Müziği Çocuk Odasına Gönderen Küçük Kilise Olabilir. Bunların Hepsi ZMX2600 İçin Mükemmel Uygulamalardır.
  Sezgisel Kontrol Paneli Sayesinde, Deneyimsiz Kullanıcılar Bile ZMX2600'ün Kullanımını Kolay Bulacaktır. Profesyonel Özellikleri Size Sonik Ortamınız Üzerinde Tam Kontrol Sağlayacaktır.  GENEL ÖZELLİKLER

  *Ticari Ses Sistemleri ve Sabit Kurulum Uygulamaları İçin Uzaktan Kumanda Portlarına Sahip Ultra Esnek ve Kullanımı Kolay Bölge Mikseri
  *Kazanç Kontrolü, -20 dB Pad, Seviye / Klips Göstergesi, +48V Fantom Gücü ve Veri Yolu Atanması Anahtarları ile 6 Ultra Düşük Gürültü Mic / Line Girişi
  *Mono / Stereo Anahtarlı 2 Seçilebilir Yüksek Boşluklu Stereo Giriş
  *Kanal 1, Duyurular, vb. İçin Otomatik Veri Yolu Sesini Etkinleştirmek İçin Değişken Eşik Sağlar.
  *Bireysel Master Kontrolleri ve 5 Segmentli LED Sayaçları ile 3 Atanabilir Çıkış (Sol, Sağ ve Aux)
  *Mükemmel Ses Ayarı İçin Ultra Müzik 4 Bant Ana EQ ve Global Mikrofon Filtresi
  *Üst Düzey Esneklik İçin Uzaktan Kumanda Master Sol / Sağ Seviye Kontrol Portu
  *Yönlendirme Mikrofon Veri Yolu Sonrası Uzaktan Kumanda İçin Anahtarı Seçin
  *Öncelikli Seçim ile Entegre Kanal Kısma Sistemi
  *Euro tipi Konnektörlerde Tüm Giriş ve Çıkışlar

   

   


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.